Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
3. aug 2008

kuspit tak tomu never, neviem ako mozu take nieco povedat, moj bol raz pri vestici a povedala mu ze zomrie mlady, to ako si moze dovolit povedat, ale ma to sokovalo a mojho priatela ani nehovorim

tak mi vychadza priemerne tak 35 dnovy cyklus plus minus dva dni

kuspitka
3. aug 2008

ja verim ze do vianoc budem v tehu a dame kazdemu pod stromcek tehu test 😀

kuspitka
3. aug 2008

ewwe mne uz centre povedali 3krat ze som v tehu a nebola som tak sme mali sklamanie az az

aanda
3. aug 2008

mima... v septembri to bude iskrit v nasich pribytkoch 😀 😀 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

ozaj muzov vrusuju podvesky

sorciera24
3. aug 2008

tak sa dohodnime, ze do konca roka budeme vsetky tehu 😅

kuspitka
3. aug 2008

tak to by sme sa mohli dohodnut.ale kto zacne?kto ma dostat teraz ms?

cukruska1920
autor
3. aug 2008

sorci...som za taku dohodu 😉

sorciera24
3. aug 2008

ja 😉 tento tyzden...

mima263
3. aug 2008

aanda 😀 😀 😀 😀 😀
kuspi veď tak som to myslela, že si dám erotické, smajlíky preto, lebo som si predstavila ako budem vyzerať v nejakých podväzkoch 😀 😀 😀 (som riadny kus ženy)

ewwe
3. aug 2008

ja ku konci roka este len zacinam, tak ja az v januari, ok? 😀

aanda
3. aug 2008

sorciera, cukruska, kuspitka ...suhlasim s vami - sme dohodnute do decembra...

kuspitka
3. aug 2008

sorciera tak ty budes prva.
mima to nevadi ved aj ja ale pre muza by som vsetko urobkala aj podvazky si dala

sorciera24
3. aug 2008

podvazky?.....neuverite, ale ten moj ma najradsej obycajne bavlnene biele spodne pradlo na mne....cize ziadne erotikus spodne pradlo vytahovat nemusim... 😉

cukruska1920
autor
3. aug 2008

aanda...tak ruky nato 😀 😀

mima263
3. aug 2008

pridávam sa 😉

kuspitka
3. aug 2008

aanda ja budem vediet piatok kedy zacinam ak nebude mrcha strajkovat ako stale mi to robka

aanda
3. aug 2008

mima, ved jasnéééééé, že budeš vyzerať dobre.. veď ťa manželík lúbi, tak si pre neho neodolatelná... nemyllim sa,????

kuspitka
3. aug 2008

sorciera ale to vzrusenie je dobre aj ked ma rad take ale zmena je zmena

sorciera24
3. aug 2008

skusala som...ako fajn, ale aj tak mi povedal, ze najradsej ma to..... 😀

kuspitka
3. aug 2008

pisem uz ako madar .prepacte 😀

ewwe
3. aug 2008

ja mam doma podvazky, ale nevyuzivam ich casto, mi padali z noh to bolo take smiesne, tak som si dokupila podvazkovy pas

35 dnovy cyklus je v pohode vsak???

kuspitka
3. aug 2008

sorciera tak to je dobre.
ja keby som nebola tucna tak skusam vsetko ale do kazdeho sa nezmestim

kvetka25
3. aug 2008

no teda vy ste toho popisali 😀
my sme boli u svokrovcov manželik si bol zahrať volejbal a kecali sme ...
len ja mam ms bolesti tak uz nevladzam ved to poznate, ale teškam sa že prišla na 30 inokedy chodi okolo33 😵

aanda
3. aug 2008

cukruska.. tak ruky na to...

mima... ten september bude zaciatok... 😀 😀 😀

kuspitka... uplne suhlasim... podvazky su super vec... mam iba cierne, ale mozno pojdem na nakup k tomu vyrociu

sorciera... ale ved aj bavlnka ma svoje caro...

cukruska1920
autor
3. aug 2008

ja som mala podvezkove silonky na svadbe ale pocas fotenia mi stale padali a mala som nato strasne nervy...tak ked sme prisli domov dala som si normalne silonky a bol pokoj

kuspitka
3. aug 2008

moj muz povedal ze mate si dat na vyrocie teplaky alebo monterky 😀

sorciera24
3. aug 2008

ja uz som poskusala a aspon vieme, co xceme 🙂
ewwe, podla mna je v pohode, ja mavam zas kratsi...tak 25-27dnovy

mima263
3. aug 2008

aanda, no tvári sa, že som neodolateľná. Inak my sme taký guľatučký vysmiaty párik. Ale mňa osobne tá predstava, že mám byť v podväzkoch hrozne pobavila 😀

kuspitka
3. aug 2008

mima ale oto ide aby bola sranda