Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
15. nov 2008

ewi ahoooj 😉

ewwe
15. nov 2008

ja tak isto precitam ale i napisem 😉 hoci nemam ani co

cukruska1920
autor
15. nov 2008

ako sa mate?

lopezka
15. nov 2008

miripka, keby kazdy len cital, tak tiez neni co citat 😠

lopezka
15. nov 2008

boze na mna ide MS, tak zerem uz druhy pernik 😠

lopezka
15. nov 2008

cukrus no my uz sme zistili, v com je asi problem 😖

sorciera24
15. nov 2008

ahojte, zdravim vas na chvilku..... 😉

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...hej? v com?

ewwe
15. nov 2008

ja drilam kysle cukriky gumove, a mal by ich niekto odomna zobrat bo mi bude zas zle

lopezka
15. nov 2008

ewi na kysle nemam teraz chut 😠 nechaj si 😝

sorci vitaj 😅

sorciera24
15. nov 2008

ja nemam chut akosi na nic.... 😒 ked uz sme pri tych chutiach....

cukruska1920
autor
15. nov 2008

mnam kysle cukriky.....aj ja chceeeem 😝

ewwe
15. nov 2008

lopez ved ani by som ti nedala beeeeee beeeeeeeeeee 😀

lopezka
15. nov 2008

no mna ide MS, tak sa necudujem 😠

yo a mne zistili ureaplazmu ☹ a drahy ma varikokelu ☹ .....jedno lepsie ako druhe 😠

sorciera24
15. nov 2008

lopez, inak som zistila, ze tu varikokelu mal aj moj, ked mal 9 rokov, ale mu to este vtedy zistili a operovali....takze aspon sa to vtedy skoro odstranilo....ale vraj je to casty jav....

ewwe
15. nov 2008

baby ja milujem tu reklamu na t com ze oci v studnicke pretriet ha ha

sorciera24
15. nov 2008

ewwe, ja tiez....nema chybu 😀

lopezka
15. nov 2008

yo ivi, uz si mi to pisala 😉 no mojmu az teraz, dufam ze nebude neskoro 😒

sorciera24
15. nov 2008

hej, len si bola tak na skype, ze bola, nebola...tak som nevedela....ale neboj, hlavne, ze to uz mozete riesit....

lopezka
15. nov 2008

ano pamatam ......nezapajala som sa, ale pak som si vsetko precitala 😉

ewwe
15. nov 2008

baby nestraste s tou varikokelou ja som minule pri sexe chcela ohmatat mojmu ci ju nema, bo mi uz sibe z kona, a on sa zacal strasne smiat ze to stekli velmi, a som mu musela vysvetlit preco to robim 😀

mima263
15. nov 2008

čafte

sorciera24
15. nov 2008

ewwe, aspon ste mali ozivenie... 😉 😀

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...ureaplazma viem co je...ja som si to dala tiez vysetrit a o mesiac mam vysledky ale to druhe neviem co je 😕 a budes brat lieky?

ewwe
15. nov 2008

konecne to tu zijeeeeeeeeeeeeee

ewwe
15. nov 2008

a neviete mi povedat z coho to ta ureaplazma je????????

maryah
15. nov 2008

caute baby, akurat som sem nakukla...
ewwe, co je to varikokela?

ewwe
15. nov 2008

cau maryah no zjednodusene krcova zila na vajickach, ktora zvysuje teplotu a spermie sa ,,uvaria,,

lopezka
15. nov 2008

ewi dobreeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

mimuska vitaj 🤐

cukrus, yo nasadili nam obom ATB na 17 dni ....to kvoli tej ureaplazme ..........a co sa tyka tej varikokely.....to je nieco ako krcova zila na varlatach.....to musia vyrezat ..... 😖
sposobuje to tam nedostatocne prudenie krvi smerom von, cize to prostredie je zahriate viac ako treba a to ako urcite vies, spermijoskam skodi ☹

maryah
15. nov 2008

jeej, to som nikdy nepocula... 😲 . co to znamena a ako sa to hlada 😀