Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
29. okt 2008

bu bu bu bu

kuspitka
29. okt 2008

ewwe ahoj..vsetci sme na skype

sorciera24
29. okt 2008

helou, zeny 😀

kuspitka
29. okt 2008

sorciera ahoj...

cukruska1920
autor
29. okt 2008

halooooooo....ste tu niekto?

andreya
29. okt 2008

halooo haaaaaloooooo

ewwe
30. okt 2008

ahoj babulky

dnes mam dovolenku, lebo ideme za svedkov na uradnu svadbu
tak nieco popiste aby som mala co citat 😉

kuspitka
30. okt 2008

ahojte.ewwe a kedy ides???

lenuska11
30. okt 2008

Ahojte,ako ide zivot?

kuspitka
30. okt 2008

Ahoj lenuska celkom dobre az nato ze mam zas teplotu..
a ty sa mas ako????

sorciera24
30. okt 2008

ahojte baby, tak ja mam dnes a zajtra dovcu, kedze su prazdniny, tak som to hned vyuzila a bola u zenskej na preventivke, robila mi aj vnutorne sono, vsetko je tak ako ma, pekna sliznica, vajecniky, vsetko....vraj nevidi problem otehotniet.....tak neviem preco to potom nejde..... 😠 😨 ....a teraz som tu mala navstevu, kamosku s detmi....jedno 5mesacne a jedno 1,5rocne.....vidite ako to niekto stihne do 2 rokov 2 deti.... 😕 ....a viete si ma predstavit ako som sa vyjasila s nimi 😀 este som v euforii 😀 😅

kuspitka
30. okt 2008

ahoj..tak dnes si mala super den

sorciera24
30. okt 2008

ahoj kuspi, no....ani neviem ako mi usiel....a vraj dovolenka 😕 hlavne pri tych detoch 😉 co ty? co nove?

kuspitka
30. okt 2008

nic moja s muzom si pisem nieje domka..nemas skype???

sorciera24
30. okt 2008

nie, mam icq....a mrcha este nic?

kuspitka
30. okt 2008

nie nemam tak si nainstaluj ...

mirip
30. okt 2008

inak len tak pre zaujímavosť ak nemáte ICQ a chceli by ste tak máte smolu kedže ICQ sa dá stiahnuť zo stránky www.zoznam.sk a táto stránka ukončila zmluvu s firmou ktorá vlastní ICQ už si ho nestiahnete ale vraj sa pripravuje podobné ale kvalitnejšie ako ICQ

kuspitka
30. okt 2008

mirip dakujem ja ze preco mi nehce ist

andreya
30. okt 2008

to nie je pravda, ICQ som instalovala uz ked bolo so zoznamu stiahnute. staci dat do googlu... 😀

kuspitka
30. okt 2008

ahoj.andeya ja mam este stale icq zoznam

sorciera24
30. okt 2008

ja len , ze da sa stiahnut nahradny program ako icq...vola sa to QIP....a je to presne to, co icq 😉

kuspitka
30. okt 2008

sorciera co chces????neviem co myslis..a naco ti to je???

sorciera24
30. okt 2008

ja len hovorim, ze ak sa vam neda stiahnut ICQ, tak sa da stiahnut QIP...najdes aj v googli a je to presne to iste ako ICQ.....proste obdobny program, len iny nazov.....

kuspitka
30. okt 2008

tak da sa na www.icq.com tam sa da zajtra si odtial stiahnem...idem hajat dobru nocku

ewwe
31. okt 2008

😕

kuspitka
31. okt 2008

Ahoj ewwe..ako sa mas????

lopezka
1. nov 2008

ahojte kamaratky snazilky 😅
uz sme boli daleko na 2.strane, tak som nas chcela premiestnit 😉
pekny vikend zelam 😅

ewwe
1. nov 2008

skype to isti 😉

lopezka
1. nov 2008

eviku aj tu si ? 😅 bozinku kde pozrem, vsade si 😝

ewwe
1. nov 2008

lopez ty koza 😀