Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
19. okt 2008

ahojte ☹

mima263
19. okt 2008

ahojte, dúfam, že ste dnes mali pekný deň

jerryjanka
19. okt 2008

teda nikde nikoho ☹

ewwe
19. okt 2008

cau babulky

lopez film som kukla, pacil sa mi a isli mi aj titulky 😀

jerryjanka
19. okt 2008

ahoj ewwe ako sa mavaš?

ewwe
19. okt 2008

jerry po starom zajtra zase do prace a prave som sa prezrala ja vzdy vecer dozeniem jedlo za cely den, neviem sa ovladat 😖 a potom tie sny ako vyzeraju

jerryjanka
19. okt 2008

no mne sa dnes naplno spustila mrcha
takže ja som dnes na sladko za jedno nemôžem ked mam ms bez sladkeho vydržať a za druhe aj na smutok troška ☹

ewwe
19. okt 2008

ja tiez pred ms som vsezravec miesam kysle so sladkým a neviem kedy dost

mima263
19. okt 2008

čaute, jerry tak ja už viem ako dopadne váženie. hruza, mám o 0.2 kg viac ☹

mima263
19. okt 2008

To asi nebolo veľmi motivačné, sorry

ewwe
19. okt 2008

mima chudnete s jerry ci ako?

mima263
19. okt 2008

no evidentne nie 😠

mima263
19. okt 2008

ako sa máš?
Už si sa rozhodla, či teraz alebo počkáš?

ewwe
19. okt 2008

ked ja sama neviem ja by som najradsej uz zacala hned, ale priatel nechce ze sa boji, zatial to ostava na tie vianoce ale hucim do nho ze po nasledujucej ms by sme mohli skusit ze sa mozno hned nezadari a tak ale velmi sa mi nedari ho lamat a to pritom bol on co chcel mimi, mne to trvalo dlho kym prisla na mna ta tuzba, keby to bolo na nom tak uz sa snazime tri roky

ewwe
19. okt 2008

samoska ze ked zacneme budete to vediet hned 😉

mima263
19. okt 2008

no ja poznám to rozmýšľanie nad tým, že kedy sa začať snažiť aby sa nič nestalo. Riešili sme, riešili, nakoniec sme sa rozhodli a vidíš prd z toho. Lenže na druhej strane si práve v takom veku, že by sa to mohlo podariť aj na prvý šup

jerryjanka
19. okt 2008

no mima ak si sa važila teraz večer to je o ničom rano možeš mať o 2 kila menej 😉
ja budem mať asi znova tolko ale teraz mi to tak nevadi hadam bud. tyžden bude lepší

mima263
19. okt 2008

ewwe 😀
Normálne sa tu máme pod kontrolou, keď máme v tabuľke aj poslednú MS. Len už dopredu upozorňujem, že mám 32 dňový cyklus a sem tam mi zvykne aj meškať.
Tak aby nedošlo k omylu 😀

mima263
19. okt 2008

jerry, ráno
A je to tým, že som to zobrala dosť ľahkovážne - bez výrazných obmedzení a len raz som cvičila

ewwe
19. okt 2008

mima tak ja mam priemerne 36 dnový a tak vseliak tak tiez som upozornovala ze ja tu budem kazdy mesiac tyzden tehotna

mima263
19. okt 2008

Ja idem skoro ráno do práce, tak dobrú noc 😉

ewwe
19. okt 2008

dobru

kukam na talent a normalne nechapem, to fakt tí ludia myslia vazne, 😀 😀 😀 😀

ewwe
19. okt 2008

prave som umrela z toho co recitoval basen 😀 😀 😀 😀 😀

ewwe
19. okt 2008

kedze som uz mrtva tak padam, caute zajtra 😉

jerryjanka
19. okt 2008

tak som tu zasa zostala sama 😔

lopezka
20. okt 2008

dobre ranko a pekny den kamaratky snazilky 😅
cez den asi nebudem mat cas sem dojst, ale vecer urcite nakuknem 😀 milujte sa a mnozte sa 😉 😅 😀 😝

biba29
20. okt 2008

ahojte snažilky, som tu nováčik a ak dovolíte pridám sa aj ja, aj keď neviem či ešte táto téma žije, pretože sú tu len staré príspevky

tak, fungujeme?

jerryjanka
20. okt 2008

ahoj biba vitaj medzi nami
on vikend byva vždy taky slabý akýsi
tak o sebe niečo povedz
kolko maš rokov ako dlho sa snažite si vydata a taaaaaaaaak

biba29
20. okt 2008

jááááj, fakt som nováčik, až teraz som si všimla, že nie prvá strana je aj tá posledná chi chi chi 😀

som ja ale trúbka 😀 fajný úvod 😀

jerryjanka
20. okt 2008

biba v pohode ak si nova chvilu sa musiš rozkukať 😀