Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
14. aug 2008

miss teda aky dobry vkus maš 🙂
jo ako na čo je lepší
je lacnejší
ma nafukovacie to predne koleso tak to tak nedrncá
ma lepšiu tu sportovu sedačku - lepšiu a aj väčšiu
ale dnes som sa dozvedela že je freestyle ešte lepši ale ten sa mi moc nepači

jedine čo mi na speedi vadi je nemožnosť uplneho sedu - da sa vyriešiť
a potom tohtoročne farby su nanič 😒

miss_shy
14. aug 2008

no v podstate u mna je priorita 3kolesovy a pohodlna hlboka vanicka, tak je tazko povedat pri com skoncim. ale pacia sa mi aj tie co maju przdu na rucke. ale zase kedze vela cestujem ten buzz sa mi pozdava. no to je este asi daleko 😒
cukricek ale ked si vezmes ze mas nejaky lacny kocik ku ktoremu si musis kupovat vaetko od plastenky az po vajicko, je to v podstate to iste. u mna je prvorada pupocnikova krv az potom kocik.

cukruska1920
autor
14. aug 2008

misi....sak prave preto sa mi paci....je tam aj vajicko aj vanicka aj sportak.....aka pupocnikova krv? 😉

jerryjanka
14. aug 2008

miss tak to tiež chcem - uvidime ako na tom budeme
dufam že ešte tento rok budeme riešiť aky kočik kupiť 😉 ale už naostro 😵

cukruska1920
autor
14. aug 2008

jerry... ja tento rok asi nie....kocik chcem kupovat az ked budem tak v 8 mesiaci

jerryjanka
14. aug 2008

no ved nie kupovať
ale už naostro uvažovať a vyberať

miss_shy
14. aug 2008

no laicky povedane:
pri porode sa odobere krv z pupocnikovej krvi,ktora sa zamrazi a potom sa moze pouzit pri roznych ochoreniach,ktore samozjme nechceme aby nase dieti mali... ale nahoda je svina a napr. pri leukemii mozes pouzit krv z pupocnikovej krvi.
skusim kuk stranku.

jerryjanka
14. aug 2008

inak je to drahe jak fras
strašne sa na tom niekto nabaluje 😒 😠

miss_shy
14. aug 2008

jerry myslis pupocnikovu? to mi je jedno kolko stoji a bude stat, ked ide o zivot nie je co riesit 😉 a da sa to riesit aj na splatky, ako skoro vsetko v tejto besnej dobe 😒

cukruska1920
autor
14. aug 2008

miis...jaaaj..tak uz som o tom pocula.....vraj to uz jednemu dievcatku zachranilo zivot

miss_shy
14. aug 2008

ved o tom mi ide,ak vedia pomoct teraz tak o 2 ci niekolko rokov veda urcite pojde vpred a aspon budem mat dobry pocit ze som urobila vsetko pre buducnost svojho dietata. teda ak nejake bude.

miss_shy
14. aug 2008

kde ste? 😕

cukruska1920
autor
14. aug 2008

ja som tu...bola som hodit sprchu

miss_shy
14. aug 2008

jaaaaaaaj a ja som bola,dnes sa mi bude dobre hajat 😀

cukruska1920
autor
14. aug 2008

miss...mne je strasne teplo tak zas nebudem vediet zaspat a ked konecne zaspim tak ma zobudi muzov chrapot 🙄

miss_shy
14. aug 2008

no to doverne poznaaaaaaaam 😝 a este ma vn noci vzdy boli aj ten zub ☹

cukruska1920
autor
14. aug 2008

fuj bolest zubov je asi najhorsia...ja mam tiez taky malicky kaz ale zatial ma neboli ani nic...klop klop....mamina ma plasi ze ked budem tehotna budem musiet ist na prehliadku 😨

miss_shy
14. aug 2008

no to ma pravdu, pocas tehotenstva sa zuby dost kazia, ale nemusi to byt pravidlo, takze mna, teba a jerry sa to netyka 😉 😀

cukruska1920
autor
14. aug 2008

miss......waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....tak dufam ze mna sa to tykat nebude lebo na tej stolicke umriem.....oki idem..papa...zajtra tu este budem trosku

ewwe
14. aug 2008

ahoj,

vcera bola výplata, tak som ju dnes bola trocha minut, kupila som si kufor na dovolenku a sandale 🙂

miss_shy
14. aug 2008

idem aj ja pekne snicky a prid aspon na chvilku 😉 ak by sme sa nestretli tak zelam krasnu dovolenku a naspat nech pridete traja 😉 😵

jerryjanka
14. aug 2008

v tehu sa chodi dva krat na prehliadku 😀
a musia ti to aj opraviť 😀

marlenka56
15. aug 2008

ahojte babulky,

kto tu vravel o zaniknuti temicky nech nastavi holý zadok 😠

ja keby táté tema zanikla asi by som to nezvladla, dusit v sebe vsetky starosti a tak a myslim, ze o vas to tiez plati.

vsettky z tejto temicky budeme raz tehu ci uz skor alebo neskor, ale budeme aspon tajne verim a dufam v to ze aj nam sa to podari (nechcem byt sebecka, ale uz by som sa tomu velmi potesila)

vsetky budeme tehulky a neskor mamulky budme mat zdravunke babatka

aanda
15. aug 2008

ahojte babulky,,, je tu niekto???

co, ze ma tato tema zaniknut??? cukrus, to si myslela vazne???? mne sa tu nahodou paci,i ked teraz nie je vela casu tu vysedavat...

jerryjanka
15. aug 2008

ahojky
ja som dnes bola u zubara a na všetko povedal že je to v norme
večer mi nezabrali dve tabletky - silne - šla som spať s plačom od bolesti 😖
ale vraj aj zdureniny bolesti a aj bolest na vpichoch po ihle aj to že neviem otvoriť usta je normal
a že tekutu stravu :D
umieram od hladu
mam tu piškotky a detsku vyživu
no aspon schudnem 😅

aanda
15. aug 2008

cauko jerry... dnes tu nikto nie je ... vidi sa mi, ze iba my dve...
zuby su veru svine, to ti nezavidim.

jerryjanka
15. aug 2008

ale už bude dobre
chce to tak tyžden
sranda toto bol druhy čo mi trhali
a vravel že podla RTG vyzera že tie dalšie dva ani nebudu to by bolo super

aanda
15. aug 2008

to ti trhali zub mudrosti - som mimo obraz 😀

jerryjanka
15. aug 2008

aanda no trhali - skôr ruvali
robili to chirurgicky 🙄 rezali podoberali vytiahli zašili 🙄

inak som davala fotky z tej skorohotovej kuchyne ak by niekto chcel mrk su na modrastrecha.sk