Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
30. sep 2008

ahojte,co mate noveho?marlenka nove foto?

marlenka56
30. sep 2008

mejak, vitaj ostatných si nevšímaj a budeme radi, ked u nás zostaneš, tu sa podržíme , utešíme, povzbudíme 😉 a do // to potiahneme spolu 😉

"Vždy srdcom počúvaj .... ono, Ti ukáže tú správnu cestu" ostatných si nevšimaj ve babo chete vy dvaja, vy sa o neho budete starať, vychovávať a bude vaše, z vás , od vás a pre vás 😵

lopezka
30. sep 2008

evka ahoj a vitaj 😉

marlenka56
30. sep 2008

lopi, fotím z mobilom, na mobile a notebooku mam bluetooth tak hned posieklm do notebooku a potom hned na konika 😉

sorciera24
30. sep 2008

ahoj evi, marli, no vidis aka pekna foto.....mne staci ta co,mam 😉 mejka, ja ta len podporujem, radsej mat dietatko skor, ako sa neskor trapit a moyno ho aj nemat.....a tych, co mali aj skolu popri, tych uz bolo a vsetky to zvladli 😉 a co studujes?

eva7780
30. sep 2008

marlenka lepsie ako kukuc 😕 aspon ta pozname,co ked sa dakde stretneme 😉

marlenka56
30. sep 2008

evka to len tak narýchlo videli ste ma všetky, tak si môžem dať naspäť moje očko 😉

marlenka56
30. sep 2008

ale nie všetky tu máte veľké foto, takže neviem kao vyzeráte 😒 ☹

marlenka56
30. sep 2008

tak idem späť očko 😀

eva7780
30. sep 2008

marlenka nedavaj 🙂

mejka
30. sep 2008

diki baby,az som sa rozplakala,lebo doteraz som pocuvala len : nerob to, mas cas, ale nik sa ma nespytal co chcem ja..

lopezka
30. sep 2008

evka moja, z tej tvojej fotky toho tiez moc nevidime 😠

sorciera24
30. sep 2008

a pozeram mejka, ze aj ty si z MT 🙂 mozno sme aj susedy 😉

lopezka
30. sep 2008

mejka, ja som tiez toho nazoru mat cim skor, pokial si to mozete dovolit 😉
mna sice nikto ani nebrzdil ani nepovzbudzoval, bolo to len na mojom rozhodnuti ......ale bohuzial kvoli dnesnej dobe a probleme s financiami som si to skor nemohla dovolit, preto sa snazim az po 30-ke ...... no a zatial sa bohuzial nedari ☹
takze sup sup 😅 😀 😉

marlenka56
30. sep 2008

lopi, ani z tvojej velmi, no ked bduem mažť trošku vzdialenejsie foto tak ho sem hodim ok?

eva7780
30. sep 2008

lopezka ved by som sa tam ani nezmestila 😀 a takto som tam aj s muzickom aj s fontanou 😵

eva7780
30. sep 2008

mejka nedaj sa odradit nikim,ved vy chcete babetko,inak aj ja som byvala 25r v martine 😉

marlenka56
30. sep 2008

evi 😉

kurník, ja že čo ma bolí pri prsiach a stále pichá a to hnusná kostica mi prederavila podprdu, ááááúúúú 🙄 😠

mejka
30. sep 2008

ja studujem medicinu v mt treti rok 🙂 celkom sa da, sme sa do mt kvoli tomu prestahovali s muzikom a sme skoncili na podhaji
ja som si uz 6krat od nasho snazenia robila test a vzdy taka sklamana 😢 aj dnes som si,viem ze skoro,tak tam nic nebolo,ale tak velmi by som chcela ...

eva7780
30. sep 2008

mejka moja mama byva na podhaji 😉

lopezka
30. sep 2008

evi 😀 😀 😀
to je sice ze tam mas aj fontanu 😎 ale s nou sa asi nikdy nestretnem 😀 a s muzikom tvojim asi detto 😠

sorciera24
30. sep 2008

mejka, tak medicka 🙂 pekne povolanie...zalezi len na vas, ako sa citite... 😉 ak si sikulka, tak to zvladnes....a rada...nikdy nerob testy pred mrchou!......zbytocne sklamanie....ja som nespravila este ani 1 za cely zivot....a tu som 😉

mirip
30. sep 2008

bububuuuuuu, 😝 kukuk

lopezka
30. sep 2008

marlenka, ty si dobra trubka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....uz si si urcite myslela, ze si tehu, co ? 😠 a pritom len ramienko z podprdy 😅

eva7780
30. sep 2008

inak lopezka ty nemas o moc vacsiu fotku,keby si presla okolo mna urcite by som si nevravela,ze tato mi je daka znama 😀 😀 😀

lopezka
30. sep 2008

miripka ahoooj 😅 ako mas? 😖 ( asi blba otazka )

eva7780
30. sep 2008

ahoj mirip,ako sa mas?

lopezka
30. sep 2008

evi no ja som vas len nechcela oslnit svojou krasou 😎 😀 ....ked budem mat nejaku schopnu, tak ju sem supnem 😎

sorciera24
30. sep 2008

ahoj mirip.....aspon si nas prisla pozriet 🙂

mirip
30. sep 2008

už som doma,akurát som prišla 😒