Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
1. okt 2008

neboj dockas sa.....

jahu348
1. okt 2008

cukruska1920 dočkam čoho!!!!!

cukruska1920
autor
1. okt 2008

no ved o com hovoris....miminka nie?

jahu348
1. okt 2008

😀 😀 😀 😀 ...jasneeee...ja ze si uz zabudla. No neviem este nedorazili mrchy. Cakam ich od nedele. Ale brucho boli ako keby mali prist. Teba nebolelo brusko???

lopezka
1. okt 2008

ahojte kamaratky snazilky 😉

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jahu...bolelo...este donedavna...ale uz to preslo...dnes ma len sem tam vajecnik zaboli

ewwe
1. okt 2008

ahojky
ja tiez este niesom aktivna snazilka a ani tehulka, ale ja z tadeto nejdem mna sa nezbavite 😀

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ahoj lopez, ewee

jahu348
1. okt 2008

cukruska1920 bolelo ta ako pred mrchami???

lopezka
1. okt 2008

bozinku baby prestante s tym, kto sem patri a kto nie 😠 ved to nie je tema zamerana na konkretne riesenie nejakej temy, ale pokec "o nicom a o vsetkom" 😉 ...podla mna sem patri kazdy, kto sem zavita 😀

cukruska & ewwe ahooojte

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jahu..hej presne tak ako ked ma prist mrcha

lopez...moj nazor 😉

ewwe
1. okt 2008

ahoj

ved ja len tak zo srandy 🙂

tiez neriesim kolko mate rokov alebo farbu vlasov aby ste tu mohli byt 😉

ewwe
1. okt 2008

si myslim cim nas tu viac tým lepsie, aspon to tu zije

jahu348
1. okt 2008

cukruska1920 fiiiha...neviem ci sa mam tesit alebo nie.....

lopezka
1. okt 2008

inak baby napadlo ma.....a videla som to v mnohych temach 😀 ..... mohli by sme si zaviest nejaku evidenciu o sebe....lebo aspon ja sa priznam, mavam niekedy chaos ....a nechcem sa vypytovat furt na tie iste veci ....akoze odkedy snazite, kolko mate rokov, kedy ste dobrali HAK, kedy posledna MS, pripadne pre tie stastnejsie, kedy mali // a tak 😉 ....co vy na to? 😅

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jahu...a co test?

ewwe
1. okt 2008

lopez ja som za

jahu348
1. okt 2008

cukruska1920 co test...ved vcera som testovala....ved som mala ciarku ako pol mesiac,.....tak neviem. Nemozem sa testovat kazdy den 😅

cukruska1920
autor
1. okt 2008

jahu...ved mozes ale je to zbytocne...najlepsie je s odstupom tak jedneho dva dni....tak ked si vcera tak skus zajtra alebo piatok 😉

lopezka
1. okt 2008

ewwe, diky za reakciu ..... zatial si prva 😉

cukruska1920
autor
1. okt 2008

lopez.....no moze byt....to by bolo super

ewwe
1. okt 2008

a kto by to vedel spravit? ja som antitalent

lopezka
1. okt 2008

super baby, tak take nieco vytvorim, ked budem free 😉
kto ma zaujem, hodte mi svoje info do IP 😀 .....ja idem zase makat ....len som sa navecerala a dalej idem uzavierkovat 😒 .....pekny vecer baby a viac radosti a optimizmu prosim 😅 cmuk 🤐

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ja si idem spravit jest a idem pozerat modre z neba...tak papa

jahu348
1. okt 2008

cukruska1920 v piatok.....idem do hajan....dobru noc vsetkym

ewwe
1. okt 2008

lopez a napis co ti mam poslat nazvy kategorii

jerryjanka
1. okt 2008

lopez a čo chceš vedieť ako info do tabulečky?

lopezka
1. okt 2008

baby, nieco taketo by to malo byt :

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pokial teda suhlasite, hodte mi do IP taketo udaje a ja vytvorim tabulku a budem ju aktualizovat ...... nech sa navzajom trosku viac pozname 😀

cukruska1920
autor
2. okt 2008

Kamosky kde ste?

kuspitka
2. okt 2008

AHoj cukruska ako sa mi mas????