Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
25. aug 2008

lopez.....8.9 budeme mat prve vyrocie.....a od vtedy sa aj snazime ale s mesacnou prestavkou....dlho ze? ja viem 😔

lopezka
25. aug 2008

cukruska......no asi sa ti to zda dlho, ale neboj si esta mladunka 😉 .........ja som take stastie nemala, ze v takom veku sa snazit..........po prve som este nepoznala svojho draheho 😀 ....a po druhe, vtedy som sa este na dieta necitila 😒 ....na mna to prislo az po 30-ke 😎 HAK uz neberiem od novembra a tiez este nic ☹ uz to bude pomaly rok .......

cukruska1920
autor
25. aug 2008

lopez....to mi hovoria vsetci ze som este mlada...ale maju aj mladsie.....ale neva...raz sa dockame vsetky

lopezka
25. aug 2008

cukruska, ja som to nemyslela tak. ze si mlada, ze este nemozes chciet.......ja len hovorim, ze ak sa snazis aj dlhsie ( samozrejme ti zelam, nech to vyjde cim skor 😀 ) ....nemusis este stresovat kvoli veku......ako napr ja.....moj vek ....35 ...sa povazuje za kriticky pre prvorodicky ☹ ...teda aspon na slovensku to tak tvrdia.....cize mna okrem mojich biologickych hodin a velkej tuzbe....nahana aj cas ...... 😢 ☹ kapitko ?

cukruska1920
autor
25. aug 2008

lopez....a boli ste na vysetreniach ci ste v poriadku?

lopezka
25. aug 2008

cukruska, ja chodim na gyndu pravidelne a vraj som OK .....drahy bol na spg. raz no a vraj optimalny pocet spermii je 20 mil. a on mal 17 mil. ....ale to je vraj este stale v norme ......... 😠
moj gynekolog mi slubil, ze v septembri mozeme zacat dokladnejsiu kontrolu a bude ma teda 2 mesiace sledovat 😠 ...uz som ho totiz poprosila, ci by sa s tym nedalo nieco robit. ....aj ked je to menej ako rok od vysadenia HAK .....takze som zvedava 😎

miss_shy
25. aug 2008

lopez neviem kto vsetko je este pred nami, ale viem ze na rad prideme aj my 😵

a kde su ostatne zienky?

cukruska1920
autor
25. aug 2008

lopez....ja som chodila na folikulometriu a vtedy sa to na prvykrat podarilo ale prisla som o babo

lopezka
25. aug 2008

cukruska ....to je tiez kontola u lekara, ci co to je?
( to babo ma mrzi, to musi byt hrozny pocit ......prepac,,,,uz chapem )

lopezka
25. aug 2008

miss ja viem, ci skor pevne verim ....... 😀
ostatne zienky su asi na obede , teraz je taky cas..........a nie kazda sa moze nakopnut z prace......ja ked som v praci, tak sem moc nechodim, nutia ma tam robit 😀 😠

cukruska1920
autor
25. aug 2008

lopez...to tam chodis zhruba kazdy druhy den asi od 14DC a robia ti sono a sleduju ako rastie folikul a ked je dostatocne velky tak ti doktor povie presne dni kedy sa mate snazit....a vtedy je velka pravdepodobnost ze sa to podari.....ja som bola len v 5tt tak to nebolo az take zle ale vidiet // a potom ako sa stracaju to bolo hrozne...ale uz som ok

lopezka
25. aug 2008

cukruska, no ja si to tiez takto nejak predstavujem .......ked mi povedal, ze mam prist v sept. ....ze mi urobia rozne vysetrenia, vytery ...krv a blabla ......aj mi to vtedy povedal, ale dost toho bolo naraz na mna 😒
pojdem tam v polovici sept. po kramoch 😖 ..... dufam, ze z toho nieco bude 😅
neviem ako ty, ale ja si BT nemeriam.....ja som to nechavala na nahodu ......az donedavna 😀 to som uz nevydrzala a dala som si urobit vypocet plodnosti 😠

mirip
25. aug 2008

Ahojte dievčatá, vitaj cukruš, aká bola dovolenka?

eva7780
25. aug 2008

prajem vam pekny den,u nas je riadne skarede pocasie ,take depresivne 😒

mirip
25. aug 2008

caf evi, u nás svietislnko našťastie 🙂

eva7780
25. aug 2008

to ano,lebo toto nase pocasie zacina akosi na mna vplyvat,zacinam mat daku depku s tych neuspech v mojom zivote ☹ a ty ako,kedy ides k lekarke?

mirip
25. aug 2008

k lekárovi a 2ho teraz je na dovolenke

sorciera24
25. aug 2008

cau baby, mirip...ako, uz zarezavasv skole?

mirip
25. aug 2008

hej sorci ale už som doma, sme vypadli o 13tej 😀

sorciera24
25. aug 2008

my takisto...aj ked je co robit...ale nemozeme to prvy den prehnat s robotou... 😀

mirip
25. aug 2008

jasné že nie, aby sme sa neprepracovali 😀 ok idem sa najesť a naložiť pračku čo smo vybalila z dovče

cukruska1920
autor
25. aug 2008

kdeze ste kuriatka? 😀

akatka
25. aug 2008

ahojte kocky, som tu na chvilocku 🙂

cukruska1920
autor
25. aug 2008

ahoj akat...ako sa mas?

akatka
25. aug 2008

ahoj cukrus, da sa vcelku, az na par stresov v robote... v piatok som bola na folikulometrii a teraz mam asi anovulacny cyklus, tak 22DC idem na krv a uvidi sa, ci mi daju liecbu... 🙂

cukruska1920
autor
25. aug 2008

akat...preco anovulacny? ti povedali? ....

akatka
25. aug 2008

no vajicko je vraj male na to, ze som bola 11DC. Ale viac mi nepovedali... 😒

akatka
25. aug 2008

ja uz som z toho blbec...

cukruska1920
autor
25. aug 2008

akat...to este nemusi znamenat ze mas anovulak....ja som tam bola prvykrat 14DC a este som mala maly folik...a zacal rast az okolo 17DC a ovu som mala 25 den....teraz pijem prvy mesiac femigard tak som zvedava

mirip
25. aug 2008

Som tuu,cukruš, medzi tým mi prišiel muž domov tak som mu hriala jesť ahoj akatka 😉