Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
1. aug 2008

aj u nas je to tak,ze dlho mlcim a potom si to naraz zlizne moj manzel,aj ked to nepatri jemu 🤐

aanda
1. aug 2008

eva7780, tak predsa sme vsetky rovnaké 😀

anjelik85
1. aug 2008

aanda, ďakujem za pochvalu malej. príď k nám na jeden deň aspoň. ja si oddýchnem a ty sa pripravíš na to, čo ťa čaká. hlavne, po 18tich mesiacoch veku drobca. 😀 😀 😀 (ale nedala by som ju za nič na svete!!!)

kuspitka
1. aug 2008

aanda pekna fotka

atima
1. aug 2008

anjelik som rada že som Vám urobila radosť 🙂

aanda
1. aug 2008

anjelik85, keby si nebyvala tak ďaleke veru by som aj prisla. mam taku neterku priblizne v rovnakom veku... rada ju varujem...

kaspitka, diky-fotograf bol sikovny. mame aj album na www.mojasvadba.sk

eva7780
1. aug 2008

aanda asi mas pravdu,ale aj ty chlapi reaguju takmer rovnako 😉 nechcu sa hadat

aanda
1. aug 2008

eva7780, veru ten moj, ked sa trosku hnevam, tak hned uteka za mnou, ze aby sme sa udobrili... je zlatucky...

atima
1. aug 2008

ani ten moj sa velmi nechce hadať ak tak ja sa hadam sama zo sebou 😅

mima263
1. aug 2008

Čaute baby, aj ja sa chcem pridať.

anjelik85
1. aug 2008

aanda, nádherné fotočky, kukla som albumík. hm, je to rozdiel, proti našim. ale my sme chybu urobili. nevedeli sme aké bude počasie, tak sme dali fotenie na 20.00. lenže počasie bolo nakoniec nádherné a ľutovali sme. tak máme len foto z fotoateliéru a to len také pred jednofarebnými pozadiami. ☹
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

hih, môj sa zdúva, keď sa hnevám. ale ešte rok po svadbe bol cukrúšik. 😅 😝

eva7780
1. aug 2008

ahoj mima263 🙂 atima aj u nas to nakoniec skonci tak ze sa vadim sama so sebou a manzelovi poviem ze musim aby som nedostala infarkt,ked uz zacnem aj dokoncim

anjelik85
1. aug 2008

žienky, poznááááááme vadenie samého so sebooooou. 😀 😀 😀

mirip
1. aug 2008

no ked sa vadíte same so sebou je to dobré le tu sa nevadte, ale može to byť dobré ked sa vadíš sama zo sobou kto vyhrá? 😀 😀 😀 😀

aanda
1. aug 2008

atima, kolko ste svoji? my budeme koncom septembra rok. pozname sa 5r. a byvame spolu necele 2r.

anjelik85, peknucky albumik. vyzerali ste tak stastne. aj ja som bola velmi stastna na nasej svadbe...

eva7780, aspon nemusis vela argumentovat 🙂

eva7780
1. aug 2008

mirip radsej sama so sebou ako sa vadit s manzelom ,aj tak stale chce aby sme sa nevadili a mne to semtam dobre padne si pozurit 😀

kuspitka
1. aug 2008

mirip ahoj ako sa mas???
aanda su velmi pekne

aanda
1. aug 2008

mima263, ahoj, ako sa mas???

aanda
1. aug 2008

kuspitka, ďakujem ešte raz. snažili sme sa 😀

kuspitka
1. aug 2008

tak to vsimam.ste velmi pekny par.

anjelik85
1. aug 2008

aanda, veru, boli sme veľmi. druhý raz sme boli takí šťastní, keď sme malú čakali a keď sa narodila. boli to nádherné dva roky. my sme s mužom 4 roky, svoji sme 3 roky a malá bude mať v septembri 2 roky. 😅

mirip, to je obrazne povedané, že sama so sebou. pretože keď je to už dlho, tak drahý sa vypne a akože už nepočúva. 😅 😝

aanda
1. aug 2008

kuspitka, aké si mala peknučké šatky, také romantické. Aj vám to velmi pristane....

kuspitka
1. aug 2008

dakujem sama som si ich navrhla

aanda
1. aug 2008

anjelik85, jóóój, to si viem predstaviť, ze ste boli stastní kvoli dieťatku....
aj my sme boli, ale len chvílku, tak sa snazím myslieť pozitívne, aby to nabudúce vyšlo 🙂 🙂

aanda
1. aug 2008

kuspitka, vááááážne??? to tie niekto usíl na mieru???

kuspitka
1. aug 2008

ano to bolo mne na mieru .som krajcirka vyucena aj vyzdobu som si sama robkala mna to velmi bavi.

anjelik85
1. aug 2008

aanda, neboj, podarí sa. aj my sme pred 4 rokmi prišli pred 3,5 rokom o dieťatko. (spontánny potrat) museli sme počkať 6 mesiacov a potom sme sa začali snažiť. a po ďalších 8 mesiacoch sme vytvorili naše zlatinko. (srdnaté 😀 )

aanda
1. aug 2008

si sikulka. moja sestra je krajcirka, tiez je sikulka. ja som neni velmi zdatna na vysivanie, sitie atd.. ale zato viem upiect bohovske torty a zakusky a kolace... jaj aka som hladna. bola som v praci od 7,30 do 18,45. doma nic nemame na jedenie. cakam na manzela, lebo mame ist prec-k rodicom- a on stale nechodi....

ps:nepoznate niekto nejaky recept? mam doma vajicka, nutelu, dzem, syry.... ale ziadny chleba

aanda
1. aug 2008

anjelik85, ved ja tomu verim. aj ja som mala MA

anjelik85
1. aug 2008

kuspitka, veru, šikovné ručičky máš. to sa ti aj pri dieťatku zíde. prepáč, ale kukala som tvoj albumík a tam fotočka zo sona. prišli ste o bábenko? ☹

aanda, ja jem pšeničné chlebíčky na vrchu s jogurtom. 😝 mňam. no, z toho, čo si napísala, ti bez chleba neporadím. 😀 a mužík je ešte v práci?