Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
5. aug 2008

mirip...kysle nemozes...sa stiahnes 😀 😀 😀 😀

jerryjanka
5. aug 2008

ave som si kupila raz ale vôbec mi to nechutilo je to vlasnte tesco voda myslim
je to ako relax mineral

ja rada kofolu 😀

cukruska mne už manžel hovoril že mi kupi kočik a že si budem v nom niečo voziť len tak aby som bola ticho 😀

kuspitka
5. aug 2008

dievcata mam ves velmi rada az moc az sa neviem rozlucit ale zajtra rano pridem.opatrujte sa mi a prajem vam peknu dobru nocku a sladucke nicky.cmuk

jerryjanka
5. aug 2008

kuspitka dobru nôcku zajtra sa stretneme papaaaaaaa cmuk 🤐

aanda
5. aug 2008

dobru nocku kuspitka

cukruska1920
autor
5. aug 2008

kuspit...dobru noc 😉

jerry...na sak nech kupi.....to je prvy krok vpred 😀

ewwe
5. aug 2008

dobru noc kuspi

ani mne ave nechutila

cukruska1920
autor
5. aug 2008

baby neviete naco je dobre aloe vera? dnes som to ocumovala v lekarni

aanda
5. aug 2008

cukruska... je to vraj dobre na take celkove "posilnenie" organizmu - som citala o takych napojoch a kolegyne to aj pili...

ewwe
5. aug 2008

ja mam taky prirodny sprej aloe vera, si to striekam na jazvu moju aj na prsia a dekolt ale strasne je to lepkave ked to vyschne, rastlinka je na jazvy a su aj napoje tie vraj precistuju telo

cukruska1920
autor
5. aug 2008

aanda.....mmh.....zeby som si to kupila? ale radsej uz nebudem prehanat lebo uz budem taka precistena ze az 😀 😀 😀

jerryjanka
5. aug 2008

cukruska vravia že na všetko vraj to aj rakovinu komusi vyliečilo
ale neviem inak

aanda
5. aug 2008

veru ten spej som mala aj ja, vraj to aj pomaha pri hojeni poranenia.. a teraz som si objednala z oriflame taky pripravok na tvar z aloe vera, a veru to celkom pomalha na plet... som mala dost necistu v poslednej dobe...

ewwe
5. aug 2008

cukrus netreba to prehanat ani s tou lekarnou, treba hlavne vela zelovocu papat, a nie tie umeliny

mirip
5. aug 2008

ok dievčatá ja vás opúšťam idem spať tak papa zajtra 😉

aanda
5. aug 2008

ewwe, veru mas pravdu, ale na druhu stranu, ved aj ten zelovoc je v dnesnej dobe sama umelina... same hnojiva... a potom to ide aj do nasho tela...

ewwe
5. aug 2008

mirip ved este skoro je

cukruska1920
autor
5. aug 2008

ewwe...noooo to viem...ale komu sa to chce stale kupovat 😀

miri....tak dobru nocku.....

jerryjanka
5. aug 2008

dobru nocku mirip rano sa vidime

aanda
5. aug 2008

cukruska... 😀

aanda
5. aug 2008

dobru nocku mirip

ewwe
5. aug 2008

mna tak zeru komare, au mam asi sladucku krv, vy viete svoju skupinu?

aanda
5. aug 2008

AB rh negat. a manzel 0 rh pozitiv.
a ty vies svoju?

cukruska1920
autor
5. aug 2008

aanda...co sa smejes? 🙂

ewwe...no samoska ze viem...som si dala zistit...mam A pozitiv 😉

jerryjanka
5. aug 2008

aanda to mate dobru kombinaciu teda

my sme asi obaja A+

aanda
5. aug 2008

cukruska.. len na tom, ze "precistena ze az" .... mi to doslo smiesne...

ewwe
5. aug 2008

aj ja mam A pozitiv a aj moj bobo ma taku istu my sme z jedneho cesta, aj narodky ja 6.3 a on4.3 ibaze 7 rokov rozdiel

cukruska1920
autor
5. aug 2008

ja neviem aku ma muz ale hlavne je ze ja niesom negat.....

aanda.....co si si zas ty predstavila? 😀

aanda
5. aug 2008

jerry... no mame vsetky pismenka, ci co to je, 😀
ale neni to az take suprove, ked ja som rh- a drahy rh+, ale aj sestra to tak ma, a ma dve deticky a su v pohodke...

ewwe
5. aug 2008

hej ved my sme tu same velke plusove Ačka