Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
10. sep 2008

miska my sa budeme smiať až s koľajníc a prvého sona s bijúcim srdiečkom 😵

marlenka56
10. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
10. sep 2008

baby ja sa nadnes lucim idem pozerat modre z neba na markize a idem si poplakat...papa

marlenka56
10. sep 2008

a zvyšok tiež prispejte

jerryjanka
10. sep 2008

curkuska tak papa
ja idem kuk panelak tak sa tiež lučim zajtar popišeme papaaaaaaaaaaaaa 🤐

marlenka56
10. sep 2008

cukrík neplač , lebo budem aj ja smutná

miska201
10. sep 2008

Marli - Veď ja viem, že to nie je ľahké, keď sú problémy, moja sestra si tiež toho veľa užila, keď v 14.týždni prišla o bábo a lekár ju ani nikde neposlal, aj keď počas 14.t. stále krvácala, takže tak. ☹

marlenka56
10. sep 2008

ja idem tiž kuk panelak tak sa tiež lučim zajtra popišeme papaaaaaaaaaaaaa
😵

marlenka56
10. sep 2008

miska, hrozna nezodpovednost, a je mi luto tvojej sestricky 😢

miska201
10. sep 2008

Tak kočky papa, ja tiež pozerám panelák, papa 🙂

marlenka56
10. sep 2008

tak zajtra, pekný zvyšok večera všetkým papa 😉

eva7780
12. sep 2008

cukruska gratulujem k // 😉

cukruska1920
autor
12. sep 2008

dakujem....ako si nato prisla?

alex
12. sep 2008

Cukruška moc, moc, moc gratulujem!!! 🙂

cukruska1920
autor
12. sep 2008

dakujem, dakujem...este to musim predychat a uverim tomu az ked to bude potvrdene

lopezka
12. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀

lopezka
12. sep 2008

cukruska yeeeeeeeeeeeeeeeeey, Tebe sa to uz podarilo? dost dlho som tu nebola ☹
ako si na tom ? 😅

marlenka56
12. sep 2008

Cukrík z celého srdca blahoželám prajem pohodove tehulkvanie poslušné a zdravučké babatinko a potiahnutie do toho krásneho 40tt konca

vidíš a si mi neverila 😵 (a dalsia moja priatelka co sa chystala mna laparoskopiu a nebola potrebna)

až mi slzičky vyhrklí suuupeeer teším sa s tebou velmi a z celho srdiecka ti to prajem

marlenka56
12. sep 2008

a druhykrat mi ver, ked ti poviem že si tehulka, ty neveriaci Tomáš,
swom taká šťastná , že sa to opäť hýbe dopredu a pribúdaju tehulky, tak šup šup za nimi, do konca roka tie čo povedali, že budu tehulky už sú tak podme za nimi 😵

lopezka
12. sep 2008

marlenka aj ja uz chcem byt 😀 a prajem to aj Tebe samozrejme 😅

lopezka
12. sep 2008

cukruska a samozrejme som zabudla napisat, ze GRATULUJEEEEEEEEEEEM !!!! 😅

marlenka56
12. sep 2008

lopezka, aj ja ved aj Vam všetkým aj tebe to z celého srdca prajem, trošku plačkám, ale čo už, som šťastná za neveriecu cukrusku, a tak ma nepočúvala, ked som jej vravela, že je tehu 😉 🙂

lopezka
12. sep 2008

nevies, kedy cakala MS? 😵

lopezka
12. sep 2008

A ty si tusim nejaka precitlivela, nie si aj ty nahodou ? 😅

marlenka56
12. sep 2008

to mi ani veriť nechcela, keď sme jej to s jerry hovorili 😉 , takže sme s jerry vyhrali, a cukrík je tehuliatko

marlenka56
12. sep 2008

neviem, kedy čakala MS 😒

lopezka nie určite nie 😒 😢 to by sa usel stať obrovský zázrak, aby to bola pravda 😔 😔 😢

lopezka
12. sep 2008

marlenka, no ja cakam az v nedelu, ako som uz pisala, ale je mi na figu, 2 testy vysli negativne .....ale tych priznakov je dost .....fakt si to moze zena namyslat ? ☹

marlenka56
12. sep 2008

lopi, moja zlatá neboj budeš aj ty tehu, a budeš veľmi šťastná verím v to, všetky budeme tehuliatka ani sa nenazdáme 😵 musíme byť silné a nestrácať naádej, nádej umiera posledná ... 🙂

cukrík ta modlitba k tej preblahoslavenej sestre Zdenke je aká napíšeš ju tu? ja sa modlím len k sv. Tadeášovi a k Panne Márii, ale Tadeáš ma asi neočujem, am asi iných ľudí na starosti a predsa je to chlap, a Zdenka ma viac pochopí, veď je to žena no nie ... dakujem, ked ju tu hodíš tu modlitbu 😉

marlenka56
12. sep 2008

lopi, ja prajem každému tu z tejto témičky také krásne // a zdravučké bábatko, z celého srdca 🙂 úprimneho 😉

marlenka56
12. sep 2008

ta kde ste všetky zmizli, ja tu taká sama ... ☹