Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

katy2
27. okt 2008

kuspitka, nechcem ti to opakovat, lebo viem, ze si na to alergicka a ze to neznasas... ale si mladucka... raz sa urcite dockas... ver mi...
pozri, ja mam 38 a cakam prve... rodit budem v 39.
mozno si povies, ze to si ty... ale tiez sme sa nacakali, kym to vyslo... ver mi... bude to... vsetko ma svoj cas a niekdey svojou netrpezlivostou tomu nevedomky branime....
strasne ti drzim palce a prajem ti, aby si sa dockala co najskor... viem ako velmi po tom tuzis.... 😵

katy2
27. okt 2008

kuspit, cennik som nedotsla, ja som sa informovala len o nasej situacii, kolko budeme platit.... 😒

kuspitka
27. okt 2008

to mas pravdu som nato alergicka a poriadne...
podla mna nejde o vek ale oto kto stym zacne skor tym je to lepsie...

katy2
27. okt 2008

mas pravdu, ale prave preto, ze si s tym zacala takto skoro, skoro sa aj dockas... ked sa budes len lutovat a stale budes v depkach tvojej psychike to nepomoze.... musis sa pozbierat a mysliet pozitivne....

kuspitka
27. okt 2008

mozno ked mi pride mrcha uz to bude lepsie...este ked pojdem do splnu aby nepovedali ze budeme musiet mesiac cakat aby sme mohli ist na IUI

katy2
27. okt 2008

ale uz som ticho, lebo ta nahnevam 🤐 🤐 🤐
ja by som ti len strasne chcela pomoct....

katy2
27. okt 2008

na to cakanie sa priprav, ako mam skusenosti, tak asi budes musiet pockat mesiac

kuspitka
27. okt 2008

katy viem len teraz nadarmo ma budes utesovat ked som na svet nastvana ale ono to prejde...
musim mat cas...
len sa este bojim aby spln nepovedal ze nevieme ako je u vas ovulka tak mesiac musite cakat..
pocula som ze po laparke samoze aj zadarit lebo je vsetko ciste

katy2
27. okt 2008

budem na teba mysliet, aby vsetko dobre dopadlo 😵 😵 😵 drz sa 🙂

kuspitka
27. okt 2008

dobre skusim...
ak im zavolam ze mi prisla mrcha a oni povedia ze na 3den mam prist a ja im poviem ze idem na laparku...nevies co povedia....

katy2
27. okt 2008

neviem... skus sa porozpravat so sestrickou... je velmi zlata....

kuspitka
27. okt 2008

hej minule dobre ze mi hlavu neziedla...

katy2
27. okt 2008

nerozumiem 😕

kuspitka
27. okt 2008

tak som tam volala ze chcem vediet cenu a ona prepojim vam doktora ja otom nic neviem...a este doktor povedal ci sa neviem predstyvit....
a este setricke poviem vsetko co chcem a oni takto nemala som dobry dojem.

kuspitka
27. okt 2008

nepoznas niekoho kto chodil do splnu na IUI???

katy2
27. okt 2008

jankita bola na 2.IUI a caka dvojicky... 😵
inak ja nemozem na sestricku povedat ani jedno zle slovo... je to uzasna zena... a to tam chodim vyse roka....

kuspitka
27. okt 2008

a ona chodi do ktorej temy???

katy2
27. okt 2008

chodi do splnu, ale teraz je na dlhodobej PN a doma nema net ☹

kuspitka
27. okt 2008

skoda chcela som vediet kolko platila za iUI...
nevies ci bola na laparke?

katy2
27. okt 2008

zlatko, neviem ☹
ale teraz si lenuliatko vybavuje IUI, prave dnes sla do SPLNu tak si ju pockaj a spytaj sa... 🙂

kuspitka
27. okt 2008

mne povedali ze skor emam ist do splnu len na 3den ako mi prisla mrcha....
aj ked som nova....
ak by som nebola na nete mozes jej povedat nech mi napise ip...

katy2
27. okt 2008

dobre 🙂
aj ona sla teraz a je nejaky 3DC

kuspitka
27. okt 2008

hej to som si uz precitala som zvedava co povedia ci jej povedia ze ma cakat alebo moze ist uz tento mesiac...

mima263
27. okt 2008

haloooooooooooo ženy kde ste?

kuspitka
27. okt 2008

ja som tu...................

mima263
27. okt 2008

ahoj, ako?
Ja som chorá, zajtra idem k doktorovi

kuspitka
27. okt 2008

Ahoj to som asi ja navine...

mima263
27. okt 2008

ty teda máš nápady
Si ešte doma na PN-ke ?

kuspitka
27. okt 2008

ano zajtra volam do prace mam male srdiecko preto lebo neviem zas ci idem na IUI alebo na IVF...este neviem co bude v praci....

mima263
27. okt 2008

aha, neboj, nejako to už len dopadne