Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
4. sep 2008

no to ze nie...uvidim co ma zaujme....

sorciera24
4. sep 2008

ja len, ze v akej oblasti sa citis doma? 😉

cukruska1920
autor
4. sep 2008

tak chodila som na hotelovu akademiu a hned po skole som robila 2 a pol roka casnicku v hoteli ale nikdy viac...teraz som povedala ze mi je jedno ci budem robit nieco co som vystudovala alebo nie len nech ma to bavi a chodim do prace s radostou

sorciera24
4. sep 2008

to je ono, je to na Slovensku sice tazke zohnat robotu, ktora ta bude bavit a nplnat, ale je to dolezite, dufam, ze sa ti podari 😉 ja som to stastie mala...aspon zatial ma bavi 😉

marlenka56
4. sep 2008

ahojte všetky moje zlate babulky 😵 ako sa máte niečo nové?

cukrík neblázni ved odpadneš v tej horúčave 😅

ja periem a varím resp. pečiem zapekané zemiačky s kapustičkou 😵 príde hladoš tak chystám

miripka kde si sa stratila, ako sa máš niečo nové? chýbaš nám tu 😢

cukruska1920
autor
4. sep 2008

sorci...a kde robis?

marlen...ahoj...uz som vyvetrala a pijem vela vody

marlenka56
4. sep 2008

u nás sa ani lístok nepohne , tak máme v byte horúco 🙄

sorciera24
4. sep 2008

cukrus, ja som ucitelka ako kvetka 😉 ja proste milujem decka, to sa nezaprie 🙂 ahoj marlenka 🙂

marlenka56
4. sep 2008

sorci ahoj moja zlatá ja tiež preto by som ale mohla niečo urobiť 😅 ak osa máš?

jerry tu tiež nebola a ewwka kde ide vlastne , že sa dnes balila? 😕 ale som zvedava ..

sorciera24
4. sep 2008

tento tyzden je dost unavny, nez sa rozbehnem, po tych prazdninach 😉 ale robota sa kopi, cize dufam, ze budem prichadzat na ine myslienky... 😉

marlenka56
4. sep 2008

sorci tak ti prajem krásne prichadznie na ine myslienky... 😵

sorciera24
4. sep 2008

marli, preto ta tak podporujem v studiu, lebo isto to zabra a aj ty pride na ine myslienky.... 🙂 jaaj, uz aby sme nemuseli mysliet... 😀

marlenka56
4. sep 2008

sorci, ja sa bojím, neprijatie na štúdium a samotné štúdium skúšky a tak 😖

marlenka56
4. sep 2008

ale hlavne tie príjimačky 😒 no to štúdium hádam aj zvládnem nie 😕 😨 😵

sorciera24
4. sep 2008

neboj nic, ved uz som ti to vcera vysvetlovala 😉 som si ista, ze to zvladnes, lebo xces!...len sa nesmies bat!to by bolo aby sme sa vsetkeho bali! 🙂 co nas nezabije, to nas posilni 😉

marlenka56
4. sep 2008

to máš pravdu , ale aj tak , a akujem vo vlievaní síl 🙂

cukruska1920
autor
4. sep 2008

sorci...ja by som chcela tiez robit ucitelku v skolke to by ma velmi bavilo ale to by som musela mat pedagogicku skolu 😒

sorciera24
4. sep 2008

nemas zac, musime to nejako zvladnut, vsetko....aj mimco 😉 aj ja musim byt silnejsia a viac si verit, lebo uz teraz patram, kde vsade moze byt chyba a to je asi blbost......

marlenka56
4. sep 2008

máš pravdu, musíme byť všetky odtiaľ silné, musíme to zvládnuť, a my to dokážeme 😵 😉 a nepátrať po chybách, je to fakt blbosť 🙄 😠

sorciera24
4. sep 2008

musim ist...robit veceru a muzik tu ma nejaku robotu, tak sa drzte baby 🙂

marlenka56
4. sep 2008

aj ty sorci sa drž 😵

lopezka
4. sep 2008

ahojte baby 😀 ja som len rano pozdravila a pak som sem ani nepachla ☹ este sme dokoncovali uzavierku, takze roboty vyse hlavy 😖
uz sa neviem dockat terminu kramov 😝 aby som vedela, ako som na tom 😅 ak tie svine zase dojdu, uz idem k dokymu na vysetrenia 🙄 furt si namyslam vselijake priznaky, uz mi z toho asi sibe 😠

eva7780
5. sep 2008

prajem pekny den,aj ked u nas zamraceny

eva7780
5. sep 2008

to tu cez den nik nebol??????????????????som v soku

kikina666
5. sep 2008

eva7780 ahoj ja vas pozorujem len tak z povzdali, ale uz som tu, nemala som moc cas popisat

marlenka56
5. sep 2008

ahojte babulky, ako sa mi máte? niečo nové?
ja som požehlila všetky štyri vypraté várky čo som naprala 😉 taká som z toho šťastná, aspoň, som si to neodkladala, a pustila som sa do toho hneď inak by som sa nedonútila nabudúce 😵 a mám dosť, ešteže som žehlila v obyvke otvorila som si balkón tak pofukovalao a nebolo tak horúco 😀

a vy ako sa máte? čo ste dnes porábali?

marlenka56
5. sep 2008

my ideme ešte s manželíkom do obchodíku na mliečko a jogurtíky, lebo keď nemáme mliečko tak manžšlíkovi, hlásim vyhynutie ľudstvaa dnes je to už veľmi kritické , keďže máme už len jedno mliečko 😖 😀

marlenka56
5. sep 2008

no vidím, že tu nik už nie je tak ja ide, majte sa krásne a prajem vám príjemný a krásny víkendík. oddychnite si a do zbabatkovania a snažilkovania 😵

eva7780
5. sep 2008

ahoj kikina davno som ta nevidela,ako sa mas?chystas sa bojovat dalej?ja dufam ze po 29.9. kedy ide manzel na kontrolny spg sa to pohne uz konecne dopredu

eva7780
6. sep 2008

je tu vobec niekto?????????????????????prajem pekny vikend