Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
2. nov 2008

baby zase je to tu smutné ☹

kuspitka
2. nov 2008

chruminka preto som smutna lebo chcem uz babo ja uz nechcem viacej vcakat..este mam aj teplotu beriem lieky na imunitu aj tak mam teplotu..ja uz nevladzem....som tak velmi smutna na hroby chodia s detmi a ja nemam ani brusko nic

chruminka
2. nov 2008

pecoooo???? podme sa navzajom rozveselit!!!! 😉

mirip
2. nov 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

chruminka
2. nov 2008

mirip!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!!

mirip
2. nov 2008

😒 😒 😒

kuspitka
2. nov 2008

chruminka to nieje lachke sa smiat.inak zajtra si idem kupit sedacku

chruminka
2. nov 2008

kuspi aj ja uz velmi velmi velmi chcem a mnuly tyzden ma chytala taka velkaaa depka ....som sa dozvedela ze dalsia kamoska je tehu (jej to prajem sa aj tesim,ale aj tak) a suseda mi poslala fotky malinkeho.....proste som to uz nezvladala....ale som si povedal,ze nie takto t nepojde babatko nechce ist do bruska kde je smutok a beznadej tak sa teraz snazim mysliet pozitivne 🙂 a verim ze nam to buduci rok vyjde!!!!
A vyjde to aj vam!!!!!

chruminka
2. nov 2008

kuspi tak vidis sa tes ze ides kupit sedacku 🙂 😵

chruminka
2. nov 2008

baby nerobte lebo aj mne bude smutno a budem plakat ☹

kuspitka
2. nov 2008

tak ale co ked nemam babo..ja nemozem povedat tak pod ideme si urobkat babo

jerryjanka
2. nov 2008

chruminka ja mam bohužial nanovo lieky - a budem ich brať minimalne rok možno dva až tri takže mna môžte vyškrtnuť 😔

mima263
2. nov 2008

čaute kamošky, dnes akosi smutno je

chruminka
2. nov 2008

miripka moja ako ta mozem rozveselit? tehu virusik ti sice nemozem poslat ale posielam ti virusik pozitivnej dobrej nalady!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

chruminka
2. nov 2008

jerry ake lieciky mas to sa nemozete snazilkovat?

kuspitka
2. nov 2008

mima ako stale...

jerryjanka
2. nov 2008

odoručenie mame nesnažilkovať mam AD

chruminka
2. nov 2008

inac babulky ja som pre toto prestala chodit na konika lebo ma to tu deprimovalo a vzdy som bola smutna...ale potom mi doslo ze vsak to je tu o nas a pre nas....konik tu nie je na to aby sme tu smutili a deptali sa ale aby sme sa navzajom povzbudzovali a podporovali.... 🙂

chruminka
2. nov 2008

jerry co je AD ked sa mozem spytat ja som predca len este daka neinformovana o tychto veciach....

chruminka
2. nov 2008

my mame zly spg a mame ziadost na IVF a uz to trva vyse 6 tyzdnov a stale nic....ale ja pevne verim ze nnam to do konca roku schvalia aby sme sa v novom roku mohli dat na boj.

jerryjanka
2. nov 2008

AD antidepresiva

mima263
2. nov 2008

chruminka a aký je postup keď je zlý spg. Aj sa snažia Dr. niečo poriešiť? Nejaká hormonálna liečba, profertil atď alebo hneď odporučia na IVF?
Nás čaká spg o dva týždne tak vyzvedám aké sú možnosti

kuspitka
2. nov 2008

jerry to beries???

chruminka
2. nov 2008

jerry ja som ich brala pred vyse rokom brala som ich pol roka a lekarka povedala ze ak by sa nam podarilo tak sa nic nedeje ....museli by ma len viac sledovat popr. by skusili vysadit.....ale ze mala pacientku co bola ovela tazsi pripad ako ja a na AD bola dlhe roky...otehotnela musela to brat aj pocas tehotenstva a aj po porode ma krasneho zdraveho chlapceka a este ho aj kojila!!! tak hlavu hore.
Ako moze vediet doky ze to budes musiet brat 2 roky? mne nevedela povedat dokedy ich budem potrebovat!!!

mima263
2. nov 2008

kuspi, nepotíš sa? 😀 😀 😀

jerryjanka
2. nov 2008

kuspi hej
chruminka
doktorka odporučila aspon čakať teraz
ide o to že ja mam relaps - vratenie - a to v ovela horšej forme ako som mala
takže uvidime no

chruminka
2. nov 2008

mima no nam hned navrhli IVF ale som aj rada lebo uz nevladzem daco zasa natahovat cakat a riesit....ale drahy ide zajtra akurat do GF ku dokymu a tam bude vysledok z HP tak uvidime ci daco navrhne alebo sa na to vykaslu 😒

kuspitka
2. nov 2008

mima nie este sa nepotim budem vecer ak nezabuvammm

chruminka
2. nov 2008

jery tak drzim palceky lebo toto uz naozaj nie je sranda ☹ ,ale neboj a hlavu hore ty to zmaknes!!!

mima263
2. nov 2008

baby ja idem, prajem Vám pekný večer 🙂