Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
5. okt 2008

a preco si bola nervozna pred svadbou?

neopila si sa? 🙂

jerryjanka
5. okt 2008

ewwe ja som pred cestovanim a pred takymito udalostami vždy nervozna
okrem ineho som bola spoluorganizator
aj tak sa posralo čo sa mohlo ale tak nakoniec to nejako dopadlo 😅

bodzlomu
5. okt 2008

ewwe nie som vydata, ale myslim ze u nas (ja a priatel) je to teda uz len otazka casu, kedze teraz prerabame taky stary domcek,aby sme uz mohli spolu sami byvat, takze svadba, az ked sa nazbieraju nejake financie....
snazime sa uz 10 mesiacov... ja som vysadila v sept. 2007 HAK aby som sa dala ako tak do poriadku, od decembra beriem D a od vtedy sa aj snazime! ☹

sorciera24
5. okt 2008

caute, zienky, nikto tu? 😕

ewwe
5. okt 2008

cau
baby dajme si zavezok ze tu nebudeme pisat tragicke pribehy inych dievcat tu z konika, teraz som citala v jednej teme, pribeh z inej temy a je mi strasne smutno, potom si namyslam somariny, lebo ja necitam smutne temy a vyhybam sa im, pisme si iba o ,,nasich,, trapeniach

dufam ze ma rozumiete, neviem sa lepsie vyjadrit aby ste ma pochopili

jerryjanka
5. okt 2008

ewwe presne viem ktory pribeh mysliš
skoro som si aj poplakala
ale ano budeme len naše pribehy rozoberať
😉

ewwe
5. okt 2008

jerry dakujem za pochopenie, myslim ze nase problemy bohato stacia, naco sa bat este viac

mima263
5. okt 2008

ahojte

ewwe baby to určite napísali kvôli tomu, že sa navzájom poznajú

ewwe
5. okt 2008

nie to bol pribeh nejakej inej baby, ako ja som to nemyslela zle, ja len v dobrom aby sme nemali cierne myslienky
myslim ze ked budes tehotna nechces mysliet na to ci ti nezomrie babo pri porode, lebo si to citala a namyslas si co ked aj ja?

mima263
5. okt 2008

rozumiem a možno ani nemyslíme na ten istý príbeh. Veď je to jedno. Treba myslieť pozitívne

jerryjanka
5. okt 2008

ewwe asi myslela tehulku z ketu
na 99%

ako sa vlastne dnes máte
ja čakam ovulku asi dnes zajtra nevieeeeeeem 😔

ewwe
5. okt 2008

mima presne tak netreba sa zatazovat tragediami
ja sa mam tak na trojku, lebo zajtra idem do prace 😒

mima263
5. okt 2008

niečo mi to hovorí 😉
ja navyše vstávam ráno o 4 😠

ewwe
5. okt 2008

mima ja tiez kazdy druhy den lebo zacinam 4.4O

a ovulku vobec neviem ani kedy mam, jedine podla vytoku sa trochu orientujem 😅

mima263
5. okt 2008

jerry, ako bolo?
Ja o mojej ovulke ani netuším, že kedy bude. Som zvedavá na sono v utorok a či mi urobí aj hormonálny profil

mima263
5. okt 2008

ozaj baby videli ste hláseteľky na joj-ke. To tu už dávno nebolo

ewwe
5. okt 2008

ja nie nevidela som

tak ja idem chrniet dobru noc

mima263
5. okt 2008

dobru, aj ja už radšej idem, nech zajtra nespím za pochodu

jerryjanka
5. okt 2008

tak ja sa orientujem podla teploty ale dnes ma teda dostala včera dosť klesla až na 36,3 tak som bola presvedčena že ovula je všetko tomu nasvedčovalo bolesti hlien a tak
a dnes rano zasa tak nizko 😅

viabella
6. okt 2008

ahojte, krasne rano vam prajem a dakujem za nazory jerry a ewwe. takto nejako sme to dohodli aj my doma a kedze sa do toho pridruzilo skracovanie dlzky mrchy na dva dni a na gynde sa im to nepaci tak sa ideme pomocou podpory liekov snazit co najskor byt tehu, v stredu sa dozviem presne co a ako, zatial je to pre mna vsetko krajina divov....myslela som ze aj ked to otehotnenie trochu trva tak to pojde samo ale si budeme trosku pomahat, mam z toho zvlastny pocit ale snad bude vsetko ok. este raz dik za nazory

ewwe
6. okt 2008

via neni za co

jerry a ked je teplota nizko mozes byt tehu ci ked je vysoko? prosim vysvetli mi, ja som z toho idiot 😨 🙄

lusina
6. okt 2008

Ahoj ewwe,
ked sa BT drží nad 37 C,viac ako 14 dní, može to byť tehotenstvo.

jerryjanka
6. okt 2008

ja som dnes zasa klesla s teplotou asi chladnem :D :D :D
ewwe ovulka je obyčajne posledna nizka teplota
po ovulke teplota stupa nad hodnoty teplôt pred ovulkou
tj ja teraz niekedy čakam ovulku a potom by mi mali teploty stupnuť a klesnu zasa ak bude mať prisť mrcha
ak by sa držali hore mohlo by to byť tehotenstvo
dufam už by sa patrilo

ewwe
6. okt 2008

aha dakujem za vysvetlenie, zasa som trocha mudrejsia 😉

jerry dufam ze nevychladnes uplne, snad ti to uz vyjde 😉

cukruska1920
autor
6. okt 2008

kuk

jerryjanka
6. okt 2008

ewwe tak uplne vychladnuť nechcem par rokov ešte 😅
kedy chcete začať vy?

ewwe
6. okt 2008

jerry mne doky povedal aby som zacala zaciatkom roka, ale ja som si to posunula na december, povedal ze mam mysliet aj na svoje telo nech si zvykne na tie vakciny, alebo nieco v tom zmysle

ewwe
6. okt 2008

AHOJ cukrus, ako pokracuje tvoja tehotenska demencia?? 🙂 😉

ewwe
6. okt 2008

idem off, lebo mi padla v praci 😀 vecer nakuknem

mima263
6. okt 2008

halo, halo