Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
21. sep 2008

lopi tak zachvilu bude tehu existovat aj v brusku 😀

ewwe
21. sep 2008

lopez kasli na to bud si alebo niesi, ved do nekonecna to nebude trvat, bud pride mrcha alebo ti zacne rast brusko, nemysli na to

lopezka
21. sep 2008

marlenka, bodaj by tvoje slova boli svate 😀 😀 😀

lopezka
21. sep 2008

evka, viem ze sa aj take stavaju .....no bodaj by to bol aj moj pripad 😅

lopezka
21. sep 2008

ewwe....ja to neriesim nijak zvlastne,......ja len uz chcem vediet, na com som 🙂 ....viem, ze existuju len 2 moznosti, ze bud som alebo nie som 😀 .....uz aj moja segra mi minule poslala taky link, ze existuje syndrom fantomovho tehotenstva 😀 😀 😀

lopezka
21. sep 2008

baby a vy ste na tom ako? nech len o sebe nepisem 😅

eva7780
21. sep 2008

lopezka ja tehu nie som ale dufam ze po ivfku budem,tak uvidime ako to dopadne

lopezka
21. sep 2008

evi a kedy sa chystas? teraz niekedy? budem drzat palceky 😅

eva7780
21. sep 2008

lopezka este jedna kontrola mojho manzela 29.,kedy bude kontrolny spg a dufam ze uz mi lekar daco normalne povie,a budem mocz ist do CAR pre papiere na schvalenie do poistovne 😵 dakujem za palceky 😉

sorciera24
21. sep 2008

ja dufam, lopez, ze patris medzi tie tehu pripady 😉 ...ja mam do mrchy tyzden.... 😒

ewwe
21. sep 2008

ja mam v piatok to posledne ockovanie, a idem si kupit kys. listovu

lopezka
21. sep 2008

evi, ja som mala v plane po tej MS, ktora mala prist pred tyzdnom, ze draheho poslem na spg a ja som mala ist tiez k lekarovi na rozne vysetrenia ......kurna a ta MS neprichadza 😀 😀 😀 .....( samozrejme, prist ani nemusi 😀 )

lopezka
21. sep 2008

sorciera.....no a citis sa ako ? 😉

lopezka
21. sep 2008

ewwe, ake ockovanie? 🙂

sorciera24
21. sep 2008

lopez, normalne, mam take tlaky v podbrusku, ale to bolo aj minuly mesiac.....takze zatial nic... 😒

ewwe
21. sep 2008

lopez ockovanie proti rakovine krc. maternice

eva7780
21. sep 2008

lopezka my sme boli aj na genetike a roznych vysetreniach,sice kym som nesla do car vraj sme boli v poriadku ale ako sme zasli do car kopec problemov,snad sa to uz vyriesi

lopezka
21. sep 2008

sorci, no ja som hrozne zvedava, ako dopadnem .....ja som sa totiz tyzden pred (ne) ocakavanou MS citila uplne inak ako inokedy 🙄 .... ale tie neg. testy ma "pochovavaju" 😒

drzim palceky aj Tebe 😉

lopezka
21. sep 2008

ewwe, tiez som o tom ockovani pocula, ale tusim je tam obmedzena horna hranica veku zeny.....a to som uz presvihla, ja uz som stara paka 😀

lopezka
21. sep 2008

evka, to tak uz niekedy byva, ze pokial nejdes k lekarovi, tak si zdrava ako repa 😀 ....ale ked ho navstivis, sodoma gomora 😒

sorciera24
21. sep 2008

lopez a ako inak si sa citila?....nejake priznaky?

lopezka
21. sep 2008

sorci ....no ten tyzden pred MS ma hrozne pobolievalo podbrusko ...a palili prsia .....potom som jedno rano doma odpadla ☹ ...to bolo minulu stredu a v nedelu som to mala dostat ......vo stvrtok som bola na gynde ....to som bola 26DC.....lekar mi bral krv, aj ma prezrel rucne strucne 😀 ...aj ultrazvuk mi robil a povedal ze nie som tehu ☹ .....no ale MS stale nedorazila, tak som stale takpovediac ako na ihlach ......v den ked som mala dostat, tak som si rano nasla na intimke taku hnedu skvrnku ....potom uz nic viac ....stale som nosila intimku, lebo som nevedela, pridu? nepridu ? 😅 .....vtedy ked som odpadla som si robila 1.test .....potom 2. v utorok po 2 dnoch meskania......a 3. vcera rano po 6 dnoch ......stale negativne ☹

ewwe
21. sep 2008

lopez je to do 26 rokov

lopez cudne je to s tebou, kedy si myslis ze si mohla otehotniet??

sorciera24
21. sep 2008

tak u lekara, na 26DC nie je nic vidiet....no, podla mna mozes byt kludne tehu, mozno to u teba fakt trva dlhsie, kym ti stupne hladina hcg.....hadam, nemas ine zdravotne problemy....

lopezka
21. sep 2008

ewwe, to ani srnka netusi 😀 😀 😀
ja som v auguste skusala podla vypoctov na vypocet plodnosti podla bioritmov ....kedze sa mi to dlhsie nedarilo pocas plodnych dni .....ale ten "vrchol plodnosti" som mala mat hned na zaciatku cyklu 😒 ..... ak sa to nahodou zadarilo, vobec nebudem vediet, ako sa to podarilo, pretoze tento cyklus sme experimentovali viacerymi sposobmi 😀 😅 😉 😝

lopezka
21. sep 2008

sorciera, moze to byt tym, ze som blondina a ze mi dlho trva, kym mi nieco dojde ? 😀 😀 😀

ewwe
21. sep 2008

lopez no ty si proste,, ina,, 😀 /v dobrom/ nic uz musis iba cakat, a my s tebou 😉

sorciera24
21. sep 2008

ano, lopez budeme cakat 🙂 a cakame na //, nie na mrchu 🙂

lopezka
21. sep 2008

😀 😀 😀 aj ja budem cakat, ved co ine mi ostava ? 😅
teraz som u segry a ta ma 6-mesacnu dcerku, tak nasavam dobru energiu 😀 ...len teraz spinka, tak som tu 😉

ewwe
21. sep 2008

lopez tak sa trocha priuc aby si lepsie ovladala na svojom baby