Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit...na sak...inak to ani nejde 😉

kuspitka
4. aug 2008

cukruska tak ved inak to nejde ani nepojde.

kuspitka
4. aug 2008

cukruska co dnes budes robkat????

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspit.....za chvilku pojdem varit a potom sa mam stretnut s muzom..pojdeme kupit susic na pradlo lebo ten co mame drzi uz len na pekne slovo

kuspitka
4. aug 2008

cukruska tak dnes idete na nakup kup aj mne nieco.ved aj ja budem koncit treba mi varit dnes som este nepapala

cukruska1920
autor
4. aug 2008

kuspi.....ja som ranajkovala o dvanastej...sak mi volal a sa smial ze on uz aj obedoval.. tak ideme teda varit?

kuspitka
4. aug 2008

este sa mi nechce ale musim aspon nieco spapat. 😀

cukruska1920
autor
4. aug 2008

ja som mala vydatne ranajky....pastekovy rohlik 😅

kuspitka
4. aug 2008

tak to nemam rada ja len suchar 😀

cukruska1920
autor
4. aug 2008

tiez dobre 😀

idem ja varit aj ked sa mi nechce lebo mi je hrozne teplo.....tak zatial pa

kuspitka
4. aug 2008

dobre moja ta papa

kuspitka
4. aug 2008

Ahojte.je tu niekto?????

sorciera24
4. aug 2008

heloo, kto tu? 🙂

kuspitka
4. aug 2008

ja som tu.plna konecne som sa napapala.

sorciera24
4. aug 2008

ahojky, ja tiez...len mi je dnes nejako spatne od vcera....stale mi kruti v bruchu, ale pri tom co som pojdela sa ani endivim... 😉

kuspitka
4. aug 2008

tak si sa dobre napapala.dnes tu bude poriadna burka vyhlasovali nech si davame pozor. 😖

sorciera24
4. aug 2008

myslis?....u nas sa zatial nic nechysta, ziadne mraky, len taky opar a to uz vacsinou vzdy dopredu idu..hmm, uvidime... 🙂 inak ako dnes?

kuspitka
4. aug 2008

celkom dobre.tak uz sa neviem dockat piatku a este idem aj na chatu piatok

sorciera24
4. aug 2008

aspon si si nasla nejaky pekny ciel....ja chodievam teray v lete na chatu skoro kazdy den....ked je pekne.... 🙂

kuspitka
4. aug 2008

ano chata a moja praca.tak chcem ist sa zajtra bicyklovat ak mi da muz kluce

sorciera24
4. aug 2008

a preco by ti nedal? 😉

kuspitka
4. aug 2008

lebo mame len jeden kluc a neviem ci ho nebude potrebovat.a chcem strosku skusit poriadnu turu .

sorciera24
4. aug 2008

jaaj, tak to treba 2 kluce 😉 alebo vziat aj muza.... 😉

kuspitka
4. aug 2008

tak to hej.zajtra by mal ist vonka tak by som chcela ist vonka snim ak budem moct ist snim

sorciera24
4. aug 2008

a vy mate obaja dovolenku? ci ako pracujete?

kuspitka
4. aug 2008

nie moj muz pracuje na platobnej agenture a meria podu a zajtra ide vonka merat tak mozno by ma zobral so sebov

kuspitka
4. aug 2008

mojka koncim ozvem sa len zajtra.papa

kvetka25
4. aug 2008

halooooooooooooo je tuuuuuuuu niektoooooooooooooo???????? 🙂

sorciera24
4. aug 2008

helou ja, ale len na xvilu

kvetka25
4. aug 2008

ahoj sor ako sa mas? co robis? ja som taka na nervy bola som na uradoch čista byrokracia 🙄 ale ja som si našla chodničky, ja s nimi vybabrem 😀 😀