Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
7. aug 2008

kuky kuk čo robiš?

marlenka56
7. aug 2008

ale som si upravovala fotku a zmizla mi, ☹

doumyvala som riad, a vytesujem sa so sesternicky dnes sa nám narodila 😉

kvetka25
7. aug 2008

jjeeeej hura a ako sa vola? no tu fotku by si si mohla dať 😀

ewwe
7. aug 2008

ahoj baby 🙂

kvetka25
7. aug 2008

ew čau ty si raz tu a potom nie kde sa flakaš? 😀

marlenka56
7. aug 2008

kvetka ked mienko princezny nezmenili tak Martinka 😉

marlenka56
7. aug 2008

ahoj ew 😉

marlenka56
7. aug 2008

kvetka pincezna je taky maly splneny snik mojej tety, pretoze po 12 rokoch od synceka sa im narodila teraz princeznicka 😉

kvetka25
7. aug 2008

jej krasne parada nech je len zdravučka 😉

marlenka56
7. aug 2008

no dala som si moju staru fotku, a uz ju nebudem menit ... 😉

kvetka25
7. aug 2008

no dobre ako chceš 😉 🙂 idem von...pa

mirip
7. aug 2008

Ahojte dievčatá ste tu? 😉

sorciera24
7. aug 2008

ahoj mirip...
ako?

mirip
7. aug 2008

aaaaaaaaale unavená ako pes....sme robili lečo, smrdím ako stará paradajka 😀

mima263
7. aug 2008

ahojte, len Vás pozdravím a idem 😉

sorciera24
7. aug 2008

ale budete mat co papkat..... 😉 ja moc leco nemusim... 😝

marlenka56
7. aug 2008

no ja idem cvičiť 🙂

sorciera24
7. aug 2008

tak si pekne zacvic a uvolni endorfiny 🙂

marlenka56
7. aug 2008

v zdravom tele zdravý duch, vo veselom brušku ... čoskoro bábabtko 😵

mirip
7. aug 2008

ani ja sorci, ale ked robím maso na šťave napr. s kolienkami tak tam občas pasuje 😀

sorciera24
7. aug 2008

marlenka, bodaj by, ale tento mesiac uz zas nehrosiii...aspon pre mna... 😒 mirip, to hej, u mna je dolezite to maso, ja ked jem maso, ostatne ide bokom ani nemusi byt.... 🙂 ja som taky masozravec 🙂

mirip
7. aug 2008

ja zase napr. ked mám rezeň tak nechcem ani šalát ani uhorku aby sa mi nepokazila chuť rezňa ale včera som to domiešala, že paštekový chlieb, paprika,paradajky, voda, jogurt, voda, broskyňa a všetko ok som myslela že to nemdopadne dobre ale nič sa nedialo 😀

cukruska1920
autor
7. aug 2008

ahojte

sorciera24
7. aug 2008

to ja miesam bezne...az sa divim, ako to zvlada moj zaludok, ale kebyze si mam vybrat zelenina, ci maso...tak maso 😝 😀

alex
7. aug 2008

Ahojte, som doma a čakám kým mi kamoška zavolá, bo ideme stresovať na kofolku. Zajtra sa vydáva... ja sa tak tešíííím 😵
Mirip a ty si mi dnes krásne zdvihla náladičku, keď som objavila tvoje čiarky v albumoch 😵

alex
7. aug 2008

bavíte sa o jedle. Jooooj, tak ja lečo milujem 🙂

mirip
7. aug 2008

Ahoj Alex 😉 Ja som zase bola mimo celý deň ako som na prvom našla // a v šoku

sorciera24
7. aug 2008

ahojte.....no, jedlo, vdacna to tema 🙂

marlenka56
7. aug 2008

ja drzim delenu stravu (sem tam zhresim 3 kockami čokoladky) 😅 , tha čo už narobim, ked manželik pokusa stale vecer, no idem dalej cvicit, teraz idem brusaky

marlenka56
7. aug 2008

som sa branila v tomto teple cvičiť ale asi budem aj cez horučavy, aspon to rychlejsie pôjde 😉