Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
3. aug 2008

sorci...aj mi sme podeleni 😝 kazdy den sa striedame....cize zajtra vecer tu bude on 😠

kvetka25
3. aug 2008

nie kuspi len som sa sprchovala a treba ma natrieť mne sa nechce 🙂 ozaj ty si z nr? nie

mima263
3. aug 2008

cukruška mrzne mi internet a keď nabehnú vaše nové príspevky tak nestíham reagovať. Tak píšem jak pribrzdená. Baby je to pripojením 😀

lenuska11
3. aug 2008

Ahojte 🙂

kuspitka
3. aug 2008

kvetka ano som z NR.preco?

aanda
3. aug 2008

sorciera... ani mna to nebavi. ale moj drahy by sa najradsej roztrhol na dve a kukal tu na monitor aj do telky....

kuspitka
3. aug 2008

ahoj lenuska ako sa nam mas???

cukruska1920
autor
3. aug 2008

mimi....a aky mas net?....

aj ja som z nitri.... 😀

sorciera24
3. aug 2008

tak my sa delime, ako ma kto chut a cas.....cey den som tu ja, on skor vecer, ked sa vrati po praci...ale dakedy ho zeniem odtialto 🙂 nex sa sem aj vecer dostanem....keby sa dalo, by tu sedel stale 😀

kuspitka
3. aug 2008

tak my uz budeme mat dva internety tak bude aj on mat svoj aj ja

kvetka25
3. aug 2008

ja byvam 30km od nr, chodili sme tam do skol s muzikom 🙂 mam nitru rada chceli sme tam zostat ale su tam drhe pozemky aj byty
v pase mas rim.sobotu 😕

sorciera24
3. aug 2008

presne aanda, aj moj 🙂

kuspitka
3. aug 2008

kveta tam som sa vydala.
kveta na aku skolu ste tam chodili a teraz kde byvas????

lenuska11
3. aug 2008

Ahoj Kuspit,no pravdu povediac,byvalo to aj lepsie,ale ujde to. A ty ako? 😉

aanda
3. aug 2008

kuspitka... a co mas dohodnute v senici... ja som mala od tial svadobne saty...

mima263
3. aug 2008

Antik, je to hruza 😠

kuspitka
3. aug 2008

lenuska uz celkom dobre uz som pokojna ako american ked si tu pisem.

aanda mame tam ist na 40r

lenuska11
3. aug 2008

A ako pokracujes salej? dlho som si s tebou nepisala.....

aanda
3. aug 2008

sorciera... ved to je zname, ze chlapi su este viac zvedavi ako my, ale si to nechcu priznat...

kuspitka
3. aug 2008

lenuska ak to je mne tak piatok idem do helikosu tak sa vsetko dozviem ale chcem ist o mesiac na dalsi ket

sorciera24
3. aug 2008

aanda presne....a teraz si pozera svadobne foto, ze vam to mam napista, ze aj to zvlada, aby ma potesil 😝 😀

aanda
3. aug 2008

sorciera... nase svadobne foto? je sikovny, ked stiha tolko veci naraz....

kuspitka
3. aug 2008

sorciera a kde mas foto daj si aj do albumu chcem vidiet

kuspitka
3. aug 2008

inak my mame foto studio tak som odbornicka na foto 😀

aanda
3. aug 2008

kuspitka.. senica je pekna, take malicke mestecko... my sme tam chodili na nakupy, ked som bola mala a niekedy mam pocit, ze sa to tam ani nezmenilo... ludia su tam taki ini ako v Trnave... hlavne tie predavacky v obchodoch....

sorciera24
3. aug 2008

aanda, nie vase...nase 🙂 aby mna potesil 🙂
kuspit ides do MT? ale inak si z Rimavskej?

lenuska11
3. aug 2008

Drzim ti palce.Ja som sa konecne odhodlala a objednala som sa na gyndu,v juni a nevyslo to musela som ist na skusku 😝 a potom som dostala 😝 a potom mala dok dovcu,trz zase mrcha a tak

kuspitka
3. aug 2008

aanda muz tam ma kamosa tak tam chodiem do roka 3krat

aanda
3. aug 2008

mima...este blbne ten net?

kuspitka
3. aug 2008

do MT chodiem len do heliosu a ku rodinke.
ano som z Rimavskej a rodicov mam v Nitrea
lenuska tak sa snazite dalej