Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
8. okt 2008

inak co porabas? okrem kona

jerryjanka
8. okt 2008

ewwe nudim sa strašne

ewwe
8. okt 2008

to poznam aj ja ked som doma, sem tam niekde idem von ale od kedy sme sa prestahovali poriadnej kamosky nemam, a to mi je potom tazko sa niekde zabavit 😒

aj tak mam pocit ze mi zeny sme tak zavrete medzi 4 stenami, nie ako chlapi len tak ist s kolegom na pivko alebo na benzinku na kavu

kvetka25
8. okt 2008

no baby ste tu?

sorciera24
8. okt 2008

tu som, ahojte

kvetka25
8. okt 2008

sor ahoj tak ucitelky uz maju volno 😀

mima263
8. okt 2008

ahojte baby.

kvetka: včera mi pri pozeraní do tabuľky napadlo, či náhodou nemáš niečo nové 😉

jerryjanka
8. okt 2008

ewwe škoda že nebyvame blizko 🙂

marlenka56
8. okt 2008

ahojte babulky moje zlate .... letim ozvem sa ... cmuk 😉

kvetka25
8. okt 2008

mima a čo by som mala mať nové?? 😕

ewwe
8. okt 2008

skoda jerry ☹

lopezka
8. okt 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀 😉

lopezka
8. okt 2008

kvetka, mima asi myslela, ze by si uz (ne) mala ocakavat Ms 😠

mima263
8. okt 2008

ahojte, presne tak 😉

lopezka
8. okt 2008

mima, no vidis a to som blondina 😎

mima263
8. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kveti, veď ja v dobrom

elimka
8. okt 2008

Ahojte babenky

kvetka25
8. okt 2008

ja viem baby no ms meska 5 den ale u mna normalka takze cakam do soboty 😉

elimka
8. okt 2008

Kvetka som tu nova ale treba veriť a uvidíš všetko dobre dopadne
🙂

kvetka25
8. okt 2008

elimka tak vitaj medzi kamaratkami 🙂 no ved sa snazime len od tohto septembra tak uvidime či to vyšlo na 1. krat 😵
a čo ty? chces tretie baby? 🙂

sorciera24
8. okt 2008

kvetka, ty si vlastne len prvy mesiac bez HAK, ze?....ono inak po vysadeni to zvykne aj dost meskat....tak nebud v strese, ale zas....mozno tam uz bude babo... 😉

elimka
8. okt 2008

Prepač musela som sa odmlčat,lebo Hanka bola smedna ale to len vymyšlala.Ja by som ešte aj chcela ale keby som mala chlapca,aby som urobila radosť mužíkovi.
😀

kvetka25
8. okt 2008

sor ja som HA nikdy nebrala 😀 ani nebudem 😀 ale ja mam taky cyklus 35 dnovy 😵 musim to dat dopisat do tabulky

kvetka25
8. okt 2008

no eli tak to by sa dalo nie?

elimka
8. okt 2008

no neviem možno časom ked ziskame obidvaja s mužom odvahu prijat tretie babo bez toho aby sme mysleli na to či to bude chlapec.proste chcieť dieťatko.a k tomu musime obidvaja dozrieť.Zatial je to dobre tak ako je.Ale tebe tak ako aj ostatnym snažilkam držím päste 🙂

mirip
8. okt 2008

ahojt, moje elim a na čo si myslíš sme tu všetky, chceme baby všetky........a nie každá to má aj s tým prvým babatkom, sa teš aké máš už teraz šťastie, ked máš dve zdravé deti, také šťastie nemá každá 😔

kvetka25
8. okt 2008

vdaka 🙂

elimka
8. okt 2008

Tak som tu síce krátko a prvý krát,ale som rada že som tu mohla s vami trochu pobudnút.teraz sa s vami lučim a dufam ,že budem mocť si s vami ešte niekedy pokecat.pa 😉

kvetka25
8. okt 2008

pa dobru

sorciera24
8. okt 2008

jaaj, a preco som si to kveti myslela