Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
15. okt 2008

ahoj lopezik, ti fušujem do tabuliek som robila aj ja 😀 kedže som po liečbe endometriozy a som začala už dávno písať ako prvá tam tak som robila aj ja 😀 😀 veď čo už ked sa nedá snažilkovať tak zaháňam nudu a chtíč ako sa dá 😀

lopezka
15. okt 2008

miripka v pohode 😀 ved ani ja nie som povodny autor 😅 takze si nebudem uctovat autorske prava 😀

mirip
15. okt 2008

kuk do tej mojej, my toho máme už za sebou, vieš tam je to s tým tehulkovaním o čosi ťažšie 😔

jerryjanka
15. okt 2008

lopez to je chyba každa hodina na viac znamena inu teplotu potom ten graf skresluje
treba merať každy den v rovnaky čas +- možno 15 minut

mirip
15. okt 2008

no ja ani nemeriam radšej by som tam mala niečo iné ako teplomer 😀 😀 😀 ale absťák je absťák nech ho berie čert 😠

jerryjanka
15. okt 2008

no aspon teplomer ked nič ine 😀

lopezka
15. okt 2008

no tu som ......do kelu, mam nervy, drahy sa mi neozval a telefon ma 1 vypnuty a 2.nedviha ☹ ☹ ☹ bojim sa

mirip
15. okt 2008

ani ten ešte nemôžeme aj ked je sex povolený už doky povedal že radšej nie ešte aj kvoli infekcii aj kvoli tomu že aj krčok sa musí po násilnom otvorení dobre zhojiť tak ja nič a muž aspon ručne stručne 😀

lopezka
15. okt 2008

jerry, ja viem ze sa to ma v rovnaky cas, ale v tych dnoch to proste neslo 😒

lopezka
15. okt 2008

mirip, tabulka pekna......ale nehnevaj sa, nechcem tam byt 😠

mirip
15. okt 2008

prečo? sú to všetko super baby ale majú toho vela za sebou, vyšetrenia atď. a všetky aj diagnostickú laparoskopiu ale nie všetky musia na umelé môžu otehotnieť aj normálne ako ja aj keď ja som neskončila šťastne tehulkovanie a nie len ja 😢

jerryjanka
15. okt 2008

lopez no myslim že ovulku to určilo zle ale možno sa mylim
povedala by som že bola asi o dva tri dni neskôr 😉

lopezka
15. okt 2008

miripka, nemyslela som to zle.....ja len ze najradsej by som bola, keby sa to podarilo normalne 😉 😅 no ved ale kto by to nechcel ? 😀

lopezka
15. okt 2008

jerry neskor ???? ☹ ☹ ☹ no do kelu ☹ tak to uz ozaj nehrozi, ze by sa neco zadarilo ☹

lopezka
15. okt 2008

jerry a podla coho si to myslis?

mirip
15. okt 2008

no vraj všetky čo majú endometriozu možu otehotnieť len umelo ale to nie je pravda ja som príklad toho......že aj normálne to ide aj keď to prvýkrát nevyšlo.........babbyyyyyyyyy aj ja chcem už snažilkovať 😖

lopezka
15. okt 2008

miripka, a akoze ti zakazali aj "seksovat" ? 😀 😀 😀 ci len snazit sa?

lopezka
15. okt 2008

miripka, bo keby len snazit sa......by si na to akoze nemyslela......a mozno bum 😀 😅

jerryjanka
15. okt 2008

podla toho poklesu čo bol medzi tymi vysokymi teplotami
povedala by som že bola v den tej druhej vysokej teploty ale možo sa mylim
skreslilo to to meranie v iny čas

mirip
15. okt 2008

sexovať môžem ale tu treba dodržať šestonedelie ako pri normánom pôrode ved aj pri missede vypisujú pôrodopis a sexovať sa môže ale je tam ešte riziko zanesenia infekcie raz to bol zákrok tak treba mať aj so sexom určitý čas pauzu

jerryjanka
15. okt 2008

mirip no vydržite a potom na to vletite 😀

lopezka
15. okt 2008

jerry.....no nevadi, co uz? ☹ ak to bolo neskor, tak mi to naozaj nehrozi, bo vtedy som brala ATB a mala som ten zapal ☹ takze sme nesnazili ☹
a ty ako vyzeras? pozeram ze ty NEcakas 1 den predomnou 😉 ako sa citis ? 😠

mirip
15. okt 2008

to sa lahko hovorí 😀 ale ťažšie urobí teraz čakať a čakať 😒

lopezka
15. okt 2008

mirip.....veru, potom to bude take napatie ako volekedy davno cez svadobnu noc 😀 😀 😀 😀

jerryjanka
15. okt 2008

lopezka citim sa na kramy a kedže sme nevystihli ovulu tak ich aj očakavam 😠

lopezka
15. okt 2008

miripka, mozes napr. upratovat, prechadzat sa.....zacat boxovat 😀 a taaak 😅 😝

lopezka
15. okt 2008

jerry to je blbe ☹ a preco myslis, ze ste ju nevystihli ? tiez nejaky zadrhel ? 😒

jerryjanka
15. okt 2008

lopez no to je teda nahrada 😀

lopezka
15. okt 2008

jerry, to nie je nahrada....to je len na vybitie nadbytku hormonov 😀 😅 😝 😝 😝
miripka, ale neboj, nerobim si z teba soufky 🤐 😅 cmuk

jerryjanka
15. okt 2008

lopez ale manžel bol chory a ledva dychal a to som myslela že ovulka už bola ale nebola tak dva dni po sebe ked mu tak bolo zle sme nesnažilkovali a to zrovna bola ovula ☹