Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
15. nov 2008

ja uz tiez balim, caka ma v postielke babo 😅

tag dobru nocku baby 😉 😀

ewwe
15. nov 2008

tak nemusis sa snimi bozkavat aby si sa nakazila

ja som sa stale mojkala a bozkavala s zvieratami, teraz uz iba s pudlikom

dobru noc snazilky

lopezka
16. nov 2008

dobre ranko a pekny den kamaratky 😀
v topolcanoch je zima jak v .... 😠 ale aj tak idem von na prechadzku s malou neterkou 😅

ewwe
16. nov 2008

dobre rano

idem o 13 hod do prace 😒
ale ozvem sa

sorciera24
16. nov 2008

ahojte, ja vas zas zdravim...vy ste vedeli, ze kvetka potratila? ☹ lebo ja nie, len som videla v inej teme....mohla prist aj medzi nas snazilky.....kvetka, je mi to luto, ale na jar ti to isto vyjde....len kukni aj k nam obcas 😔 ...inak sa majte baby...

cukruska1920
autor
16. nov 2008

sorci...hej vedela..chodi k nam do missiediek

sorciera24
16. nov 2008

ved tam som si to uplnou nahodou precitala....tak ju pozdrav, ze na nu myslim....

cukruska1920
autor
16. nov 2008

nepisem tam moc casto ale ked tam budem urcite pozdravim

ewwe
16. nov 2008

cauko mna teraz tak nastvali taka tlupa romskych deciek, furt sa tu vypytovali kedy ide vlak a kedy ide vlak, tak som im to asi 10X zopakovala a potom som sa nastvala lebo si zo mna robili dobry den tak som ich chcela vyhnat a keby ste poculi ako mi zacali nadavat tak sa budete este aj vy cervenat no des, a srdce mi bije z nervov, ze dostanem pre zmrdov infarkt 😠

mima263
16. nov 2008

čafte, ste tu?

cukruska1920
autor
16. nov 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cukruska1920
autor
16. nov 2008

😠

mima263
16. nov 2008

asi dostanem, že?

mima263
16. nov 2008

Tak peknú nedeľu všetkým

kvetka25
16. nov 2008

caute 😉

mima263
16. nov 2008

ahoj 😉

kvetka25
16. nov 2008

cau dlho som tu nebola
prosim baby nepiste ze je vam to luto uz sa z toho spametavam...... tak vas prosim nepripominajte mi to verim ze to pochopite, normalne sa so mnou bavte ako keby nic OK dohodnute???? 😉 😉 😉 😉 ja to zvladam, Pan Boh to tak zariadil je to v Jeho rukach a prijala som to inak co ma nezabije, to ma posilni 😉

a vy kedy budete tehule???? kedy ktora testujete?? nemam prehlad

mima263
16. nov 2008

kvetka: zatiaľ sa nikto nepochválil, že bude testovať. ja určite nebudem, mám anovulák.

kvetka25
16. nov 2008

to znamena ze mesiac bez ovulky?? 🙂

mima263
16. nov 2008

asi áno
Dosť málo sa tu v poslednom čase písalo ale už sa to rozbieha, tak si snáď nájdeš aj Ty trošku času.

kvetka25
16. nov 2008

no snazime sa znovu od noveho roku tak ked si najdem cas tak dobehnem 😉

mima263
16. nov 2008

OK 😉

ewwe
17. nov 2008

ahoj baby naznamost sa vam dava, prosim vsimnite si zmenu v mojom pase, od vcera som aktivna snazilka 😉

sorciera24
17. nov 2008

ewwi, tak vitaj...sa tesis, co? 😉 len dufam, ye sa nam to snz vedla mena, coskoro zmeni 😉

sonycka
17. nov 2008

ew no konecne 😀 😀 uz bolo na case a nechcela si od noveho roka??
sor cau

sorciera24
17. nov 2008

ahoj sonycka

sonycka
17. nov 2008

co nove v skole??

sorciera24
17. nov 2008

nic take, uy sa tesim na Vianoce 😉

ewwe
17. nov 2008

sorci hej posunuli, ja uz mam novy rok dnes 😀

lopezka
17. nov 2008

ahojte baby 😅
ako sviatkujete ? 😉 mna opat vcera chytil zapal mocovych ciest 😒 - asi nejaka blba reakcia na tie moje ATB, tak som travila dost dlhy cas na wc 😠 a to sme mali s drahym vcera akurat vyrocie 😅
dnes uz je to lepsie........a aj by som sem prisla skor, ale drahy ma sem nepusti 😠

ewwi, gratulujem a drzim palce samozrejme 😉

kvetka, vitaj spat medzi nami a ak ti to pomoze, ja ta vobec nelutujem 😝 😝 😝