Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
2. okt 2008

sor a vam sa ako dari? kolko sa uz snazkate? 🙂

sorciera24
2. okt 2008

kveti, ved 4 mesaice... 😒 vy uz ste zacali, ze?

kvetka25
2. okt 2008

no hej ale uvidime asi o tyzden ci to bolo uspešné 😀 😀

kvetka25
2. okt 2008

no sor aj som si myslela že okolo 4 mesiacov ale neboj raz to pride 😉

cukruska1920
autor
2. okt 2008

ste este niektora tu?

ewwe
3. okt 2008

kuk babuchy kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jerryjanka
3. okt 2008

ahoj ewwe tak už si snž?

ewwe
3. okt 2008

ahoj jerry este nie musim este trocha pockat, a cakam na ms, mala by dojst kazdu chvilu, vy co nove? byt je uz hotový

ewwe
3. okt 2008

a okrem toho mam spolocnost mykozu tak momentalne s nou bojujem 😒

jerryjanka
3. okt 2008

ewwe
ale byt hotovy nie je
len to čo sme robili tento rok už v podstate je ešte maličkosti
buduci rok nas asi čaka obyvačka a balkon a vymeniť sprchač aspon teda zastenu a mohlo by to byť

jerryjanka
3. okt 2008

mykoza brrrrrrrrrrr mam bohate skusenosti

viabella
3. okt 2008

ahojte, ja som tu uz par krat pisala....situacia sa zmenila a chcela by som vas poprosit o radu, bola som na gynde, vytery ok, krv ok, lavy vajecnik sama cysta vela a velmi velke na pravom len tri....odporucanie doktora proti bolesti ibalgin a mam sa rozhodnut ci chcem dat ten lavy von alebo liecit neplodnost??? sama neviem co robit ako to riesit, co znamena liecit neplodnost a preco ju vlastne liecit, snazime sa od januara, je to dostatocny cas na zacatie liecenia a co to obsahuje zacat liecit neplodnost? mozno hlupa otazka ale neviem to sama rozlusknut.....dik

jerryjanka
3. okt 2008

via
asi tym myslel liekmi trocha potlačiť endometriozu - alebo čo to maš a snažiť sa čim skôr otehotnieť jedine tehotenstvo posuva tu chorobu dozadu - alebo ak to chceš von bude to väčší problem otehotnieť asi
byť tebou skôr uvažujem o tom čim skôr sa preliečiť aj ked je to len dočasné a snažiť sa čim skôr otehulkovať

ewwe
3. okt 2008

via tak to mas tazke, ale aspon ze mas aspon jedno baby
tiez som za tu liecbu, aspon sa pokusis liecit, po operacii niet cesty spat 😒

mirip
3. okt 2008

ahojte, sle tu?

marlenka56
3. okt 2008

kuk, ahojte ste tu? 😉

via suhlasim, s jerry a ewwe 😉

mirip
3. okt 2008

ja som tu marlen

mirip
3. okt 2008

ok kamarátky smežilky tak ja sa s vami nateraz lúčim, ked budem opať snažilka tak sem možno zase prídem majte sa pekne

mirip
3. okt 2008

myslela som snažilky to bol preklep, majte sa

jerryjanka
3. okt 2008

mirip prečo??? ved k nam patriš a je jedno či si snažilka tehulka maminka alebo čakatelka

marlenka56
3. okt 2008

tak ja idem, variť manželíkovi večeru, nech máčo papť keď pride z pracce 😝

miripka jerryjanka ma pravdu 🙂

ahoj jerry 🙂

prajem vám krásny večer a pekný víkend, majte sa tu krásne, možno ešte nakuknem a možno aj počas víkendiku, ale na zatiaľ papa 🙂

borca3108
3. okt 2008

Ahojte aj ja som mala problemy s cistou. Lekar my dal lieky ja so k tomu doplnila liecbu pomocou byliniek a chodila som pravidelne na kontroly. Zo zaciatku som mala aj 3krat do tyzdna kontroly a casom sa to vstrebalo. Teraz som v stymulacii na umele oplodnenie a som rada ze my to tak preslo. Raz som mala problem ze my neprisla menstruacia ale potom dosla. Mysleli sme si ze som tehotna co by bolo asi najlepsie ale nebola som. No nevadi. Prajem vela uspechov v lieceni. Nech sa to vylieci. Drzim palce.

mima263
3. okt 2008

haloooooooooooooooooooooo baby, je tu niekto?

jerryjanka
3. okt 2008

ahoj mima ja som tu

mima263
3. okt 2008

ahoj jerry 🙂

jerryjanka
3. okt 2008

ako sa mavaš? čo sa chystaš robiť cez upršaný víkend?

mima263
3. okt 2008

jerry pracovať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 - priniesla som si na domov niečo, čo sa v robote nedalo stíhať
ale kdesi som čítala, že ty ideš na svadbu, tak si to užite - a videla som aj nechty-špica

Neviem ako si na tom Ty, ale zo mňa už to prvotné nadšenie opadlo a skôr ma chytá pesimizmus. Od marca stále nič........ tak neviem.
Inak bola som už u doktora a ten mi na ovulačné testy povedal, že som zbytočne vyhodila peniaze. Tak už len meriam BT ale nezapisujem, lebo FF sa mi vôbec nedá otvoriť ani stránka zobraziť

jerryjanka
3. okt 2008

mima hej idem na svadbu a dakujem za pochvalu
asi si to čitala v grafoch 😝 😀
pesimizmus ma neopusťa tiež sa tak dlho snažime a nič z toho
ja si meriam aj ovu testy skušam lebo teplota nemusi byť vždy smerodatna 😅
no uvidime čo do konca roka a potom pojdem k dokimu aj ked by som po novom roku radšej šla na sono ako na testy 😢
ked ti nejde ff skus WK 😉

ewwe
3. okt 2008

baby cau uz drichmete?
nie nie vy spinkate 😉

mima263
3. okt 2008

ahoj, tak už asi fakt neskoro odpovedám, ale najprv vypadol internet a potom aj elektrina -
bola sranda, lebo sme nevedeli nájsť sviečky a svietili sme si mobilmi
Aspoň raz za čas by mohli tú elektrinu vypnúť 😎

Pekný večer všetkým.