Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

miss_shy
6. aug 2008

kuspi uz mam po ranajkach a som v praci, tak uz len cakam na obed 🙂 baby ja uz chcem nech sme vsetky tehule.

kuspitka
6. aug 2008

kvetka potom ti dam plan kedy budem v nitre.alebo pridi ku nam do rs na rodinnu oslavu tak budu jedla

aanda
6. aug 2008

miss.. ved my sme sa este na zaciatku niektore dohodli, ze do decembra tohto roku budeme ! naisto

kvetka25
6. aug 2008

kuspit dobre 😉
miss ja sa už neviem dočkať oktobra odvtedy sa chceme začať snažilkovať 🙂 teraz ešte nie chcem rok učiť aj domček dostavať 🙂 ale chcem aby sme boli rodinka

kuspitka
6. aug 2008

kvetka ja ja budem oktobri zacinat mozno budem spolu sa snazilkovat

miss_shy
6. aug 2008

andy tak o tom nepochybujem, musi sa to aj nam podarit konecne 😵 ja kazdy den stretnem v meste minimalne jednu tehulku.

kuspitka
6. aug 2008

miss neboj budeme tehu.raz sa to naozaj podari

kuspitka
6. aug 2008

Ach dievcata od zajtra tu nebudem pridem len mozno v pondelok

aanda
6. aug 2008

kvetka, kuspitka, aj my zacneme sa snazilkovat asi v oktobri... lebo este nemozem, zatial...

kvetka25
6. aug 2008

kuspit kam ides? 😒
musi sa to podariť babenky ved to je normalna vec
bratrancovi sa v pon narodila nina a kocik kupili za 35000,- 😒 to je trochu vela

kuspitka
6. aug 2008

tak aspon spolu zacneme a mozno na vianoce budeme cakat babo

kvetka25
6. aug 2008

no to už musime 😉 😉 😉 jasne že budeme

kuspitka
6. aug 2008

neboj vsetko raz bude len musime packat.mne domka robka spolocnost morca

miss_shy
6. aug 2008

kvetka ale maju ho aj zo sportovou castou a vajickom,nie? ja chcem quinny buzz 3 - je super 😵

aanda
6. aug 2008

kvetka, ides sa snazit prvy krat?? som zvedava... ale ked nechces, tak neodpovedaj..

miss_shy
6. aug 2008

no ale najprv by som musela mat babo v brusku...

kuspitka
6. aug 2008

neboj budes mat babo v brusku

miss_shy
6. aug 2008

kuspi budeme mat vsetky, a najneskor do decembra aby bol krasny vianocny darecek 😵

aanda
6. aug 2008

miss, tak teda do decembra bude v brusku?!! co ty na to??

kuspitka
6. aug 2008

tak to budeme mat a pod stromcek bude postielka a kocik 😀

aanda
6. aug 2008

kuspit.. to je krasna predstava.. my mame slubenu postielku, ze si ju poziciame od sestry.. takze, uz len aby sa zadarilo...

kuspitka
6. aug 2008

aanda tak ja si kupim peknu jaj len nech je dievcatko aj dve mozu byt

kvetka25
6. aug 2008

andy ano ešte sa nesnažkame len sa chceme 🙂 preco by som ti neodpovela v pohode...
miss no je tam všetko ale aj tak
mne sa pači brevi ovo alebo chicco trio S3

kuspitka
6. aug 2008

tak ja budem cakat na ket

aanda
6. aug 2008

kvetka.. ja len ze neviem, co mas uz za sebou...
ja sa idem snazilkovat druhy krat... prvy krat to nevyslo.. tak len preto.. 😉

kuspitka
6. aug 2008

aanda a prvy krat sta sa kolko snazili?

aanda
6. aug 2008

kuspitka... sorry, ja tomu moc nerozumiem, to je umele oplodnenie??? tak to by si mohla aj dve naraz... super predstava, ze by si mala dve deticky na jednu supu... strasne ti budem drzkat palceky...

kuspitka
6. aug 2008

aanda dakujem ano to je umele oplodnenie.ano dame dve ja chcem mat dve deti

marlenka56
6. aug 2008

ahojte babulky,

môžem sa k vám pridať?

prajem vám krasny slnecny den 🙂

aanda
6. aug 2008

kuspitka.. prestala som uzivat HA, potom sme si povedali, ze chvilu pockame, nech sa telo spamata, zacali sme sa snazit v maji 08 a hned sa podarilo... hned prvy mesiac, co sme sa snazili....
len dufam, ze to tak bude aj nabuduce.. aj preto sa snazim velmi sa snazim mat dobru naladu, pozitivne mysliet, aby som nemala zbytocne stresy....