Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

fabya
14. okt 2008

ok, dnes uz budem musiet koncit, ale zajtra som tu zase...tak dufam, ze piseme dalej...

majete sa krasne...

ewwe
14. okt 2008

tak cau

ewwe
14. okt 2008

soc ahoj

jerryjanka
14. okt 2008

aj ja som chcela jarne dieťa
že tak marec april maj
no vidiš a nedočkala som sa
prinajlepšom budem mať august september

mirip
14. okt 2008

ja zase ani neviek kedy bude......

jerryjanka
14. okt 2008

no to som pisala keby sa hned podarilo ale ja už tomu neverim určite nam niečo zistia 🙄

ewwe
14. okt 2008

jerry no ale by sme si vyberali co? ja len nechcem aby sa narodilo na vianoce, aby nebolo okradane ako ja na meniny 😵

jerryjanka
14. okt 2008

mne je to už teraz fakt jedno
keby bolo vianočne nikdy by som ho neukratila
vždy by dostalo čo sa patrí
len nech už ho mam v brušku aspon 😢

lopezka
14. okt 2008

ahojte kamaratky snazilky 😅
ako som pisala cez vikend, tento tyzden mame v praci auditorov, takze aj vcera aj dnes som dosla domov o osmej 😒 som uplne mrtva .........a akoby toho nebolo dost, dnes sme mali v praci cvicny poziarny poplach 😠 , takze som musela slapat 18 poschodi peso, lebo vtedy sa samozrejme nesmu pouzivat vytahy 😒 ...uz vidim, ako budem mat zajtra rano problem so vstavanim 😀 😀 😀
inak nic nove, len som si vas precitala, aby mi nic neuslo a asi zase pojdem, aj tak tu tusim nikto nie je, ze ? 😅

lopezka
14. okt 2008

inak ako pisete baby o termine, kedy ste chceli mat babo .........tak presne aj ja som nad tym rozmyslala 😅 ...moja segra, co ma tu 7-mesacnu Saru, tak ta porodila v marci a nevedela si to vynachvalit......vraj s nou mohla chodit od narodenia stale von a po polroku, ked uz musela ist do prace, zacala jesen a stmieva sa skor, takze ked pride z prace, uz by tie prechadzky ani nestihala ☹

lopezka
14. okt 2008

ale ako sa hovori, clovek mieni a pan boh meni 😀 ....momentalne je mi to uplne jedno, kedy porodim, hlasvne nech sa to uz zadari a budem najstastnejsi clovek na svete 😅 a viem, ze tu niesom sama 😀 😅 😉

mirip
14. okt 2008

hm, lopez svatá pravda

lopezka
14. okt 2008

ahoj miripka 😅

mirip
14. okt 2008

ahoj lopez 😉

jerryjanka
14. okt 2008

lopez planovanie je nahovno 😖

mirip
14. okt 2008

veru jerry ja som akurát v júli hovorila mužovi ako rýchlo ma napichal injekciami ako keby sa ma chcel doky pred jeho dovolenkou čo najskor zbaviť a že po dalšom menzese mu povie že v auguste máme pauzu my a že až od septembra začneme zase s injekciami a v auguste som už bola tehotná, práve preto že som sa na to vykašlala že aj tak to nevyjde ked ma ako keby odflákol doky a práve vtedy to vyšlo

mirip
14. okt 2008

ok som tu sama tak sa majte brú noc

jerryjanka
14. okt 2008

no ja viem najlepšie je na to nemyslieť ja to neviem
ale to planovanie a tak a to nedam si toto lebo čo ak to vyšlo, a nejdem sa zabaviť čo ak to vyšlo na to už zvysoka kašlem

mirip
15. okt 2008

jerry máš pravdu aj ja som stresovávala takto celé tri roky a potom som povedala v júli mužov no ked nás takto rýchlo "doky vybavil" s injekciani tak z toho nič nie je a ked som potom urobila test 24DC a nič tak sme šli zajednať dovolenku a zrazu 28DC som myslela že vidím ducha, ešte sa ma muž ked om prišla s wecka spýtal že som tam stretla smrtku, a vidíš ako to nakoniec dopadlo, no nájsť // nie je ešte víťazstvo..........aj doky mi povedal že aspon viem že sú vajíčka schopné oplodnenia ale teraz ak mám čakať do januára a mať absťák to je dlho a aj tak si stále hovorím prečo sa to muselo stať práve nám, ked je mnoho iných.........napr, ked mi brali krv tam bola jedna tehotná na príjem a že čaká dvojičky a nie je nadšená lebo doma už má tri deti.........no niekto nadáva že rodí ako jabloň a niekomu sa nedarí...

ja len dúfam že výsledky z krvi budem mať ok a určite aspon pre ten pocit že sme nepremrhali mesiac-dva začneme snažiť skor.........lebo aj tak ked bude krvo ok by sme mohli ale to vybavovanie injekcií je mesiac tak aspon tak........vraj tie tri mesiace dávajú aj preto aby sa s toho pár psychicky dostal lebo po fyzickej stránke som už aj ja ok, ale u nás to je práve naopak, čím dlhšie máme čakať tým by to bolo horšie......teraz už len vydržať mesiac, na výsledky, no mna poráža už teraz ako dopadnem s krvou....aj tak doky povedal že len v 20% vedia zistiť pravú príčinu vačšinou to je len zlé usopriadanie chromozómov a preto sa baby zle vyvija........ale chce si byť na istom že to nie sú ani protilátky ani imuno že tvorím protilátky.........no myslím že protilátky proti spermiám asi ťažko ked sa podarilo prirodzene ale môže to byť proti embriu alebo potom naozaj mutácie, čo dúfam nebude lebo celkove u nás s krvou nikto problémy nemal v rodine ani nemá len akurát niektorí lidia majú celkove celý život vyššiu telesnú teplotu a niektorý ako aj ja majú vyššiu sedimentáciu celý život ako má byť a ja tiež ale aj obvodák mi povedal že to je ešte v normále to zvýšenie a že si z toho nemám rpobiť ťažkú hlavu lebo to nič nie je.

mima263
15. okt 2008

čaute, ste tu?

jerryjanka
15. okt 2008

ahoj ano ja som tu

mima263
15. okt 2008

ako sa máš? Ja som práve prišla od zubára, hodinu apol som sedela v kresle ☹

jerryjanka
15. okt 2008

mima jujha a prečo tak dlho?

mima263
15. okt 2008

moja akčná doktorka sa rozhodla, že urobí 3 zuby naraz

jerryjanka
15. okt 2008

no to som zažila aj ja dokonca 4 🙄

mima263
15. okt 2008

tak to si ani nechcem predstavovať a ako vyzerá tv. graf ? Môj na figu. Nič mi nevyznačilo, aj keď Dr. tvrdil, že cez víkend ovulka bola

jerryjanka
15. okt 2008

mima moj vyzera ukažkovo
až na to že sme nesnažilkovali ☹

mima263
15. okt 2008

my sme sa snažilkovali podľa odporúčania Dr. 3 dni a aj tak neverím, že z toho niečo bude. Niekde som čítala, že nestačí len folikulometria ale treba aj odsledovať hladinu hormónov na potvrdenie ovu, tak neviem wunsch nás má v paži. Inak my už máme lístok na spermiogram a môj muž sa bojí ísť, že dopadne zle ☹

jerryjanka
15. okt 2008

mima aj ja sa bojim isť na vyšetrenia 😢
a možno ani nebudete potrebovať po tomto mesiaci 😉

sorciera24
15. okt 2008

caute baby, aj ja ssa bojim vysetreni kvoli vysledkom, moj muz nema strach ist na spermio, zato ja mam strach aj zanho 😒 bojim sa toho mumpsu, ze to mohlo narobit sarapatu... 😒