Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

rybca
19. sep 2008

cukrus - citim sa taka plna dolu, a citim take stipkanie v podbrusku a bolia ma prsia, ale nemam ich nafuknute, len su citlive, obcas mi je na zvracanie a zahu, ale to som mala i bez tehu,

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybicka...to je dobre.... 😉

rybca
19. sep 2008

ewwe - zevraj ano, ze to tehu zenam pomalsie zapaluje a tak..🙂 a mne je teraz vsetko jedno..🙂 a inac by som kvoli tym klucom aj plakala, ale teraz nic..🙂

ewwe
19. sep 2008

sranda z vas 🙂 /ale v dobrom)

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ewe....mi sme ti nasmiech? 😠 😀 no ved pockaj...inak rybicka ma pravdu..aj ja som zabrzdena...dneska ma skoro zrazila elektricka ..hlavna vec ze sa skerim a vykracujem si

ewwe
19. sep 2008

cukru no to uz nieje na smiech, v teme kocarek moon, som citala ze v cechach presla elektricka mamicku s kocikom, ale mamicka zomrela, tak davajte na seba pozor hej vy tehule s demenciou 😉

rybca
19. sep 2008

cukrus - presne tak..🙂 dufam, ze to bude cele tehu tak, ziadny stres, pohodicka..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca..pohoda , klidek a tabacek.....idem sa najest lebo uz mi skvrka v bruchu

bianka30
19. sep 2008

rybca co to citam... tak suuuupeeer... velmi sa tesim ... nase mesto nevyhynie... inak viem teraz momentalne o 3 pardom uz o 4 babach tehu od nas... a z toho jedna caka dvojky... no no pekne sa nam starate o populaciu...

rybca
19. sep 2008

no to budem uz aj ja potrebovat o chvilu..🙂

ewwe
19. sep 2008

uz ste vsetky zdrhli co??

rybca
19. sep 2008

no ja som este tu, do tej 16,00 by som mala byt, ale uz by som najradsej sla dom..🙂 kukat na nete kociky..🙂

kuspitka
19. sep 2008

Ahojte.hlasim sa vsetko mi odumrelo uz aj ja 😔

bianka30
19. sep 2008

jak odumrelo? nebolo co vkladat?

kuspitka
19. sep 2008

nie nebolo

bianka30
19. sep 2008

juuuj zlatko to mi je velmi luto... viem ze si sa tak tesila...
nevzdavaj sa .. raz to urcite vyjde.

kuspitka
19. sep 2008

uz ani moc neverim ale idem uz do posledneho boja IUI mozno este 2skusime ale nic viacej...

ewwe
19. sep 2008

kuspi ☹
uvidis nakoniec to vsetko budes chciet vzdat a bum budes tehu

kuspitka
19. sep 2008

ewwe pri tom vsetko co prezivam tak stracam nadej

ewwe
19. sep 2008

tak ti vyrezem aspon dva metre tych kolajnic?? nech ta potesia??
ked tomu nebudes rozumiet tak citaj co sme popisali na druhej strane 😉

marlenka56
19. sep 2008

kuspitka 😢 je mi to veľmi ľúto, ale nevzdávaj sa prosím , nádej umiera posledná, všetko bude dobré, a ew ti vyreže, tie koľajnice 😉 neboj všetko bude dobré 🙂

kuspitka
19. sep 2008

neche sa mi ciata dalej napiste.

marlenka kedy dame stretko ak ma objednaju na utorok budem kosiciach idem do Gyncare ale len na IUI

ewwe
19. sep 2008

no len aby si niekto nemyslel ked ich budem rezat, ze ich davam do zberu zeleza 😀

kuspitka
19. sep 2008

ty ich rezes????

marlenka56
19. sep 2008

kuspitka aj ja budem u dokyni, u nas v novej nemocnici, možme sa kľudne stretnúť, o ktorej ideš na IUI?

kuspitka
19. sep 2008

este neviem pondelok tam budem volat...
ak budem potrebovat buvkat mozem u teba????

ewwe
19. sep 2008

no pisala som ze som zelezniciarka, a vam tie ciarky na testoch pripominaju kolajnice, tak vam kazdej vyrezem po 2 metre a budete mat kolajnice.-dve ciarky na teste 😉

kuspitka
19. sep 2008

to hej moj svokor je tiez zelezniciar

marlenka56
19. sep 2008

a ew nezabudni na seba 😵
kuspi rada by som ťa zobrala pod ochranné krídla, ale sa nenahnevaj teraz na mňa, zatiaľ je u nás riadny bordelík, takže by si nemala kde spinkať ☹

kuspitka
19. sep 2008

viem mojka ja sa nehnevam len tak