Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
6. okt 2008

máme 6000 prispevkov 🙂

lopezka
6. okt 2008

ahojte kamaratky snazilky 🙂 ste tu ?

mima263
6. okt 2008

ahoj už som späť. Ako sa máš?

lopezka
6. okt 2008

mimuska ahoj.....no ako sa mam? uplne na **** ☹
v sobotu ma chytil zapal mocovych ciest, takze som skoro 1/2 vikendu presedela na wc s velkymi bolestami ☹ dnes som bola u lekarky a samozrejme mi ten zapal len potvrdila ☹ a to som mala mat cez vikend plodne dni 😠 do kelu ☹
a ty ako ? 😀

mima263
6. okt 2008

joj lopezka, tak to je smola. A máš istotu, že bola ovulka? Zdá sa mi, že si začala aj Ty merať BT.

Ja som mala víkend na 3jku, keď to tak môžem zhodnotiť. Ešteže som neochorela ako Ty. Zajtra idem na gyndu - 11 den cyklu - 1 sono.
Tak som zvedavá, že čo bude.

kvetka25
6. okt 2008

ahojte ste tu? 😕

mima263
6. okt 2008

ahoj kvetka 🙂

kvetka25
6. okt 2008

ahoj mima ako sa mas dlho si tu nebola?

lopezka
6. okt 2008

mima, ovulku praveze netusim, kedze si meriam len od oktobra .....ja to len predpikladam, ze som bola v polovici cyklu 🙂 ani v tych teplotach sa moc nevyznam 😀 😀 😀 ale ved casom sa naucim 😠 za tych 6 dni som mala rozpatie od 36,4 do 37,1 ale ta zvysena bola zrovna v den, ked som dostala ten zapal, takze to mohlo byt aj z toho, nie?
a preco vikend na 3jku ? 😲

kvetka ahoj 😉

mima263
6. okt 2008

ako obvykle sa snažíme 😀 - a už mi z toho trošičku zašibáva
veľa som síce nepísala, ale čítala som

A ty ako?
dúfam že netresnem blbosť - ako sa Vám darí s domčekom?

lopezka
6. okt 2008

baby inak vobec ste mi nenapisali, kedy ste mali poslednu MS ...takze vobec neviem, ( a nebudu vediet ani ostatne ) , kedy ju u vam mame NEocakavat 😠

kvetka25
6. okt 2008

mima nie dobre si pamätas staviame už robime priečky 🙂 tak sa tešíme aj babo sa nam bude robit lahšie 😵 😀

mima263
6. okt 2008

lopezka a nedávaš si to do grafu na fertifityfriends alebo wunschkinder? Tak sa to lepšie hodnotí a aj baby z témy Grafy BT - už je VII by Ti vedeli poradiť. Inak FF Ti vyznačí aj ovulku, lenže je plne funkčný iba určitý čas a potom je treba platiť. Nie som si istá, ale myslím, že BT Ti pri chorobe môže vyletieť hore. Pozri na prvú stranu tej témy, sú tam linky na stránky, kde sa dá toho prečítať viac ohľadne merania (ak si ich ešte nečítala)

Na 3jku kvôli tomu, že sme sa pochytili so susedom.

Ja som mala poslednú MS 27.9.2008 - a to som ju nečakala 😉

Idem mrknúť do tej tabuľky

mima263
6. okt 2008

Kveti, tak keď staviate, určite sa to podarí 😉
Z nás si uťahujú, že musíme začať stavať dom aby to vyšlo

mima263
6. okt 2008

no parádne preklepy robím fertilityfriend som myslela

ewwe
6. okt 2008

ahoj
lopez ja stale este cakam ms, vobec neviem kedy ma prist kedze som kvoli dovolenke brala tablety na posun, no ked pride tak uz ti to hodim do tabulky 😉

ewwe
6. okt 2008

a okrem toho mne stale meska, tak si budete stale mysliet ze som tehu 😅

kvetka25
6. okt 2008

mima a to prečo ? ešte som to nepočula 😅 vysvetli

mima263
6. okt 2008

kvetka to sú také srandičky. Je to zrejme myslené tak, že človek má toľko starostí, že nestíha myslieť na snažilkovanie, nesústreďuje sa na to a potom sa zadarí

kvetka25
6. okt 2008

ewwe to aj ja si tak stale myslim že to bude tehu lebo ms zvykne prist na 34 den tak si tyzden si myslim že som tehu 😀 😀

mima no jasne mozno sa to fakt tak podari 😀 dam vediet len kto bude potom robit na dome ? 😨

mima263
6. okt 2008

kvetka neboj prídem na brigádu - sa nakaziť 😀

kvetka25
6. okt 2008

dobre neviem odkial si ale pridi možno to nemaš daleko 🙂

ewwe
6. okt 2008

ja mam niekedy aj 37-38 dnovy cyklus

lopezka
6. okt 2008

baby sorry, ale opat mam bolesti, tak sa idem zvyjat na wc....zajtra sem nakuknem .....diky za reakcie, zajtra popiseme.....cmuk 😀

kvetka25
6. okt 2008

lopez skore uzdravenie 🙂

no ew ja taky nemavam max tych 35 dni ale v tom problem s otehotnenim asi nebude nie?

mima263
6. okt 2008

kvetka Slovensko je malé, no nepomôžem kamarátke tehulke? 😀 😀 😀

kvetka25
6. okt 2008

mima mas pravdu 😉 tak sme dohodnute

kvetka25
6. okt 2008

idem si lahnut som nejaka unavena 🙂

cukruska1920
autor
6. okt 2008

Ahojte...ste tu?

mima263
6. okt 2008

ahoj, ja som ešte tu