Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
4. aug 2008

jerry...hej ale ked to pride akurat ked budeme na dovolenke tak co...ja to skusim este pohladat....povedali mi v lekarni kde to maju tak tam behnem....inak dostala som ten caj s tych roznych bylieniek....ked zacnem mrchovat zacnem ho pit

kuspitka
4. aug 2008

dobre daco tam pozriem.
piatok idem na chatu.a sobotu idem na koliesko.
jerry nechce sa ti prist do kokavi nad rimavicov????

jerryjanka
4. aug 2008

no jo
u mna len objednanie je možné
v lekarnach to nemaju vobec 😖

jerryjanka
4. aug 2008

kuspi rada by som no v sobotu je jediny cely den kedy robime okolo tej prerabky kuchyne a chodby - takže teraz nehrozí 😢

cukruska1920
autor
4. aug 2008

jerry.....tu v ba sa da zohnat aj nemozne...aj ten pakost som tu zohnala a ked som sa nato pytala v nitre tak si mysleli ze si z nich robim srandu

kuspitka
4. aug 2008

skoda mohli by sme sa dobre zabavit. 😢

jerryjanka
4. aug 2008

no jo
už mi ta prerabka leze na nervy to mi ver teda

cukruska no ja mam do BA daleko 😔

kuspitka
4. aug 2008

jerry ked uz nebudete robkat tak daj vediet

cukruska1920
autor
4. aug 2008

jerry....by som ti to mohla kupit ak by si chcela

kuspitka
4. aug 2008

cukruska co jej chces kupit?
neviete kolko sa ma brat denna davka kysel.listovej?

jerryjanka
4. aug 2008

kuspi no to je v nedohladne našim tempom 😀
tak v oktobri možno 😀 ale umyvačku som už zabehla 😀 aj ked kuchyna hotova ešte nie je umyvačka je zapojena a funguje každy den

cukruska - dik - pouvažujem chcem skusiť najskôr len tu alchemilku
ale uvidim teraz aj tak som v minuse takže taketo veci nehrozia 😔

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit...femik....
ja si davam raz denne...mam od firmy jamieson....a chystam sa kupovat calibrum baby plan

jerryjanka
4. aug 2008

1mg denne

kuspitka
4. aug 2008

a co je to femik naco to je dobre?

jerryjanka
4. aug 2008

femik - skratka femigard
va všeličo prekopirujem
Bylinný koncentrát MUDr.Vaclava VYDRU. Podklady pre zostavenie receptúry prekračujú štyri storočia. Byliny, ktoré obsahuje liečivý koncentrát, sú výhradne stredoeurópske.Skúšanie zostavy trvalo 24 rokov a úplne vyhovuje svojmu určeniu – príprava úpravy funkcií a navodenie optimálnej citlivosti pre autoregulačné mechanizmy, úprava biorytmu ženských pohlavných orgánov a tým odstraňuje patologické príznaky sprevádzajúce menštruačný cyklus a uľahčuje ovuláciu. Originálny bylinný extrakt sa užíva po dobu 3 menštruačných cyklov, teda 90 dní.

V priebehu užívania Femigardu postupne zmizly tieto potiaže :
1. Pocit napätia, tlaku a pichania v podbrušku.
2. Stratili alebo zlepšili sa:

- výtok, pálenie a časté močenie,
- výrazná ovulačná bolesť a krvácanie
- nepravidelná menštruácia, silnejšie menštruačné krvácanie
- bolesť, kŕče a napätie pri menštruácií,
- akné, potivosť, podráždenosť,
- vypadávanie vlasov.

Pôvodne slúžila zmes ako súčasť komplexnej prípravy neinvazivného liečenia ženskej sterility. Femigard bol vyrobený ako prostriedok, ktorý zamädzil
neštandardnej domácej výrobe čaju a zvýšil účinok obsiahnutých liečivých látok a ich využitie.

jerryjanka
4. aug 2008

gynex
je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml ) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Gynex harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu počatia a jej spojnicu, dráhu troch žiaričov, bočnú vetvu pľúc, spojnicu žalúdka, hrubého čreva vrátane jej šľachosvalovej dráhy a tým ovplyvňuje aj problémy, ktoré sa vzťahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch. Napríklad so zlou činnosťou dráhy počatia sú spojené ťažkosti v oblasti podbruška. Hlavná sila celého komplexu rastlín, energií kryštálov a bioinformačných zložiek je sústredená na regeneráciu hormonálneho systému, ktorý má hlavný podiel na riadení životných funkcií človeka.

Podžalúdková žľaza (pankreas) je najaktívnejšia žľaza nášho zažívacieho systému. Produkuje súčasne rozličné druhy zažívacích štiav, ktoré štiepia rôzne zložky našej potravy. Pankreas každého zdravého človeka produkuje aj hormón inzulín. Grécke slovo “horman” znamená poháňať, ale aj povzbudzovať. Vo všeobecnosti pôsobia hormóny v tele už vo veľmi nízkych koncentráciách ako chemické regulátory, biokatalyzátory a nositelia informácií pre rôzne orgány a tkanivá. Riadia vývoj, rast a duševný aj telesný život. Krv ich v tele roznáša na určené miesto. Vyrovnaná hladina týchto vysoko aktívnych látok v krvi je základnou podmienkou správnej funkcie organizmu. Celý hormonálny systém pracuje synchrónne. Telo si dokáže samo vyrobiť potrebné hormóny, avšak rôzne druhy žiarenia, stres, elektromagnetický smog, chemické látky a niektoré lieky (napríklad sedatíva, hoci len v malých koncentráciách, zato so stabilným pôsobením) majú negatívny dosah nielen na bunky samotné, ale na celý hormonálny systém. To môže mať v konečnej fáze za následok celý rad orgánových porúch a zníženie imunity. Konzumáciou malého množstva sladkých potravín stimulujeme činnosť pankreasu a sleziny. Naopak, veľké dávky sladkých potravín pôsobia negatívne. Párovým orgánom sleziny a pankreasu je žalúdok.

Štítna žľaza je dôležitým článkom hormonálneho systému. V Gynexe sú zastúpené aktívne látky z rastlín v stopových množstvách (napríklad jód z chaluhy bublinatej, ktoré harmonizujú jej činnosť.

Pri chorobách štítnej žľazy spotrebuje telo veľa vápnika v dôsledku nedostatku jódu, ktorý jeho rovnováhu v tele kontroluje. Už nepatrné množstvo jódu znamená pre náš organizmus mnoho: zrýchľuje metabolizmus, čím pomáha spaľovať prebytočný tuk. Zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, pokožky a zubov. Jód reguluje rýchlosť, ktorou bunky nášho tela využívajú kyslík. Ak máte ráno hneď po prebudení teplotu nižšiu než 36,5°C, svedčí to o možnosti zníženej funkcie štítnej žľazy.

Gynex obsahuje fytohormóny, látky podobné ľudským hormónom. Sú to predovšetkým substancie z rastlín, ktoré majú napr. estrogénnu aktivitu. Dokážu telo detoxikovať od rôznych chemikálií ako je napríklad DDT. Majú veľmi silný protizápalový účinok a výrazný vplyv na činnosť ženských orgánov. Slúžia ako prevencia onkologických ochorení pŕs, zmierňujú problémy v menopauze, chránia pred srdcovými chorobami, mŕtvicou a osteoporózou. Ochraňujú a zlepšujú činnosť slizníc, najmä maternice. Nezaťažujú telo, ktoré si samo rozhodne, kedy využije rastlinný hormón ako náhradu chýbajúceho hormónu, alebo či využije rastlinný hormón na elimináciu prebytku niektorého z vlastných hormónov. Všetko sa deje nenásilne, bez rizika vzniku ťažkých chorôb. Na základe vedeckej štúdie, ktorá sa uskutočnila v USA v roku 2002 na 16 000 dobrovoľníkoch (ženách) sa zistilo, že dlhodobé užívanie syntetických hormonálnych prípravkov v období menopauzy má negatívny dosah na zdravie žien. Približne v polovici výskumu sa štúdia prerušila a vydalo sa dôrazné varovanie: Dlhodobé užívanie hormonálnych preparátov zvyšuje riziko srdcového infarktu, vzniku rakoviny až o 26 % a mŕtvice až o 41 %.

V Gynexe je obsiahnutý špeciálny komplex éterických olejov, ktorý pôsobí priaznivo na hormonálny systém a zároveň brzdí rozkladné procesy. Éterické oleje majú protizápalové, antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Harmonizujú a ochraňujú organizmus.

Pre veľký obsah fytoestrogénov je Gynex skutočným “omladzovačom” mužov aj žien. U mužov fytoestrogény zvyšujú počet testosterónových receptorov, ktoré sú potrebné pre lepšie využitie mužského hormónu testosterónu, ktorý má vplyv na zvýšenie svalovej hmoty, ale aj mužskej sexuálnej aktivity.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií možno využiť nielen preventívne ale aj pri gynekologických ťažkostiach zápalového a hormonálneho charakteru, pri premenštruačných tenziách, poruchách cyklu, hormonálnych poruchách, výtokoch, zápaloch vaječníkov, v období prechodu pri osteoporóze, návaloch, uzlinách v prsiach súvisiacich s poruchami menštruačného cyklu alebo pri iných klimakterických ťažkostiach. Je výbornou prevenciou vzniku rakoviny prsníka a maternice. Je vhodný na harmonizáciu činnosti hypofýzy, epifýzy, týmusu, štítnej žľazy, pankreasu, sleziny, nadobličiek, vaječníkov, hrubého čreva, bielych krviniek, na detoxikáciu, zlepšenie stavu kože a pľúc. V čase menopauzy sa fytolátky dajú využiť u žien na zlepšenie funkcie a ochranu slizníc, najmä maternice, pri zníženej imunite, pri niektorých virózach, pri kazivosti zubov a zápaloch kĺbov. Ďalej je vhodný pri zápalových stavoch žalúdka, prostaty, na zvýšenie počtu testosterónových receptorov u mužov, ako ochrana ciev a pri mužskej a ženskej neplodnosti. U žien sa osvedčil okrem iného proti vypadávaniu vlasov s príčinou v štítnej žľaze.

Prípravok sa dá využiť ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy a pri zníženej imunite.

Pri redukčnej diéte napomáha telu prostredníctvom centrálneho nervového systému znižovať chuť do jedla a stabilizovať psychiku. Spomaľuje starnutie a zlepšuje energetický stav organizmu.

Je vhodný pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Gynex je možné užívať súčasne s hormonálnou liečbou.

Využitie Gynexu z hľadiska psychiky:

Prípravok môžete užívať aj podľa momentálnej nálady a psychického stavu.

Problémy so slezinou a pankreasom sa v oblasti psychiky prejavujú plačlivosťou, emocionálnou labilitou, trémou, nervozitou, slabou vôľou, sebaľútosťou, nesústredenosťou, obtiažnou adaptáciou na prostredie, prílišnou starostlivosťou, ohováraním, pomalým myslením, poruchami pamäti a smútkom.

Ak ste často pod vplyvom vyššie uvedených nálad, má to negatívny dosah na vašu slezinu a pankreas. Gynex sa dá využiť ako harmonizačný prípravok pri spomínaných stavoch.

Cena: 30 ml koncentrát - 650,-Sk/ 21,5760 EUR

Odporúčame kombináciu s krémom Cytovital

kuspitka
4. aug 2008

tak to nieje na otehotnenie???

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit...na upravu cyklu...vraj to vie pekne napravit tak to chcem vyskusat

jerry...mne alchemilka pomohla proti bolestiam....uz ani neviem ze mam mrchu a predtym som skoro umierala

kuspitka
4. aug 2008

tak mne to teraz je nanic asi

jerryjanka
4. aug 2008

kuspi skus manželovi kupiť profertil
niekedy aj motyka strelí

kuspitka
4. aug 2008

tomu uz nic nepomoze ani to

jerryjanka
4. aug 2008

kuspi našli mu pri odbere žive spermijky
tak nadej tam je vždy
keby nenašli nič tak by to fakt bolo nanič
ale ak by aj bolo treba mesa/tese možno by ich našli ešte viac po tom profertile a kvalitnejšich 😉

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit....nie....na otehotnenie neni asi nic...ale pomaha to napr. zosilnie ti maternica a tak.....inak je tam pisane ze podporuje cinnost pocatia

kuspitka
4. aug 2008

nenasli mu nic.ani naznak.

jerryjanka
4. aug 2008

kuspi a čim oplodnovali tvoje vajka? darcovskymi ?

kuspitka
4. aug 2008

ano mali sme darcu preto nechapem preco sa to nedari

jerryjanka
4. aug 2008

aha to som nevedela som myslela že mu pri zakroku niečo našli 😒
kuspi dôvod nehladaj nenajdeš ho - hladaj dalšiu silu a nadej do dalšieho boja 🙂
my tu všetky pri tebe stojime tomu ver

idem si trocha lahnuť zasa ma to rozbolelo možno sa ešte stavim poobede/večer

ahojte mam vas rada

kuspitka
4. aug 2008

tak ja uz tu nebudem vecer tak jerry maj sa peken.

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit....nadej zomiera posledna tak sa neboj....bude dobre

ahoj jerry

kuspitka
4. aug 2008

cukruska viem raz aj ja budem stastna a aj vy.