Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
9. okt 2008

no ja som tu 😀 a cakam na niekoho 😀

lopezka
9. okt 2008

tak uz sme 2 😉 som este v teme grafy BT....som tam 1 hodila....moj 1. 😀 ....ja sa v tom totiz vobec nevyznam ☹

kvetka25
9. okt 2008

no aj ja sa v tom nevyznam ☹ ale nic si z toho nerob

lopezka
9. okt 2008

kvetka ved nerobim 😅
co inak? aky si mala day ? 😎 ....ja mam teraz v robote dost fofry ☹ buduci tyzden mame auditorov, takze hura hura 😒 ....ale tesim sa na vikend, idem k segre a ta na 1/2 rocne babo....tak sa idem vyzit 😀

lopezka
9. okt 2008

ozik kvetka .....nic nove ? 😀 😀 😀

kvetka25
9. okt 2008

no ja s poho bola som na svadbe 😀 no dnes sa vydala spolužiacka zo strednej 😅
a ja nemam nic nova ked budem tak napišem OK? a kde pracuješ? 🙂

lopezka
9. okt 2008

na financnom oddeleni 😠

kvetka25
9. okt 2008

a co nepaci sa ti ked taky vyraz?

ewwe
9. okt 2008

ahoj kocky, prave veceriam rozok s nutelou a o chvilu ideme do ke na letisko pre kamosa, inak ja milujem letiska tu ich atmosferu, viem ze pisem trocha odveci sorry 😅

lopezka
9. okt 2008

ale nie, mna to celkom bavi ....len ma nebavia vselijake tie terminy a nervy s tym spojene ☹ ako pisem auditory, potom kazdy mesiac uzavierky, ze tam pomaly aj nocujem a pritom okrem uzavierok mame aj kampane, takze stale nieco iba uzatvaram 😀 ale inak pohoda.....ty si tusim ucka, ze ? 😅

lopezka
9. okt 2008

ewwe na com ficis ? 😀 😀 😀 😀

kvetka25
9. okt 2008

no som teacher 🙂

lopezka
9. okt 2008

kvetka a bavi ta to ? 🙂 ja sa priznam, ze mna by to asi nebavilo, nemam dobre nervy, ked nieco vysvetlujem a ten druhy to nechape 😀

sorciera24
9. okt 2008

caute, ja vas len narychlo pozdravim, lebo ide ordination 😉 lopezka, inak aj ja som ucka 🙂 a mam velmi rada svoju pracu 🙂

ewwe
9. okt 2008

no dnes ficim na BMW X5, nio iba som vam chcela popisat moj momentalny stav a co porabam,
uz ma zacinaju pobolievat prsia tak hadam mrcha pride konecne

lopezka
9. okt 2008

sorci ved ja nevravim, ze je to nezaujimava praca....ja ju praveze obdivujem.....len pisem, ze ja by som na to nervy nemala 😉

lopezka
9. okt 2008

inak aj mna nejak zacali tento tyzden pobolievat prsa.....aj ked neocakavana MS este daleko ☹

sorciera24
9. okt 2008

lopez, ved ja som to ani tak nepochopila 😉 ja len vravim, ze mna ta praca velmi bavi a som rada, ze pracujem s detmi 😉

lopezka
9. okt 2008

ewwe woaw 😅

ewwe
9. okt 2008

ja by som tiez niekoho nemohla ucit alebo vysvetlovat, a keby to on nechapal tak sedim za vrazdu 🙂

lopezka
9. okt 2008

ewwe, ved ja detto 😀 😅 presne ked novej kolegyni neco nahodou vysvetlujem a ona nechape....no konec 😅

sorciera24
9. okt 2008

no, to je pravda, na to treba nervy...alebo ist medzi nadpriemerne intelignente deti, ktore to budu vysvetlovat vam, nie vy im..... 😉 😀 .....mne stacia moji zlati inteligentni gymplaci 😉

lopezka
9. okt 2008

ja uz ked praca s detmi, tak s malymi.....to zboznujem ......myslim ze na tie mam dost velke nervy.....hlavne na otazky PRECO 😀 😀 😀 .....segra ma synceka, co bude mat 5 rokov a uz je veeeeeeeelmo zvedavy 😉

ewwe
9. okt 2008

dnes su deti strasne mudre a aj tie menej mudre su este viac mudrejsie

lopezka
9. okt 2008

a este praca s babatkami, ci batolatami .....mnaaaaaam 😀

sorciera24
9. okt 2008

ja mam tiez rada tie mensie,s tymi mam tanecne kruzky, ale ked som xcela ist na VS, tak ucit potom uz tie starsie a nelutujem , ze som na gympli.... 🙂

lopezka
9. okt 2008

sorci a nemas problem s autoritou, ked su to uz stredoskolaci ? 😒

ewwe
9. okt 2008

akurat som sa chcela to iste opytat

sorciera24
9. okt 2008

nie, stacilo si len vytvorit pravidla, ak ich porusia, bude trest 😉 takze si nedovolia ....ok, idem ja 🙂 majte sa

kvetka25
9. okt 2008

no aj ja lubim všetky deti bez rozdielu kazde je take svojske 🙂