Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez...no viete to len vy na koniku, sestra a manzel....a rodicom to povieme na moje narodky kedze na druhy den idem na sono 😅

mima263
18. sep 2008

mirip nechoď

mima263
18. sep 2008

cukruska tak potom hoď foto do albumu.
Inak aj keď nepíšem skoro vôbec čítam a všetko viem.
Myslela som na Vás baby.

cukruska1920
autor
18. sep 2008

jaj ta mirip.....neni si spokojna s nicim.....a furt mas zlu naladu krucinal 😠

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi...hej...dufam ze vsetko dobre dopadne a budeme mat srdiecko

mima263
18. sep 2008

cukrus jasne že budete mať srdiečko

mima263
18. sep 2008

lopezka si ešte tu?

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi....chi....a bude bimbat ako zvon

lopezka
18. sep 2008

cukruska a co na to manzel ? no urcite bol rad....ale ako si mu to naservirovala ? 😉

mima263
18. sep 2008

cukrus a čo keď budú dve - tak mi napadlo

lopezka
18. sep 2008

mima som tu, len som sa zacitala do jednej temy v tehotenstve 🙂 ......posledny asi tyzden nemozem v noci spavat ☹ je to priserne ....proste sa zobudim ....drahy vedla mna chrni a ja pozeram do stropu alebo sa prevraciam ......a citam, ze aj take mozu byt priznaky....ze to ma vela bab 😅

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez....bol rad ...velmi sa tesil a dnes ked prisiel z roboty pozdravil ze ahojte..som sa tak smiala...no moze to byt priznak...ja zas vstavam rano o piatej s tym ze som uz vyspata

mimi....prestan....uz mi to hovorilo viac bab 😕

mima263
18. sep 2008

lopezka bolo by to super a veľmi by som Ti to priala
mňa už chytá nejaká apatia v tomto smere.
dnes mi došlo, že to bude beh na dlhé trate

mima263
18. sep 2008

cukrus ved ja len tak srandičkujem. teším sa s tebou

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi...tak zarty bokom....uuuplne mi staci jedno zdravucke 🙂

mima263
18. sep 2008

cukrus veď hej, kamarát má dvojičky a má to ťažké

lopezka
18. sep 2008

cukruska ....to je zlate .....ja ked som tak volakedy rozmyslala, ze ked otehu, ake pripravim pre draheho prekvapko a tak ....uz som citala rozne napady. .........no ale ak som nahodou teraz v tom, akoze neviem ci som 😅 .....tak drahy to so mnou preziva od zaciatku, lebo ako som to uz pisala, pred tyzdnom mi bolo zle a odpadla som ....chodil so mnou po doktoroch 😅 ....a proste kazdy vecer vidi, ako mi je naprt 🙄 .... takze ak sa to nahodou potvrdi, nebude to prenho ziadne prekvapko 😀

lopezka
18. sep 2008

moja kolegyna teraz v juli porodila dvojicky .....chlapceka a dievcatko ....ale oni to mali v rodine z manzelovej strany .....myslim, ze take nieco je dedicne....alebo sa stava pri umelom oplodneni, nie ? 🙂

lopezka
18. sep 2008

mimuska, si zlata, ze mi to prajes......ved aj ja Tebe, neboj .... 🤐

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez...hej dvojicky su dedicne a pravdepodobne pri umelom oplodneni... moj muz je teraz taky zlaty..stale ma pozoruje a ked nieco potrebujem hned skoci..srandicka 😀

mima263
18. sep 2008

lopez tak to sú už fakt podozrivé príznaky. Kamoška odpadla len raz v živote a to bola tehotná.
fakt skús test ráno
budem držať palce.

dobrú noc
dobrú noc aj Tebe mamina 🙂

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi...dobru noc..... 🙂

lopezka
18. sep 2008

cukruska.....asi ti polozim blbu otazku 😀 😀 😀 ....ale mas momentalne chut na sex ? 😠 😀 😀 😀 myslim odkedy si tehu 😉

lopezka
18. sep 2008

mima dobru nocku 😉

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez...sex? co je to? 😕 😀

lopezka
18. sep 2008

cukruska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lopezka
18. sep 2008

no lebo ja absolutne nee ☹ drahy ma uz deficit 🙄

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez...moj muz povedal ze jemu to nevadi aj keby sme netoto celych 9 mesiacov..ze ruky ma 😀

cukruska1920
autor
18. sep 2008

moja idem spinkat lebo sa mi zatvaraju oci..tak pa..a drzim palce 😉

lopezka
18. sep 2008

cukruska, dobru nocku 😉