Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
16. sep 2008

marlenka dakujem,budem sa snazit,aj ked v tejto zime je to horsie,uz 3 dni kurime

marlenka56
16. sep 2008

ako vám je dobre, u nás ešte ani nekúria 😖 až niekedy možno okt. nov začnú 🙄

kuspitka
16. sep 2008

Ahojte ako sa mate???som tu len na skok

marlenka56
16. sep 2008

ahoj kuspi, pomaličky pomaličky a ty ako sa máš? niečo nové? chýbaš nám tu 😒

cukruska1920
autor
16. sep 2008

ahojte 😵

marlenka56
16. sep 2008

cukrík ahóóój zlatinko, vidím , že ti už svietia tie krásne TT v pase , takže návšteva u dxokyho potom super dopadla 😉 ešte raz z celého srdiečka blahoželám 😵

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlen...dakujem.....29.9 idem na sono ....a 28.9 mam narodky...cize vtedy to oznamime nasim 🙂

marlenka56
16. sep 2008

tak ale ti to krásne vyšlo, super, manželík už vie?

marlenka56
16. sep 2008

taká som šťastná s tebou, 😉 a samozrejme s každou novou tehulkou 😵

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlne......nie....ked pride z roboty....uz ho caka prekvapko..uz som to nachystala

marlenka56
16. sep 2008

čo si prichystala, on ani nevie, že si toľko testíkovlaa abola u dokyho?

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlen...no jasne ze nevie 😀 take papucky a na ne polozim test a dam to na zachod...lebo tam chodi ako prve ked pride z roboty....

kuspitka
16. sep 2008

marlenka som rada ze vam chybam nemam chut sem velmi chodit

kuspitka
16. sep 2008

Cukruska gratulujem som rada velmi ze si tehotna.co nato tvoj drahy???

marlenka56
16. sep 2008

jej cukrík mne až slzičky vyhŕkli 😔 😢 , už by sme aj my chceli ale inak ako po IVF to asi nepôjde ,,,, 😢 , už som z toho riadne smutná,no nebudem ťa tu rozosmutniegvať ked mas dnes taký veľký deň

ale si to riadne vydržala nič nepovedať 😉 ani slovkom

marlenka56
16. sep 2008

kuspi, aj mne je ťažko sem chodiť, ale na druhej strane keby som tu neprišla asi by som doma od žiaľu zomrela 😢 😢

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlen ...kuspi...len pre vas....
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 hadam pomozu...drzim palce...su cerstve 😀

kuspitka
16. sep 2008

ved aj ja ale boli to .uz stracam aj nadej byt matkov.hrozi mi ze mi zastavia ketko taka som nestastna velmi.idem aj prec nech neplacem

kuspitka
16. sep 2008

dakujem cukruska si zlata ved to aj potrebujem

marlenka56
16. sep 2008

kuspi, neplač, bude dobré, sme bojovníčky 😉 zvládneme to, neboj sa

cukrík ham ham ham ďakujem, môžeš mi vždy poslať 😉

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlen...oki tak vzdy ked pridem poslem....inak mozes aj pozavarat....ja som zavarala a potom papala 😀

kuspitka
16. sep 2008

marlenka uz sa nieco vomne zlomilo a velmi.neviem ci uz to zvladne ja sa tam rozplacem ked povie nemozem ist na ketko.

marlenka56
16. sep 2008

cukrík ke budeš veľa posieať aj pozavaram, nech mám 😵

kuspi, nevzdávaj to prosím, lebo budem aj ja smutná minule som aj ja plakala, manželík ma musel objať lebo som sa až celá triasla ☹ 😢

kuspitka
16. sep 2008

dobre zlatka koncim musim idem si lahnut.mozno sa este dnes ozvem stvrtok mi drzte palce prosim nechc idem na ketko.papa.drzte sa aj ty cukruska

cukruska1920
autor
16. sep 2008

marlen....budem...len dufam ze to neprinesie smolu 😒 🙂

marlenka56
16. sep 2008

držím silno plačeky, myslím na teba, bojuj 🙂

marlenka56
16. sep 2008

čo ma priniesť smoliu vírusiky? ☹

kuspitka
16. sep 2008

dobre mojka papa

cukruska1920
autor
16. sep 2008

kuspit....budem ti silno drzat prsty.....

marlenka56
16. sep 2008

cukrík po cca 3,5 roky bez vysledku by mi to mohlo praveže šťastie priniesť, to by som bola veľmi šťastná 😵