Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
5. aug 2008

akat...ako sa mas?

lenand
5. aug 2008

ano cukrus miminka 🙂

akatka
5. aug 2008

aj na figu aj dobre... na figu v praci a dobre tak po svojom... ale bolia ma prsia, lenze MS mam mat az o tyzden... uz som sisi 😒

akatka
5. aug 2008

stale mam nejake priznaky a potom nic 😒

cukruska1920
autor
5. aug 2008

leni.......no som si povedala ze do septembra na prve vyrocie ale to uz asi nestihame 😅
tak potom do vianoc...pekny vianocny darcek

akat....to si natom dobre...ja som tento mesiac este ani ovulu nemala a to som uz 28DC

akatka
5. aug 2008

ty si mala cukrus nejake priznaky, ze si tusila uz skor, ako si si robila test?

egyptanka
5. aug 2008

cukrus ahoj .. som ta konecne nasla

akatka
5. aug 2008

leni: my sme boli v hoteli na Rabe... ale autom sme chodili na jednu fajnu plazicku, len neviem si spomenut ako sa vola... 😅

akatka
5. aug 2008

bol tam barik kusok od nas aj plaz pre nahacov 😀

egyptanka
5. aug 2008

jooooj dievky, ja by som sa do Chorvatska vraaatila , isla by som aj zatra. My sme boli v juni

akatka
5. aug 2008

egy: ja by som sla hned teraz... my sme sa vratil 2tyzdne dozadu z Brely

cukruska1920
autor
5. aug 2008

hej...vedela som kedy bola presne ovu a asi 3 dni po ma strasne zacali boliet prsia ale az tak ze som sa ani dotknut nevedela a spodok brucha tiez...ako ked mas dostat mrchu a nic nejde....

ahoj egy....si ma hladala? jej zlata 😉

akatka
5. aug 2008

vdaka cukrus, tak tehu ja urcite nie som 😠

egyptanka
5. aug 2008

my sme kazdy den boli inde .. Zacali sme v Sukosane, potom Zut, Kremik, Trogir, Milna, Kakan a naspat do Sukosanu

akatka
5. aug 2008

fiiha egy, tak jedine z toho co si popisala je mi znamy len Trogir 😅

cukruska1920
autor
5. aug 2008

akat....ale nehadz flintu do zita.....ja keby som neni taka chytra a netestujem tak by som ani nevedela ze som bola tehu a usetrila by som si smutok...

lenand
5. aug 2008

mi sme mali plaž rovno pod apartmanom ale raz sme boli na lopare ale potom sa nam tam nechcelo chodit autom

akatka
5. aug 2008

lenand: lopar sa nam nepacil, ale pre deticky je idealny... my sme chodili za mesto uz smerom k trajektu... bola pod kopcom taka zasita, len auta tam parkovali a nikde nic si z cesty nevidela
cukrus: ale to by sme neboli my zeny, keby sme neboli take netrpezlive a nedockave... preto sa aj viac trapime a stresujeme... 😔

miss_shy
5. aug 2008

ahojte kamosky 🙂
cukricek no kam idete?

baby prosim vas co je to ta endometrioza?

akatka
5. aug 2008

miss: ahoj 🙂 mas endometriozu? ja ju mam vraj tiez, ale nikto so mnou nic nerobi, tak neviem ci ju fakt mam, lebo uz som lekara zmenila... ale skus vyhladat na nete... mne sa zda, ze je to nejaka krvna zrazenina alebo co, ale nechcem, kecat... je tu aj tema niekde Endometrioza

cukruska1920
autor
5. aug 2008

akat...tak tak....moja doktorka mi povedala ze to sa stava 60 percentnam zien....vraj ked netestuju tak im to odide s neskorsou menstruaciou

ahoj misi......do chorvatska 😵

lenand
5. aug 2008

my sme tam boli len raz bolo to od nás viec ako 10km tak sme boli stale pri nas tam sme vyšli z apartmanu a boli sme pri vode 🙂

lenand
5. aug 2008

je tu tema endometioza a potom ešte buduce tehulky z endo 🙂

egyptanka
5. aug 2008

akatka,jaaaj este v Rogoznici sme boli .... sme mali prenajatu jachtu a kazdy den sme boli v inom pristave. Sukošan je najvacsia pozicovna lodi, kde sme si ju prebrali, Žut je malicky ostrov s jednou restauraciou a ked vyjdes na jeho kopec tak na druhej strane vidis narodny park Kornati, Kremik je len pristav nedaleko Primoštenu v zatoke, ziadne mestecko (nutene sme tam pristali, lebo v Primoštene nemali už voľné miesto), potom sme isli do Trogiru a tam sme zazili v miestnej krcme chorvatske nadsenie pre futbal, ked vyhrali v ramci ME vo futbale nad Polskom, potom sme isli do Rogoznice co je velky lucxusny pristav, ked mse tam videli tie lode padla mi sanka, Milna je nadherne male mestecko na ostrove Brac, krasne utulne a Kakan to je vlastne opusteny ostrov, kotvenie bolo nieco ako ked stanujes v neporusenej prirode. No zazitik na ktory sa nezabuda 🙂

miss_shy
5. aug 2008

akkatka nemam aspon dufam, len som chcela vediet co to vlastne je.

akatka
5. aug 2008

🙂 lopar bol dost daleko od centra Rabu...
cukrus: a BT merias?

cukruska1920
autor
5. aug 2008

baby neplaste s tou endo....lebo si zacnem namyslat ze aj ja to mam ☹

miss_shy
5. aug 2008

cukrik nestresuj, to by ti uz hadam povedali nie? ja som bola len zvedava 😅

akatka
5. aug 2008

leni: PUDARICA sa to volalo... musela som pozriet do fotiek, lebo ma to zozieralo do vecera 😀

lenand
5. aug 2008

miss Endometrióza

Mnoho rokov vás trápili bolesti v krížoch. Zdravotným ťažkostiam ste sa nevyhli ani pri sexuálnom styku alebo pri vyprázdňovaní. A počas menštruáce vám komplikovali každodenný život neznesiteľné kŕče.

Gynekológ stanovil diagnózu: endometrióza. Pri tomto ochorení sa čiastočky maternicovej sliznice dostávajú mimo maternice a usadzujú sa v iných orgánoch, kde sa postupne tvoria početné zrastyx sťažujú činnosť pohlavných orgánov. Počas menštruácie sa ostrovčeky sliznice odlupujú a krvácajú. Keďže nemajú kadiaľ odtiecť, vyvolávajú zápaly, ktoré následne zapríčiňujú jazvy alebo zrasty.

Lekári liečia endometriózu overenými terapeutickými metódami. Existuje všaj aj celý rad domácich spôsobov, ktoré vám pomôžu zmierniť bolesti.

endo sa dá zistit pri laparke