Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
5. aug 2008

Ahojte 🙂

kuspi a tam si nebola spokojná?

kuspitka
5. aug 2008

mirip poriadne ale nechce sa mi to stale holit a este sa stale vihadzem.tak som musela depilaciu robkat este zajtra. 😅
mima ani neviem mozno nas beru tak ze dalsi platici neviem

mirip
5. aug 2008

ja si tiež depilujem to máš potom pár týždňov pokoj

kuspitka
5. aug 2008

hej ale dost dlho som si nedepilovala tak to bolelo velmi este musim zajtra .ale mam taku podrazdenu pokozku este

cukruska1920
autor
5. aug 2008

Cauky...som tuuuuuuuuuuu 😀

kuspitka
5. aug 2008

ahoj mojka.ako???

jerryjanka
5. aug 2008

ahojte mam asi dve sekundy čas 😀
mame niekoho noveho tehotneho? nestiham dočitať

kuspitka
5. aug 2008

tak to nie.jedine moje morca 😀

mima263
5. aug 2008

jerry ako sa máš? dá sa vydržať?

cukruska1920
autor
5. aug 2008

.. 😕 ...

jerryjanka
5. aug 2008

mima ale celkom oki teraz dik za opytanie 🙂
baby kto tu začne tehu vlnu?
vyslovujem sa za to aby to už bola konečne dlhodoba mirip a zakladatelka cukruska - ja sa snad tiež pripojim 🙂

kuspitka
5. aug 2008

tak ja nie len asi az oktobri 😔 😢

cukruska1920
autor
5. aug 2008

jerry.....mozes zacat... 😀 alebo ja? 😀

kuspitka
5. aug 2008

tak zacnite vy mozno ja to ukoncim 😢

cukruska1920
autor
5. aug 2008

kuspit.....neblazni...vsetky nakoniec budeme tehu neboj... 😉

anjelik85
5. aug 2008

ahojte žienky, ako ste sa dnes mali? ja vás teraz ani nestíham, lebo som zapálená do témy o návrhu rodičovského príspevku. joj, taká som vytočená

čo to čo to čítam, idete to tu s // rozbehnúť? joj, prajem vám to. my sme sa pri julinke snažili len 8 mesiacov, ale bolo to ťažké. 8 pravidelných sklamaní, keď došla teta mrcha a asi 20 sklamaní z tehu testov. 😉 ale potom, ten pocit, keď som zbadala tie nádherné //. to stálo za to. takže si myslím, že keď to aj dlhšie trvá, tak o to je to krajšie, zbadať tam //. držím všetkým palčeky

jerry, kúpila som si alchemilku. ja si do nej ale dám cukor a citrón, lebo asi by som to tiež nevypila. 😝 ale ak to má pomôcť.

joj, kamarátke umrel na srdcové zlyhanie len 29 ročný brat, tak sme si aj poplakali. chúďa, ani dýchať sa jej nechce. ☹

kuspi, mňa depil bolí len vtedy, keď si nehám moc chlpuše narásť. to je potom siiiiiiila. ale keď ich také 2mm vydepilujem, tak to vôbec nebolí. (mám braun bez chladiacej hlavy, úplne klasický) ale raz som si podpazušie skúšala, ale rýchlo ma to prešlooooooooo. taaaaaaaaaak mi z toho slzy rinčali. joj. 😅 a v oblasti bikín ani nevravím.
skúšali ste niektorá ten nový veet na obočie? čo to stojí a dá sa to s tým dobre? bo mňa to už nebaví sa doma trápiť pinzetou. a do salonu ísť nemôžem kvôli malej. 😝

cukruska1920
autor
5. aug 2008

ja som si dnes objednala femik...tak cakam kedy mi pride 😉

mima263
5. aug 2008

Ahoj anjelik85 ja som už skúšala veet a dopadlo to hrozne, mala som z neho obrovské vyrážky

kuspitka
5. aug 2008

anjelik ten na obocie je onicom radsej idem kozmeticke.
inak mam kratke teraz tak sa to ale dnes sa mi to nechcelo holit cele tak iba daco zajtra vsetko ja mam philips tiez len taky ale chcem si zohnat hlavicu na holenie ak budem moct.
tak si musim depilovat lebo olenie ma nebali a potom ma to stipe a je to hroza

kuspitka
5. aug 2008

mima ja som si snim ani chlpky nevedela depilovat

aanda
5. aug 2008

cauko babulky.. konecne som sa sem dostala.. vidim, ze vy tu silno debatujete 🙂

kuspitka
5. aug 2008

aanda ahoj kde si nam bola velmi si mi chybala.
aj ty depilujes???

malaskoricka
5. aug 2008

cukrus ty mas ale napady na temicky🙂

mozem sa k vam pridat..sice snazilka v "pauze"..ale mozem?

kuspitka
5. aug 2008

ahoj malaskoricka ako sa mas davno sme si uz nepisali 😀

jerryjanka
5. aug 2008

ja si depilujem nohy asi 3-4x ročne inak holim
a ostatne tiež len holim to by som nedepilovala - skusila som to asi 3x ale to sa nedalo

juj anjelin 29 rokov a srdcove zlyhanie??? strašne niečo ☹

kuspi neboj tento rok to tu otehotnie všetko 🙂

anjelik ja si citron nedavam - len hnedy cukor do alchemilky - bez cukru je to riadny humus - ale už som si na nu celkom zvykla

mima263
5. aug 2008

Čo by si nevedela, keby bol dobrý, tak by to išlo

aanda
5. aug 2008

ahoj kuspitka... no je zaciatok mesiaca a to mam v robote vzdy pohony, navyse od stvrtka dovolenkujem - do 20-teho, tak musim porobit veci aj dopredu, napr. DPH na Slovensku a Madarsku..... to su take siííííííííííííííílno dolezite veci, ktore ale ja nemam ani trochu rada...

no pouzivala som klasicke holenie, ale drahy mi kupil strojcek, co maj aj depilator, aj epilator.. a najlepsie na tom je to, ze ho bavi holit mi nohy 😀 😀 😀

malaskoricka
5. aug 2008

kuspit snazim sa mat dobru naladku..po uplynulom tyzdni sa to akosi pomalicky uz rozbieha..

jerryjanka
5. aug 2008

ahoj malaskoricka - jasne pridaj sa
je mi velmi luto čo sa ti stalo ale všetko sa na dobre obrati a ty budeš mať raz mimi s dobrým človekom 🙂

malaskoricka
5. aug 2008

jerry tak to dufam ze sa tak stane....tento rok uz isto nie ale raz snad ano🙂