Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lenand
13. aug 2008

čavte kamošky až teraz som sa dostala k pc dnes sme si boli po autičko 🙂

mima263
13. aug 2008

ahoj, dnes je tu nejako ticho

lenand
13. aug 2008

ahoj 🙂

mima263
13. aug 2008

alebo všetci dovolenkujú alebo spia. A čo pekné ste si priviezli?

lenand
13. aug 2008

novučky Citroen C4 🙂 😵

mima263
13. aug 2008

tak to áno, budete sa vytešovať 🙂

lenand
14. aug 2008

dobre ranko prajem u nas je troško zamračené ☹

viabella
14. aug 2008

Prajem krasne dobre rano, som tu prvykrat len vcera som vas objavila. My uz jednu princeznu mame bude mat 6rokov a od januara sa snayime o druhe babo,ale zatial nic. trosku z toho zacinam mat stavy, prepadavaju a divne myslienky ale to je asi normalne. tak este raz krasny den a dufam ze vam moja pritomnost nebude vadit.

lenand
14. aug 2008

vitaj viabella ničia pritomnost nam nevadí každa nová snažilka je vítana ja mam doma tiež už jedneho šibala a o druhe sa snažím už 2roky 😵

viabella
14. aug 2008

A po akej dobe snazilkovania mam narok zacat stresovat, alebo teda aspon zacat hladat pricinu? 🙂 🙂

lenand
14. aug 2008

každy doky povie inač moj vraví že tak po 2rokoch ked sa nedarí tak treba hladat pričinu ale to zaleži aj od doktora 🙂

lenand
14. aug 2008

už maš dievčatko predtým si nemala problem ostat tehu

lenand
14. aug 2008

tu prši je tu niekto 😉 😉

kvetka25
14. aug 2008

ahojte babulky idem vas pozdraviť už som tu dlho nebola čo nové?? pochvalte sa 🙂 my všetko po starom staviame domček takže sme tam každy den ked mužik pride domkov... ale už sa tešíme že ho budeme mať... 😵 😵

viabella
14. aug 2008

predtym sa to podarilo na prvy raz, nemala som problem ostat tehu ale komplikacie boli pocas tehotenstva, a po pravde partner sa zmenil....ten sa zmenil uz davno ale teraz sme zhodnotili ze je ten spravny cas. lekarka po beznom vysetreni povedala ze je vsetko ok, ale len ma pozrela a spravila ultrazvuk...vraj sa odporuca brat HA a potom to ide?

kuspitka
14. aug 2008

Ahojte dievcata,
ako sa mate????

lenand
14. aug 2008

ahoj kuspitka nové foto 🙂

sorciera24
14. aug 2008

ahojte...ako sa mate?

lenand
14. aug 2008

tak som spet boli sme na pošte 😉

kvetka25
14. aug 2008

čaute sor tak už maš pripravené podklady na nový školsky zákon?? 😵 ja to musim spraviť nechce sa mi 😖 ☹ somariny...

sorciera24
14. aug 2008

ahoj, kvetka...nie, nemam, mi to nemusisme este mat, ideme to robit, ako nastupime 25. do prace...len idem ucit v 1. rocinku 2 uplne nove predmety, ktore sa este nikdy neucili, cize nie je na to ani nijaky vzor....tak to bude sranda 😀

cukruska1920
autor
14. aug 2008

Ahojte 🙂

sorciera24
14. aug 2008

ahoj cukrus...co nove?

cukruska1920
autor
14. aug 2008

ahoj sorci.....nic..pomalicky davam dokopy veci co si zoberieme na dovolenku

sorciera24
14. aug 2008

no tak to sa aspon tesis 🙂 na dovolenke som mala vzdy najradsej balenie a cestu tam 😉 si to tam pekne uzite, mne uz dovolenka o tyzden konci...ale neva, uz sa aj tesim do prace, lebo uz nemam co robit a myslim na somariny...hlavne na babo a tak....tak sa tesim, lebo v praci uz nebudem mat cas na to mysliet 😉

cukruska1920
autor
14. aug 2008

na to balenie sa az tak moc netesim lebo vzdy poceste mam pocit ze som nieco zabudla zbalit...ale cestu mam rada..hlavne ked sme cely dolamani 😀

sorciera24
14. aug 2008

a ako idete?

eva7780
14. aug 2008

ahojte kocky co nove?idem si vas precitat,u nas je riadne dusno,asi bude prsat(mohlo by) 😵 😵 😵

sorciera24
14. aug 2008

u nas uz prsalo, ale to len tak, aby sa nepovedalo...a uz zas to slnko prazi ako nadrzane 😀

cukruska1920
autor
14. aug 2008

sorci...autobusom....