Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
11. aug 2008

este neviem kedy mi pride mrcha

eva7780
11. aug 2008

tak ti prajem nech pride co najskor,a hlavne pozitivny vysledok 😉

kuspitka
11. aug 2008

tak dufam ze hej.
este stale som unavena

marlenka56
11. aug 2008

ahojte prajem krasny dnik vsetkym 🙂
a vsetkym zuzkam vsetko naj k meninkam ,,, 😉

ewwe
11. aug 2008

aj ja sa pridavam, vsetko naj k meninam

kuspitka
11. aug 2008

aj ja sa pridavam vsetko najlepsie

cmuk05
11. aug 2008

ahoj kuspitka kedy pojdes na buduce?...na KET?

kuspitka
11. aug 2008

cmuk ahoj.neviem kedy pojdeme na ket ked pride mrcha dufam ze nebude meskat.teraz mam problem s pnkov.

cmuk05
11. aug 2008

este si stale doma?

kuspitka
11. aug 2008

ano som este stale domka.len neviem do kedy budu moct mi nechat pnku.

cmuk05
11. aug 2008

tak to neviem ci ti dovoli doktorka tak dlho marodit lebo asi tak cca 1 mes.budes cakat ci budes tehulka nie?

kuspitka
11. aug 2008

tak mam pnku do 25 a potom ked zacnem brat lieky tak ma vypise helios

cmuk05
11. aug 2008

aj tak sa da... 🙂 tak to je potom v pohode len potom vela odpocivaj 🙂 aby sa tentokrat podarilo budem ti drzat palceky

kuspitka
11. aug 2008

tak sa snazim aby som nebola v strese mam teraz dost prace a este dnes mi pride laptop

eva7780
11. aug 2008

mirip ako?pochval sa nam 😉

mirip
11. aug 2008

Zruš Ahojte som tu , tak ako som predpokladala doky mrkol na test a že test neklame a ešte ked mešká tak som tehula, vypočítal že tak 5začiatok 6t, sono mi robiť ešte nechcel lebo by som mohla začať špiniť tak sa tam tak skoro vŕtať nechcel...........s toho že ideme na dovolenku, som sa pýtala či možeme, že ak nie tak to stornujeme, no nebol nadšený s toho nepovedal ani ano ani nie, nakoniec skonštatoval že let trvá tak hod. hod.a pol a va takomto rannom štádiu by sa nemalo nič stať, ale aj može,že ono je to tak že sa može stať aj ked ostanem doma a budem sedieť na zadku..........takže máme ísť, oddychovať, žiadne túry.....a vylihovanie na slnku a dal mi duphaston na udržanie tehotenstva.....ale že keby sme šli do egypta, alebo tunisu tak tam nie....lebo je tam let dlhý 5-6hodín.......a ak by sa aj náhodou stalo že odýde, tak to v takomto rannom štádiu by to bola chyba vo výoji......tak ani sama neviem či niekam pojdeme alebo nie, muž chce ísť že tam si viac oddýchnem ked bude celý deň fajront..tak neviem, ale doky nám povedal že nadšený nie je ale máme si ísť oddýchnuť ked doma celý dom prerábame.......... 😕 takže asi tak

evitkamalicka
11. aug 2008

mirip ahojky, gratulujem k tehu...kedy mas dalsiu kontrolu?

eva7780
11. aug 2008

mirip gratulujem 😵 😵 😵 nerobil ti ultrazvuk?a ty ako citis sa na dovolenku v zahranici?

cukruska1920
autor
11. aug 2008

Ahojte....tak a som domka 😅

eva7780
11. aug 2008

ahoj cukruska,a kde si bola?nestiham citat aj ked si asi spomenula 😉

cukruska1920
autor
11. aug 2008

evi...ahoj...nie nespomenula...bola som v cestovke objdnat dovolenku...v sobotu odchadzame 🙂

miss_shy
11. aug 2008

mirusik gratulujem 😵

a aj tebe cukrusik 🙂

eva7780
11. aug 2008

juj ako ti zavidim a kam idete?

miss_shy
11. aug 2008

cukrus aj ja chceeeeeeeem 🙂

cukruska1920
autor
11. aug 2008

miss....dakujeeeem

evka....ideme len do Chorvatska

mirip
11. aug 2008

mám sa ozvať prvý septembrový týždeň ide aj on na dovolenku a budú tam tie sviatky tak tam bude až od 2ho sept. mám sa hned ozvať a ide sa na vyšetrenia

danielitka26
11. aug 2008

cukru všetko naj k meninkám 🙂

mirip gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
11. aug 2008

no neviem ako sa cítim na dovolenku, nič mi nie je ani ma už nebolí ani negrciam, skrátka pohoda...ale ako každý mám trochu obavy, ale myslím že ozaj ak sa niečo má stať sa stane aj keby som celých 9mes. ležala v posteli, takže ide sa na pozit. myslenie 😉

miss_shy
11. aug 2008

mirus presne tak my tu chceme len pozitivne myslenie a pozitivne tehu testy 😀

hotelacka
11. aug 2008

Ahojte babenky,

mozem nakuknut sem?? Ako sa tu mate??
Vsetkym Zuzkam vsetko naj....!! 😀 😀