Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
18. okt 2008

no už som poupratovala, ráno 37.1.
A ty sa ako cítiš?

lopezka
18. okt 2008

mimi ja na **** ....rano som mala 36,9 😒 .....ale dnes ma pobolieva brucho, takze uz som pravdepodobne jasna 😢 myslim, ze uz svoje telo trochen poznam.....myslim, ze aj ked ju NEcakam, ze dojde 😔

mima263
18. okt 2008

no teda 😠
Ja necítim nič zvláštne, ako obvykle ma pobolieva podbruško a ešte aj bude kým nepríde mrcha

A čo si dnes robila, dúfam, že si si dnes urobila pekný relax deň

mima263
18. okt 2008

lopez a necheš skúsiť nejaké "zázračné prípravky"? Femigard alebo také niečo? Ja už len pre ten pocit, že niečo naviac pre to robím beriem sarapis

lopezka
18. okt 2008

jezis mimi, ja sa normalne az hanbim, ale ja som dnes absolutne nic neurobila 😠 ja som bola po celom tom tyzdni, ked som chodila domov z prace pred osmou hodkou taka unavena a nevyspata, ze dnes len polihujem, relaxujem, pozeram panelak na nete a tak 😖
ked som tu dnes citala v niektorej teme, jak baby vyvaraju 😲 a upratuju, az za usami som bola cervena 😀 😅 ale ved co uz? si zasluzim, ne ?
proste som si potrebovala oddychnut 😠

mima263
18. okt 2008

no veď si dobre urobila 😀
Ja mám mangela doma tak som varila, upratovala, trošku sme pokecali a prešla sobota

lopezka
18. okt 2008

mimi, rozmyslala som nad tym, ale zatim si sama nechcem nic nasadzovat....teda okrem CBP, ktory beriem ......no a teraz po MS sa chystam k dokymu....takze necham to nanho ....neboj, nebudem uz cakat ....len som bola zvedava, ci dorazi abo ne a tusim, ze yo ☹
som zvedava, co mi predpise 😠

lopezka
18. okt 2008

ja som tu praveze sama, tak som nemala pre koho neco varit 😒

mima263
18. okt 2008

Hej a ešte navrhujem ukončiť deň kúpeľom s veľkou penou a pohárikom dobrého vínka 🙂

lopezka
18. okt 2008

vino nemam rada 😅 ....mna od vina vzdy rozpaluje a boli hlava 😝
a na kupel tiez nemam moc chut ☹ ....to robievame skor spolu s drahym 😀 mame dost velku vanu, takze sa kupeme spolu 😅 😅 😅 😝
ale dakujem za napad 😉 🤐

lopezka
18. okt 2008

tie fotky este inak stale nemas v albume 😀

lopezka
18. okt 2008

a tiez by si si mohla dat do pasu nejaku fotku 😉 co ty na to ? 😅

mima263
18. okt 2008

No už musím popohnať mangela, zatiaľ vegetí v obývačke, tak to veľmi optimisticky nevidím 😒
A dám mu mrknúť aj na to, prečo mi nejde ff

mima263
18. okt 2008

niečo pohľadám, veď si určite všimneš keď to tam bude 😀

lopezka
18. okt 2008

okej 😉
mimi, idem uz pozerat telku ..... asi primu 😉
maj sa zatial krasne.....zajtra pisnem, aka bola rano BT 😉

dobru noc, paa 😀

mima263
18. okt 2008

dobrú 🙂

sorciera24
19. okt 2008

tak baby, som tu prva, po hroznej noci, najprv som nahanala moľu, potom som nemohla spat, potom zas brusne bolesti, ked som ako tak zaspala.....nejaky blbec s anonymnym cislom mi 3krat o 1 v noci volal na mobil, potom som kricala zo sna....a rano som sa zobudila s krcami a to uz je jasne co nasledovalo...mozete 3krat hadat, co doslo.... 😠 zas po 24dnoch ta svina...cize lopez.....mozes upravit tabulku.... 😠

jerryjanka
19. okt 2008

lopez aj mna uprav ale fakt neviem kedy mam dať začiatok lebo niekto hovori na začiatku špinenia niekto až na začiatku riadneho krvacania 😖

sorci jemi to luto ideme spolu dalej 😔

sorciera24
19. okt 2008

jerry a ty len spinis? 😨

jerryjanka
19. okt 2008

je to niečo medzi špinenim a normalnym krvacanim
kurňa 😢

sorciera24
19. okt 2008

mozno preto, ze si to dostala tak skoro, ja ked dostanem skor, mavam tiez slabsie.....

jerryjanka
19. okt 2008

no dakujem pekne teda 😖

lopezka
19. okt 2008

ahojte baby,
zmeny zaznamenane ☹ ja sa k vam bohuzial kazdu chvilu tiez pridam 😒 teplota klesa a pobolieva ma brucho 😢

jerryjanka
19. okt 2008

lopez ak to budeš potom prerabať daj tam až 19.10
to špinenie dam ešte do stareho cylku

lopezka
19. okt 2008

OK, jerry 😒

lopezka
19. okt 2008

mozem sa spytat neco ohladom grafu ? 😠

jerryjanka
19. okt 2008

no daj 😀

lopezka
19. okt 2008

som to hodila do grafov 😀 kukni tam prosim ta 😉

jerryjanka
19. okt 2008

maš odpisane

mima263
19. okt 2008

Halo, no čo vy dve, ste mi zdrhli aj z grafov 😀