Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
3. sep 2008

cukrus a je problem ist na vš? ved vyskušaj ja som skončila v nr a dalo sa v pohode 😵
marlen to je dobra kombinácia skus

marlenka56
3. sep 2008

skúsiť možem ale ked kuknú na výsledky so SŠ ... 😒

marlenka56
3. sep 2008

kedy začať s vybavovaním tých overovaníe vysvedcenia a tak ... neviem ci treba ist do skoly a tam aby vpisali známky do prihlasky ci ako to je?

cukruska1920
autor
3. sep 2008

kveti...ja nechcem ist na vs.....

sorciera24
3. sep 2008

ahojte babulky, tieto prve dni v skole nemusim, take uvodne hodiny....o nicom, kym sa decka aklimatizuju,prejde aj mesiac... 😉 marlenka, urcite si podaj, je to v pohode a nerozmyslaj nad tym, prides na nove myslienky, spoznas novych ludi a naucis sa nieco nove, urobis nieco pre seba 🙂 drzim prsty a fakt, je to pohodka 😵
kvetus ako v skole?.....a ahoj cukrus...kto tu este je? 😉

marlenka56
3. sep 2008

ja, som tu

len neviem kde dat potvrdit znamky vysvedcka, kedze moja skola zrusena 😲

marlenka56
3. sep 2008

sorci a preto chem ísť do školy: citujem
prides na nove myslienky, spoznas novych ludi a naucis sa nieco nove, urobis nieco pre seba

marlenka56
3. sep 2008

a možno sa pritrafí aj babatko 😉

kvetka25
3. sep 2008

sor čau dlho so ťa tu nevidela? ako sa darí s babom? my začneme od septembra
marlen nemusiš chodiť do školy

marlenka56
3. sep 2008

hmm kvetinka a kde teda,?? lde mi to potvrdia?

marlenka56
3. sep 2008

hmm kvetinka a kde teda,?? kde mi to potvrdia?

cukruska1920
autor
3. sep 2008

ahoj sorci...

marlenka56
3. sep 2008

manžel ma inak prehovára, že nemám ísť na Vš, ale radšej na nejaký anglicku školu co dostanem aj certifikát 😖 ale ja strašne túžim po Vš, vieš to učenie nový ľudia, skusenosti

sorciera24
3. sep 2008

presne, marlenka, mozno sa aj pritrafi.....ale tie zaznamy museli niekde prejst....
kveti, nic moc, mrchujem, cize uz som bezradna 😒 uz neviem aku techniku mam vymysliet 😉 len sa vy pekne uz zacnite snazit, vidim , ze to posuvas o mesiac 😉 cim skor, tym lepsie 😉

marlenka56
3. sep 2008

joj na stranke UPJS, este stále ie su podmienky prijatia na štúdium pre rok 2009/2010 😠

marlenka56
3. sep 2008

len neviem či nebude len denne štúdium 😒

sorciera24
3. sep 2008

marli, to budu tak v novembri/decembri....ale to xces externe, nie?...ci denne?

marlenka56
3. sep 2008

Poprípade aj individuálny štúdijny plán pri dennej forme štúdia, v prípade bábatka či to vedia urobiť ... ale si fandím s tým bábatkom,
kočky kvetinka a sorci vy ste študovali denne alebo externe?

marlenka56
3. sep 2008

ja by som radšej ani neviem, niekedy som chcela externe ale poradte ako je lepsie?

marlenka56
3. sep 2008

joj, neviem ako s tými známkami kto mi ich potvrdí (tie čo vypisujem do prihlášky) ☹ to nestačí ísť k notárovi?

eva7780
3. sep 2008

zienky ze sa vam chce studovat,ja som uz pekne dlho zo skoly,uz mi to vysumelo z hlavy 😀 😀

sorciera24
3. sep 2008

ja som studovala denne v Presove, ja neviem ako si na tom, ako s pracou, ak mas pracu, tak externe, ak nemas, tak kludne aj denne a moja kamoska ostala tehotna pocas VS 2krat a zvladala to a to sme dochadzali z MT a byvali na intraku a ked uz mala babo jej dali individulany plan....ako toho sa nemusis obavat, je to na tebe ako sa citis a kolko mas casu....a chute 😉 🙂

marlenka56
3. sep 2008

ja by som šla aj na to denne ....

ale hlavne ma to s tými známkami brzdí a či ma vobec príjmu ked mám také katastrofálne vysvedcka 😢

marlenka56
3. sep 2008

bojím sa sklamania 😢

sorciera24
3. sep 2008

sak ked ta neprijmu na zaklade vysvedcka, tak budes robit prijimacky pri dennom, a pri externom myslim take halo nerobia a co viem, Presov aj tento rok bral vsetko co bolo, dokonca robil 2.kolo.....a nevies marli kde prestahovalo vase zaznamy?..

marlenka56
3. sep 2008

neviem vobec nic to mi len pred rokom moja byvala nemcinarka povedla, že skola je zrusena ...

ale teta so studijneho mi dnes takto napisala v maili : Na spominany stud. program sa prijimacie skusky nerobia, hodnotia sa  
iba vysl. zo SS., nic viac k tomu a to som ju haldou otazok zachvatila asi 6 otazok

sorciera24
3. sep 2008

tak tetu zo studijneho pekne bombarduj dalsimi otazkami, kym ti neodpovie.....a tej nemcinarky sa nemozes spytat, kde su uschovane tie zaznamy?...niekde musia byt? a co je na tom mieste teraz, kde bola tvoja skola?

kvetka25
3. sep 2008

ja som tiež chodila denne

marlenka56
3. sep 2008

na budove stale svieti napsi mojej skoly ale vraj uz nefunguje 😉

Dobrý deň pani Quitkova,
>
> Rada by som sa informovala o štúdiu na Vašej vysokej škole konkretne:
>
> Filozofická fakulta UPJŠ
>
> 1/ Aké sú podmienky príjmacieho konania?
>
> 2/ - V tomto štúdijnom programe sa robia prijímačky?
>
> 3/ Chcela by som študovať odbor Slovenský jazyk a literatúra - filozofia
>  - z akych učebníc sa pripraviť na príjmacie konanie
>
>  4/ Potrebujem vysvedčenia z ročníkov 1-4 alebo len maturitné vysvedčenie
>  resp. čo všetko je potrebne
>  - čo potrebujem všetko k prihláške
>  - aký je poplatok za prijímacie konanie
>
>  5/ Ďalej sa chcem informovať o tom, či na program, o ktorý mám záujem sa
>  dá študovať aj externou formou? Poprípade aj individuálny štúdijny plán
>  pri dennej forme štúdia?
>
>  6/ Môžem si overiť, či štúdijný program, o ktorý mám záujem ma
>  akreditáciu na bakalárske aj magisterské štúdium?
>
>
>
>  Ďakujem Vám veľmi pekne za skoré odpovede.

toto bola jej odpoved. vela z Vasich otazok najdete v podmienkach pre prijatie na ak. r.  
2009/2010, ktore zverejni fakulta na svojej web stranke.

na stránke: neprehladna a nic tam dokopy nie je ... 😠 🙄 😠

sorciera24
3. sep 2008

no, ja ani neviem, ze UPJS takyto odbor ponuka....lebo to nikdy nebolo....ja by som skor odporucila Presov,v tomto smere, tam to uz frci dost dlho..... a skus sa ist kuknut do tej starej skoly, ved niekto ti tam musi dat info....