Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mejka
30. sep 2008

🙂 baby som rada ze som vas tu nasla, musim sa ist teraz ucit, ale je to skvele ze nieco take tu je,kde clovek pocuje par peknych slov, tak zatial ahojte 😀

marlenka56
30. sep 2008

ahoj mirip 🙂

lopi, to bola skôr taká bodavá bolesť ako ihla, lebo pred 5 min, som si došila tričko, tak či som niekde ihlu nezabudla a sa nezapichla a nazašila do môjho tela . pozn. nie som narkoman, len si krášlím tričká 😵

mirip
30. sep 2008

😒 😒 😒 😒 😒 😒

marlenka56
30. sep 2008

mejak, na budúce si tiež vítana a vlastne až dovtedy kým nebudeš tehu 😵

miripka ako sa cítiš, myslím že smutno, ale neboj zvládneš to, myslím na teba a držím palce 🙂

marlenka56
30. sep 2008

mejka, prepac, preklep v tvojom mene 😖 MEJKA 😵

mirip
30. sep 2008

snažím sa, ešte stále tomu neverím ale ked pozriem na krvavú vložku tak je to realita 😒 ale o dva týždne ma čaká kontrola a aj výsledky z rozboru a ak to bude všetko ok povedal že sa dohodneme na dalšom postupe aj na liečbe takej ako doteraz pri ktorej som otehotnela, len dúfam že tým myslel že po dalšom mezese začínam s injekciami 😒

marlenka56
30. sep 2008

mirip silno držím palce, nech vám to výde, a nech sa vám splní ten najkrajší sník, akí si len rodičia/manželia môžu priať 😉

lopezka
30. sep 2008

mirip 😉 aj ja sa pripajam, drzim palce! 😅

lopezka
30. sep 2008

no baby musim ist robit ☹ zatial sa majte krasne v ramci moznosti 😉

mirip
30. sep 2008

ahoj lopez 😔

kvetka25
30. sep 2008

ahoj kočky ste tu?

mirip
30. sep 2008

ja som

kvetka25
30. sep 2008

ahoj moje krasne želám vela sil ale ty to zvladneš 😉 že??

mirip
30. sep 2008

ak budem mocť snažiť hned po dalšom menzese a nebudem musieť mať pol roka alebo 3mesiace pauzu tak hádam hej............som mala uplakaný deň včera, dnes sa snažím, len ráno to bolo zlé.......lebo ked ma zbadala sestrička vo dverách s papierom a druhá jej povedala že má vypísať papiere na kyret tak ostala z toho mimo............lebo minulý týždeň mi brala práve ona krv a moč v tehotenstve na rozbor a dnes som mala ísť pre tehotenskú knižku

kvetka25
30. sep 2008

no je to hrozne
a mozem sa ta opytat že ake si ty mala priznaky v tehu? lebo mna už druhy tyzden bolia prsia teda začali ma boliet hned po ovulke 😕 tak neviem čo to znamená

mirip
30. sep 2008

žiadne

kvetka25
30. sep 2008

a čo si robila test? kolko ti ms meskala?

mirip
30. sep 2008

ja som mala // už 3dni pred menzesom, a vobec seriem na to už sú všetky testy zahodené z fotoalbumu vyhodené a nemám chuť sa práve teraz o tom rozprávať ked som 3hodiny doma po kyrete, sorry idem jesť zatial pá 😔

kvetka25
30. sep 2008

papa miri maj sa krasne 🙂

cukruska1920
autor
30. sep 2008

Caute

mirip
30. sep 2008

😝 😔

cukruska1920
autor
30. sep 2008

ahoj miri...nebudem sa ta pytat ako sa citis lebo to by bolo blbe.....ale som rada ze si tu

mirip
30. sep 2008

som bohužial, od štvrtej doma 😠

cukruska1920
autor
30. sep 2008

a zajtra ides uz do roboty?

mirip
30. sep 2008

nie som do konca týždňa doma a asi v piatok idem ukončiť maródku, prečo?

cukruska1920
autor
30. sep 2008

len tak sa pytam......a co porabas? ja pojdem pozerat ordinaciu

mirip
30. sep 2008

ja nie spať, ešte sa aj pozerať na tehule tam by ma šlak trafil a ked som dnes videla behať po chodbe tehotné cigánky vo veku od 12 do 15som myslela že na rizikové hodím bombu 😠

cukruska1920
autor
30. sep 2008

ja som tiez v nemocnici dnes videla tehotnu ciganku a mala som dost...este aj vcera na sone bola jedna predomnou....no fuj

kvetka25
30. sep 2008

cukruš čau ako sa mate? 😀

cukruska1920
autor
30. sep 2008

ahoj kveti....dnes som vobec neoddychovala tak dnes unaveno ale inak dobre 😉