Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
30. sep 2008

no aj ja som v poslednej dobe velmi unavena 😝 a neviem prečo možno to bubu mat nejake nasledky 😀

cukruska1920
autor
30. sep 2008

kveti... no hadam aj hej 😉

kvetka25
30. sep 2008

ale vieš ani neviem sama že čo to je možno len jesenná únava 😀

cukruska1920
autor
30. sep 2008

kveti....no ved uvidis....oki..idem na ordinaciu..pa

kvetka25
30. sep 2008

aj ja pozeram... pa

ewwe
30. sep 2008

marlen ja som nevidela tvoju fotku ☹

nikto tu nieje???????????

mirip
1. okt 2008

Dobré ráno snažilky 😔

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ahoj miri... 😖

mirip
1. okt 2008

Ahoj tehula 😢

jerryjanka
1. okt 2008

ahojte

mirip
1. okt 2008

ahoj jerry....

jerryjanka
1. okt 2008

to je dnes zasa hnusny den 🙄

mirip
1. okt 2008

je jerry, ja už mám taký tretí 😕

cukruska1920
autor
1. okt 2008

dnes je hrozny den.....prsi jak sproste a je zima

jerryjanka
1. okt 2008

aj počasie aj nalada nahovno

mirip
1. okt 2008

ja mám náladu ešte horšiu ako včera, doma mi je dlho, džgám do seba tabletky 5x denne ale do roboty nechcem ísť, bola som síce na spovedi ale mám koleginu piču na n-tú, ale ok, ako chce ako sa ona správa ku mne tak sa budem ja k nej 😢

jerryjanka
1. okt 2008

mirip kedy sa musiš vratiť?

cukruska1920
autor
1. okt 2008

mirip...vyser sa na nu......nepocuvaj ju

mirip
1. okt 2008

kedy chcem, ale obyčajne po sa zvykne byť doma 3dni, takže v pondelok pojdem asi do roboty, ale ako si to aj ked je riaditelka navarila tak si to aj zje... 😠

mirip
1. okt 2008

toto jej nikdy neodpustím a ked pojdem do roboty tak pojdem hneď na obecný úrad a za starostkou, skecnúť si aká je ona 😠

cukruska1920
autor
1. okt 2008

a co ti robila?

jerryjanka
1. okt 2008

curkuska statočne ma dobiehaš v prispevkoch ty držka

mirip nič nie je take horuce ako sa to navarí

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jerry...nooo....to ked si mala absenciu a nebola si tu 😀

jerryjanka
1. okt 2008

no už len 33 a si predomnou :D
no na jednu holku nemame ta už ma myslim cez 40 tisic

mirip
1. okt 2008

ale je jerry, lebo toto je už vrchol, ked som tam bola v pondelok že čo je vo veci a že budem do konca týždňa maródiť, tak bola tak milá že pane bože teraz mám celý týždeň robiť od rána do večera tebo že ja si idem kludne na maródku😠 a že prečo som robila také tajnosti a nepovedala že som tehotná atd.
potom som spustila ja.........................lebo ja som si to sama zaviila že musím ísť tam kde musím 😔
a tiež to že ja nie som povinná podla z. práce jej oznámiť, že som tehotná a ked tak sa to oznamuje ked je tehot. knižka v rukách a ja som sa jej nedočkala 😔
a včera ledva som po narkóze oči rozlepila už mi volala že starostka našla za mna počas mojej PN náhradu a že možem si maródiť kolko chcem............ 😖

ok, ked je taká ja v púondelok idem na Obec za starostkou sa porozprávať, ked mohla nájsť náhradu za mna tak rýchlo na týždeň, tak ked sa kráska zoberie na 3týždne do kúpelov chcem aj ja pomoc, nie som ochotná chodiť každý deň počas 3týždňov od rána do večera do roboty a ešte to že aj ked je pani dokonalá riaditelka, a berie za to plat tak nech jej v odmenách zohladní bna konci roka aj to že všetky riaditelské papiere čo sa píšu na PC aj plány aj vnútorný poriadok aj všetko ostatné nepíše ona ale ja a ona to len podpisuje a tvari sa že to vypracovala ona

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jerry...tak ja nebudem pisat... 😀

noo..tak to asi nedobehneme

jerryjanka
1. okt 2008

mirip - ked je to taka furia - tak to urob
fakt

cukruska to ani nechcem to by som fakt sedela 24 hodin denne tu 🙄

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jerry.....to by uz co bolo...ty kokso....ja som tu len ked nemam co robit.....

jerryjanka
1. okt 2008

jj ja v poslednom čase sice dosť ale nie zasa na 40 tisic

cukruska1920
autor
1. okt 2008

a v zime tu asi budeme vsetky castejsie...lebo cez zimu sa neda ist ani von ani nic robit..tak ako minuly rok.... 😀