Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

biba29
20. okt 2008

ďakujem jerryjanka za privítanie

nie, nie som vydatá, mám 29 a pár mesiacov sa s priateľom snažíme o drobca. Viem že to ešte nie je tak dlho, tak sa zatiaľ nestresujem, aj ked mám tušák že dačo nebude o.k. ešte tomu nechám dáky čas...
vidím svadobné šiatky, vydatá?

jerryjanka
20. okt 2008

biba ako dlho sa snažite od noveho roka?

jj vydata rok a dva mesiace
inak sme spolu už 10,5 roka 😅
snažime sa 3/4 roka cca
meriam si aj bazalnu teplotu už 5 mesiacov a furt nič tiež mam tušak že niečo nebude ok

biba29
20. okt 2008

tak, už som zistila že máte aj fotoalbumy, spravila som aj kuk-mala si krásne šiatky
cca 6 mesiacov. dala som si porobiť aj nejaké vyšetrenia u svojho gynekologa a čakám na výsledky. šlo len o chlamýdie, urea-mykoplazmy.... ak náhodou
to ma mrzí, že sa to nedarí, akosi je toho v dnešnej dobe veľa aj v mojom okolí, hm
a riešila si to so sv. lekárom?

jerryjanka
20. okt 2008

biba zatial som mala len rozhovor s dokym on vravel že mam prisť po pol roku len to už bolo vtedy ked som s nim bola 😀 tak sme si povedali že pojdeme po roku niekedy v januari februari

dakujem - nj mala som dvoje šaty :D

biba29
20. okt 2008

tak som medzi klikaním vytočíla sestričku u mudr. a potvrdila mi gardnerelu a ureaplazmy....tušila som dačo...
a vraj to môže byť náš problém kt. nám bráni mať krpca...zajtra si idem po lieky
neodkladaj to, skúste tu

jerryjanka
20. okt 2008

biba počkame
pretože prve čo asi bude bude SPG a to skôr ako v januari manžela nepresvedčim
to už je jedno tie 3 mesiace vydržim

tak ak zistili problem a vyliečia ho bude to už ok

biba29
20. okt 2008

Dievčatá, mali ste niektorá problém gardnerelou a ureaplazmami. určite tu táto téma už bola, ale ak dostanem odpoveď budem vďačná

biba29
20. okt 2008

no, vraj to u žien môže spôsobiť po dlhšom čase aj neplodnosť, tak čakať nechcem

jerryjanka
20. okt 2008

tu asi ani nie aspon o tom neviem ale su tu temy o tom skus si to dať vyhladať 😉

biba29
20. okt 2008

jj, musím off, práca volá, ale som rada, že som našla miesto, kde môžem pokecať a niekto si ma ,,vypočuje,,

zatiaľ pekný deň

sorciera24
20. okt 2008

ahojte, ja vas zdravim z prace, ale mame o chvilu poradu, tak som len mrkla, vitam bibku a jerry, ja som bola vcera cely den v krcoch, dokonca musel muz varit obed... 😒 a teraz bud v skole dobra na deti.... 🤐

jerryjanka
20. okt 2008

biba určite sa zastav znova tu najdeš dobré kočky /hadam sa do nich môžem ratať aj ja 🙂 /

mima263
20. okt 2008

Ahojte kamošky, bibka29 vitaj a ešte príď.
Ako ste sa dnes mali? Ja tak na 2- . Ma nebaví to čakanie

kuspitka
20. okt 2008

Ahojte.ako sa mate????

mima263
20. okt 2008

Ahoj ja tak ako som hore písala a Ty ako, máš niečo nové?

kuspitka
20. okt 2008

mima mam sa biedne

jerryjanka
20. okt 2008

ahoj mam sa nahovno
ale tak čo narobime že?

mima263
20. okt 2008

niečo sa stalo?

kuspitka
20. okt 2008

mima nie len mi volala majisterka kedy idem do prace lebo mi o mesiac konci zmluva aja neviem co mam roboit

mima263
20. okt 2008

a kedy ideš na tú laparoskopiu?

kuspitka
20. okt 2008

tak teraz by som mala dostat mrchu skonci a idem na laparku...
niekto mi povedal ze musiám mesiace cakat po laparke a potom mozem sa snazit o babo...je to pravda???

mima263
20. okt 2008

Tak to si potom dobre premysli ako ďalej. A už nejdeš na IUI? Lebo keď hej tak oni sami budú najlepšie vedieť kedy je to najlepšie. Čo som tu na MK tak po laparke je veľká šanca otehotnieť

mima263
20. okt 2008

zabudla som tam napísať čítala.

kuspitka
20. okt 2008

to viem aj ja len mi niekto pisal ze museli mat po laparke prestavku 2mesiace...

kuspitka
20. okt 2008

kde ste vsetci jerry kde si moja....
mirip ako sa mi mas???

jerryjanka
20. okt 2008

kuspi tu som len som robila drahemu papať

kuspitka
20. okt 2008

ja uz som sa zlakal ze si odisla

jerryjanka
20. okt 2008

nie nie
som fut tu len pišem aj cez gtalk

kuspitka
20. okt 2008

to je co???

jerryjanka
20. okt 2008

to je taky chat niečo ako skype