Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lenand
7. aug 2008

dobre ranko prajem 🙂

kvetka25
7. aug 2008

dobre ranko je tu niekto????? 😕 😕 😕

marlenka56
7. aug 2008

ja, prajem krasne ranko, a pekny den 😉

ja som chela zlozit nocne stoliky ci nam prisli nove do spalne ale radsej neriskujem ,,, 😅 (dostala som ich od nasich na meninky)

miss_shy
7. aug 2008

ahojky kamosky 😵

alex
7. aug 2008

Mirip gratulujem z celého srdiečka!!! 😵 Tak vidíš, že si sa dočkala. Držím moc, moc, moc palce, nech to dotiahnete do úspešného konca 😵

miss_shy
7. aug 2008

ahojky alex 🙂 ako sa mas?

mirusiatko maaaaaas IP 😵

alex
7. aug 2008

ahoj miss, no celkom dobre. Zajtra mám dovolenku, idem na svadbičku, stráááášne sa teším a o dva týždne dovolenka. Juchúúúúúúúúúúúúú 🙂
V práci mám toho veľa, tak sem ani nemám čas chodiť.

A ty ako?

miss_shy
7. aug 2008

No celkom v pohode, opat netrpezlivo cakam na ovu, po dovolenke uz mam a ziadna svadba v dohlade a ja by som sa taaak sla zabavit na svadbu niekoho ineho ako seba 😀 Tesim sa na predlzeny vikendik niekam vypadneme 🙂
A kam to idete na dovcu?

evitkamalicka
7. aug 2008

ahojte kocky 🙂

miss_shy
7. aug 2008

ahojte evitkovci 🙂 ako sa mavate?

evitkamalicka
7. aug 2008

miss mame sa fajne...a ty ako?

miss_shy
7. aug 2008

aaale pomalicky, cakam kedy uz aj ja budem bruchata 😀

alex
7. aug 2008

miss, aj ja čakám, kedy budem bruškatá, ale nie od jedla 😀
Ideme do Chorvátska, ale len na týždeň, tak dúfam, že nám z toho 4 dni nepreprší.

Evit, vy zachvíľku idete 😵

evitkamalicka
7. aug 2008

alex sa uz neviem dockat, uz by som rada mala brusko prec

miss_shy
7. aug 2008

evitka neboj ani sa nenazdas a mame tu jesen 😉 normalne ako sa ti to blizi mam stres ako by som sla ja rodit 😀
alex presne tak som to chcela napisat 🙂 a neboj pekne budete mat, aj teraz je tam horuuuuco.

alex
7. aug 2008

evit, to ti verím. Tie posledné týždne už to je určite veľká záťaž, ale zase na druhej strane, buď rada, že je ešte takto dnu a nemusíš k nemu vstávať a neplače a všetky tie starosti okolo, keď už bude na svete. No ale zase, určite je to už aj teraz nezbedník, keď v noci začne kopkať, čo. To sa si už ani teraz veľmi nevyspíš.

No idem ja pracovať, lebo mám toho veeeeeeeeeeeeľa. pa pa pa

cukruska1920
autor
7. aug 2008

Ahojte 😒

miss_shy
7. aug 2008

ahojky cukricek,
co sa deje?

cukruska1920
autor
7. aug 2008

ahoj missi.....a co ja viem....to asi s tepla.....

miss_shy
7. aug 2008

aaale prosim ta za chvilku su budes lehnit pri mori 😉

cukruska1920
autor
7. aug 2008

miss...nooooo....v pondelok idem do cestovky a mozno v sobotu uz pojdeme 🙂 len nech ma tam nechytia kramy 😠

kvetka25
7. aug 2008

no babenky kde ste papate? 😕 😕

cukruska1920
autor
7. aug 2008

ahoj kvetka...ja som tu

kvetka25
7. aug 2008

no čo porabaš?

cukruska1920
autor
7. aug 2008

rozmyslam co budem varit...uz ani neviem co by som varila...

kvetka25
7. aug 2008

idem robiť wafle 😀

cukruska1920
autor
7. aug 2008

mnam....mas waflovac?

ewwe
7. aug 2008

kuk

kvetka25
7. aug 2008

cukrus mam už su aj hotove len ich nema kto jesť 😀 musi prist manželik domkov a ten ich spraska 😀
ewe kde si tuuuu?? 😀 😀

curkus danka mala negat test citala si? ale ešte z toho niečo može byť ...

marlenka56
7. aug 2008

kuk