Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...a ako to vyzera....nech ohmatam 😀

lopezka
15. nov 2008

maryah, ani ja som o tom v zivote nepocula, nie si sama 😀 to sa zisti az ked ides k lekarovi, ze nieco asi nie je v poriadku ☹

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi..tak moj to nema....bol v maji na spermiograme a hmatal mu aj vajka 😀

maryah
15. nov 2008

dakujem baby, musim to nejako zistit... a ako aj cukruska aj ja som zvedava, ze ako to vyzera nechto tiez skusim 😀

lopezka
15. nov 2008

cukrus, tak to gratulujem 😉 ja nie som odbornik, ja by som to nenasla 😀 ale doktor ma asi citlivejsie prstiky 😅 yo a preco mas vysledky az o mesiac? moje boli po 2 tyzdnoch 😠

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...lebo mne brali krv na viac vysetreni....a vysledky mi povedia az ked budu mat vsetko....mne to brali este v maji a bolo to negativne ale istota je istota

ewwe
15. nov 2008

uz som si precitala o tej ureaplazme a uz si namyslam

mozete mi popisat priznaky? 😒

ewwe
15. nov 2008

ja som taka koza

lopezka
15. nov 2008

cukrus jasne, aj mne brali viac sterov .....vsetko vratane chlamydii chvaaaaaaaalabohu negativne 😎
bola som nastvana, ze mi to zistil az teraz, lebo na prehliadky chodim pravidelne a vzdy som bola "v poriadku" 😠 ....ale potom som zistila od kamosky, ze taketo vysetrenie je velmi drahe a preto nie je sucastou beznej prehliadky a lekari ho robia az ked je problem s otehu 😒

lopezka
15. nov 2008

ewi, je to blbost, lebo ureaplazma nema ziadne priznaky, to je ten problem 😖
pise sa o nej v novembrovom vydani Zdravie 😉

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...mne to robila doktorka v maji na preventivke

ewwe
15. nov 2008

dekuji ti dite mile za vysvetleni 😀

lopezka
15. nov 2008

cukrus tak to mas super, moj az teraz po roku ☹
a co je naozaj najhorsie, ze to nema absolutne ziadne priznaky, preto to mozem mat v sebe uz roky a vobec o tom netusim 😔

lopezka
15. nov 2008

ewi, ale mozno ta zapisu do Guin. knihy rekordov, ze ako prva na svete si mala priznaky ureaplazmy 😝 😝 😝

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...keby vieme ake vseliake pliagy sposobuju problem otehotniet alebo potraty tak by sa nam z toho vlasy zjezili 😠

lopezka
15. nov 2008

cukrus ja chapem, ale kebyze viem, ze nieco v sebe mam, tak to liecim uz davno 😒 chapes, to je na tom to svinske, ze to zistia a uz moze byt neskoro 😢

ewwe
15. nov 2008

lopi 😀 😀 😀

lopezka
15. nov 2008

no, asi to tu uz na dnes konci 😒 ale som rada, ze sa to trosku opat rozbehlo 😉

cukruska1920
autor
15. nov 2008

mne tak zistili toxo 😒

lopezka
15. nov 2008

a to mas z coho cukrus?

cukruska1920
autor
15. nov 2008

to roznasaju macky 😠 a tiez ma ani nenapadlo ze by som to mohla mat....ale uz to nemam..som brala antibiotika...dost tazke

lopezka
15. nov 2008

no prave citam co to vlastne je 😖 uz viem, preco asi neznasam od malicka macky 😀
super, ze si sa toho uz zbavila 😉 a ako ste na tom teraz? kolko treba este cakat ? 😠

ewwe
15. nov 2008

ja som sa dala vysetrit na toxo na zaklade ze cukrus pisala na konovi o toxo, a zistili ze som ju prekonala a brala som hnusne lieky a som uz ok

ewwe
15. nov 2008

cukrus macky na tom maju len 20% podiel hlavne neumyte ovocie a zelenina a surove al. nedostatocne uvarene meso

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi...cakame do februara a ked bude vsetko ok tak zaneme... 🙂 len dufam ze skoncim az porodom

cukruska1920
autor
15. nov 2008

ewwe...ovocie a zeleninu si umyvam vzdy a surove maso som v zivote nejedla tak z toho asi ee

lopezka
15. nov 2008

ewi, no akurat som to docitala 😒 ..... ked to tak citam, tak si myslim, ze ma to nemoze postretnut 😒 tak dufam, ze ne 😖 ja som sa so zvieratami nikdy moc nemojkala, mam ich rada.....najviac psov 😅 ....ale nikdy ich nehladkam, nie to este bozkavat 😠 ked to vidim, je mi zle 😀

lopezka
15. nov 2008

cukrus, a to zistuju z krvi ? je to speci vysetrenie na toxo, alebo to zistia bezne?

cukruska1920
autor
15. nov 2008

lopi....to sa vysetruje z krvi specialnym vysetrenim na toxoplazmozu...mne to zistili na infekcom...

ok...idem brumkat...tak papa 😎