Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

wanduska
16. okt 2008

ahojte, je tu niekto? rada s kazdym pokecam..a ked sme pri tych korculach..🙂)) myslim, ze aj ja sa aspon jednou nohou mozem pridat

mirip
16. okt 2008

ja som tu a som stará korčula........

mima263
16. okt 2008

ahoj wanduska

ewwe
16. okt 2008

trochu o inom dnes sa ma moj opytal ze kedy sa vlastne vezmeme ked uz pomaly zaciname so snazilkovanim, prekvapilo ma to lebo o svadbe hovorime uz dost dlho ale nejak sa nevieme rozhybat, chceme iba malinku svadbicku, uvidim ako sa to vyvrbi

dnes som dostala dalsiu odpoved z poradne ze netreba cakat po ockovani, tak to vyzera ze sa zacnem snazit uz po dalsej mrche, neviem sa jej dockat, hoci sa mi este len jedna skoncila

a dnes som dostala novy mobil 🙂

ale aj tak nic sa na tom nemeni ze zivot je sk.....a svina /sorry za vyraz/ 😒

mima263
16. okt 2008

mirip ahoj

ewwe žeby svadba ?

mima263
16. okt 2008

wanduska a ty si na tom ako, už dlho snažilkuješ?

wanduska
16. okt 2008

svadba je super zurka🙂 aj ked musim priznat, ze ja som mala troska obavy z toho vazneho kroku. ale nie je preco, kedze ten moj je odvtedy hrozne zlato 😲

ewwe
16. okt 2008

no ja som asi ina ja by som svadbu chcela mat cim skor za sebou, mna svadby vobec nebavili a svojej sa trochu bojim akoze toho aktu a organizacie vsetkeho, nie akoze ze sa vydam, ale skratka chcem aby to bolo uz za mnou

ha ha ale som sa zakoktala 😝

wanduska
16. okt 2008

vies co - svadby som nikdy nemala rada a zdali sa mi akesi trapne. a my sme si s vtedy priatelom povedali, ze ziaden stres, ziadne povinne jazdy a urobili sme super zurku. takze fun. kedze som vsetko organizovala sama, mozem posluzit nejakymi tipmi

mima263
16. okt 2008

vôbec sa Ti nečujem, naša svadba bola veľká a vôbec nebola o nás. Bola som aj som veľmi sklamaná.

Určite nikomu nedovoľ aby Ti ju pokazil.

jerryjanka
16. okt 2008

no my sme mali 30 ludi a poviem vam bolo to užasne skvele ani jedna chybička nenastala

wanduska
16. okt 2008

u nas nastali chybicky, ale my sme sa neznervoznovali .. a co je dolezite - nedaj si tam nasilu pozvat ludi, ktorych ty nechces pozvat. je to vas den a vy si ho spravte takym ako to vam vyhovuje 😎

lopezka
16. okt 2008

ahojteee 😉

ewwe
16. okt 2008

baby tak rychlo sem s typmi a inspiraciami, chceme fakt len mini svadbu

mirip
16. okt 2008

čaf lopézik 😀

jerryjanka
16. okt 2008

no to bolo tym že som si do toho nenechala drístať
max drahy ak by mal nejake pripomienky a ten nemal lebo som vedela čo chce a nechce tak to som rešpektovala
bolo to fakt super funny a uplne bezstarostné

lopezka
16. okt 2008

ewwe, ked ta citam, to akoby si mi z duse vravela.....som na tom uuuuuuuuuuuplne rovnako 😅

ahoj miripka a jerry 😉

lopezka
16. okt 2008

jerrynka ako? testovala si? 😎

mirip
16. okt 2008

ja nie lopézik to by musel byť ozaj zázrak

ewwe
16. okt 2008

no my mame aj taku variantu ze iba my a 2 svedkovia, neskor nejaka opekacka ale ked bude svadba skor v zime tak opekacka asi tazko

jerryjanka
16. okt 2008

ahojte
lopez nieeeeeeeeeee netestovala 😀 ale svrbia ma rukyyyyyyyyyy

lopezka
16. okt 2008

ewwe, moja segra mala taku, ze oni dvaja + svedkovia a nevedela si to vynachvalit .....este aj v utorok to mali 🙂 🙂 🙂 ...... ja by som tiez najradsej taku, ale drahy je proti, ze on to svojim rodicom nemoze urobit a blablabla ......takze sme to skresali na 10 ludi z kazdej strany 😉

jerryjanka .......este vydrz....potom mozme spolu....ale ja NEcakam az v pondelok 😔

miripka ja viem 😅

lopezka
16. okt 2008

nejak to tu stichlo ☹

lopezka
16. okt 2008

tak nic baby, idem ja uz asi zalahnut, nebavi ma pisat si sama sebe si 😀

dobru nocku 😀

cukruska a tiez sa dnes pomodlim aj za Teba, cmuk 😢

mima263
16. okt 2008

ahoj lopez, som tu nechcem byť ticho 😀

Aj keď som dnes trošku smutná, si čítala, čo som ráno napísala ☹

lopezka
16. okt 2008

mimuska co myslis konkretne ?

mirip
16. okt 2008

ok ja padám spať majte sa

mima263
16. okt 2008

je to v háji - nevyznám sa v tom, ale keď ovulka podľa sona bola, tak mám zblbnuté hormóny.

A ty ako, aký si dnes mala deň?

mima263
16. okt 2008

dobrú mirip, škoda