Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
10. okt 2008

nie neskusala

ale pijem cervene vino 😀

mala by som testnut? popravde ani ma to nenapadlo,

jerryjanka
10. okt 2008

ahoj mirip som ťa davnejšie nevidela

ewwe no ja byť tebou tak skusim bo to je podozrivééééééééééé

ewwe
10. okt 2008

ja stale myslim ze to tie tabletky mi to posramotili

mirip
10. okt 2008

nemám dôvod chodiť, až ked sa rozhodne čo bude dalej.......a to už dúfam bude v utorok a budú to konečne dobré správy.......

mirip
10. okt 2008

ok idem čistiť cesnak a umývať črevá 😒

jerryjanka
10. okt 2008

mirip jeeeejda no dobrá práca

a neboj budu dobre spravy

ewwe a si si istá? 😅

ewwe
10. okt 2008

ista si niesom, ale moj mi hovoril ze si daval pozor,
baby ta ved ma nestraste ja som bola ockovana 26-teho a keby som predtym otehotnela neviem ci by to bolo dobre

ewwe
10. okt 2008

ale ked zajtra nedostanem tak v pondelok testnem, bo sa uz bojim

jerryjanka
10. okt 2008

ewwe jeeeej no takych bolo čo si davali pozor a už kočikuju druhe tretie 😀
no neviem ale skus testnuť aspon rano alebo ak maš test aj teraz 😅

ewwe
10. okt 2008

mirip potom hod do mna jednu jaternicku 😉

ewwe
10. okt 2008

jerry test nemam a lekaren je otvorena len v tesku teraz a to je strasne daleko

ewwe
10. okt 2008

a necitim sa na tehotnu nejak,

co budete porabat vecer? idete niektora vonku alebo co? nieco poradte, inspirujte ma

jerryjanka
10. okt 2008

ewwe ja budem doma - asi si pustime s drahym filmik alebo neviem
nechystam sa nikam

ewwe
10. okt 2008

ostatne zdrhli?

idem aj ja najest sa potom este zavitam 😉

jerryjanka
10. okt 2008

dobrú huť 😀

kvetka25
10. okt 2008

no uz som tu domček pekne rastie 🙂

ewwe
10. okt 2008

kveti a aky to bude domcek bungalov ci aky trochu nam ho popis, ci mas fotky na modrej streche?
my by sme chceli stavat tiez ale nemame pozemok alebo su velmi drAHE alebo zle umiestnene

mirip
10. okt 2008

sorry ewwe ale jaternice ani klobásy robiť nejdeme, to sme kúpili len na maso, lebo v lete nám také 180kilové zdochlo

ewwe
10. okt 2008

nevadi mirip, priatel je masiar tak on mi nabuduce ked pojde niekam zabijat tak mi donesie

ewwe
10. okt 2008

a preco vam zdochlo?

kvetka25
10. okt 2008

ew mame taky sikovny bungalow 12x11 ale uplne staci nemam fotky a velmi sa mu tesime 😵 😵 je z prodomu cislo 94 tak si pozri na ich stranke

jerryjanka
10. okt 2008

sesternici nedavno zdochla krava ale teda ta mala vravela asi 400 kil či viac no prišli o strašne peniaze

ewwe
10. okt 2008

kveti ale hlavne ze bude vas a nebudes mat nad hlavou takych blbych susedov ako ja v panelaku 😠

mirip
10. okt 2008

neviem vraj červienka

kvetka25
10. okt 2008

no my sme v panelaku nikdy nebyvali a ani nechceme.... tak preto staviame domček je sice na dedine ale mame auta tak nie je problem 🙂

mima263
10. okt 2008

Ahojte baby, škoda, že ste skončili s debatou tak skoro.
Ja som až teraz prišla domov

mirip
10. okt 2008

ja som ešt tu 😒

mirip
10. okt 2008

ok aj tak tu už nikto nie je majte sa 😕

mima263
10. okt 2008

ahoj mirip
ani Teba sa ešte nechce spať? Ja som len pred chvíľou prišla z práce, trošku sme po nej v meste oslavovali
máš niečo nové?

mirip
10. okt 2008

ja nič všetko po starom......čakám a čakám 😒 a ty?