Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
3. aug 2008

aand....kde to zije tam je mattoni... 😀

sorciera24
3. aug 2008

vidim, ze vecer sa to tu rozbieha 🙂 ahojte vsetky....a kuspi, dufam, ze dnes je uz lepsie 😉

aanda
3. aug 2008

cukruska... dobréééé... hned si idem nieco dať... nacali sme s drahym vinko... 😀

cukruska1920
autor
3. aug 2008

aand....no ja mozem akurat tak nealko 😒

evitkamalicka
3. aug 2008

cukrus uz ti leti

A VIRUSIKY
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

aanda
3. aug 2008

cukruska.... z nejakych objektivnych pricin? ved nealko je super.... mattoni 🙂

ja zatial vlasnte este nesnazilkujem naplno, lebo cakam na prvu mrchu po kyretazi... takze sme si dali poharik vinecka...

aanda
3. aug 2008

evit... tesis sa uz na ten velky Den? -myslim porod-

evitkamalicka
3. aug 2008

aanda raz sa bojim, raz sa tesim, to su teraz take premenlive stavy, ale teskam sa na to kedy si malinkeho vystiskam

aanda
3. aug 2008

evit.. to asi hej,asi je to fakt,ze clovek sa aj boji aj sa tesi -este som to sice nezazila- ale si budem z toho ako vyorana mys.... ale moja sestra hovori, ze to stoji za to... ona ma 2 deti - uz dost velke...

evitkamalicka
3. aug 2008

aanda inac aj ja som prve babenko potratila a prvu mrchu po kyretazi som dostala dost neskoro az po 8 tyzdnoch, uz som myslela ze pojdem na vyvolavacku, ale na poslednu chvilu prisla a hned po nej sa zadarilo...tak drzim palceky

akatka
3. aug 2008

cukrus: si tu?

mirip
3. aug 2008

to je hrozné na mna kašlete 😠 ale so zistila že mám dobrú schopnosť som neviditelnááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aanda
3. aug 2008

evit.. to mi je luto toho prveho.. ale zasa som rada, ze pocujem, ze teraz ste OK. u mna to bolo tiez prve tehu... teraz sa snazim hlavne mysliet pozitivne...

akatka
3. aug 2008

mirip, nieeeee.... si tichucko ako myska 😵

evitkamalicka
3. aug 2008

aanda a to pozitivne myslenie je velmi dolezite

mirip
3. aug 2008

😀 😀 😀 😀 čítam čo ste stohli popísať kým som bola mimo lebo mi padol na 5min. net 😎

sorciera24
3. aug 2008

mirip, aj na mna kaslu...tak tiez budem neviditelna 😉

mirip
3. aug 2008

tas pod sorci sa schováme 😎

akatka
3. aug 2008

idem do sprchy kocky 🙂
to len tak, aby rec nestala 😀

kuspitka
3. aug 2008

aanda keby si mala pravdu ze cerstvy vzduch obi zazraky robi ale nie dlho

cukruska1920
autor
3. aug 2008

akat....ahoj..som

evit...chytaaaaam

sorciera24
3. aug 2008

ved to, museli by sme byvat niekde na samote ulesa, aby robil zazraky 😕

kuspitka
3. aug 2008

sorciera to mas pravdu obcas mam pocit ako keby v meste bolo nieco co nam brani si splnit sny.a na samotke klud stres nemas proste super

akatka
3. aug 2008

cukrus... vraj si chodila na folikulemetriu a podarilo sa ti otehotniet, zial neuspesne ☹
ja chodim tiez, tak sa chcem spytat, ze ako ti lekar vravel, kedy sa mate snazit... pretoze mne povie, ze spontanne cez vikend, ale viac nic... 😒

aanda
3. aug 2008

kuspitka... hmmm... ale neboj, bude lepsie... treba verit.... drzkam ti palceky.... ja mam tiez niekedy depky... ale ved sme silne, tak hore hlavu, usmev na tvar 🙂 a bude aspon o 1mm lepsie, co ty na to?

sorciera... najlepsie by mne bolo na samote na plazi 😀 ale co uz....

sorciera24
3. aug 2008

presne, kedysi sa tak zilo...horsie podmienky, ale bez stresu, stastnejsi a s kopou det... 😉 ale zas aspon zajst obcas do prirody, neuskodi...ja teraz chodievam k starkej na chatu, nie je to daleko od MT, ale uz tam citit lepsi vzduch a takuuu pohodu... 😎

kuspitka
3. aug 2008

tak depku mam 2den este ju budem mat mozno do piatku.este som zvedava co sa dozvieme v centre

aanda
3. aug 2008

mirip... este si schovana????

cukruska1920
autor
3. aug 2008

akat...hej...je to pravda.... ☹ chodila som tam kazdy druhy den a podla toho aku velkost mal folik tak som tam chodila...ked bol uz 21mm tak mi povedala aby sme mali 2 dni pauzu a potom aby sme mali pomer a povedala mi ktore dni.....vyslo to na prvy sup len skoda ze nasa radost trvala tak malo 😔

sorciera24
3. aug 2008

kuspit a kedy ides?...v akej faze ste teraz?