Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
10. sep 2008

mýlka - omyl 😉

cukruska1920
autor
10. sep 2008

marlen...au au...je mi nafigu....uz sme sa s muzom dost dlho nelubkali co ma pobolieva podbrusko

marlenka56
10. sep 2008

moja zlatá 😢

marlenka56
10. sep 2008

moj dnes príde neskoro z práce lebo idú niečo oslavovať 😠

cukruska1920
autor
10. sep 2008

marlen...a to sme mali v pondelok vyrocie ...ale je zlaty chape to...povedal ze mi nechce nejak ublizit....

marlenka56
10. sep 2008

moj chápe moju debilnu až priam krutú mrchu , ktorá sa po 100 rokoch sama spustila už 2x (co je veľmi dobre) ale robí si som mnou čo che raz mám raz nemám, dokopy s prestávkami som ju mala minulý mesiac 7 -10 dní 😠 😠 😠 a tebo 5-7 dní, takže raz ano a raz nie, moj to samozrejme nastastie chápe, povedal, že to sa tvoje telíčko konečne pripravuje na naš babatko 😵 zlatý to tvor ten môj manžel 😉

marlenka56
10. sep 2008

malo byt a tento mesiac 5-7 dní, takže raz ano a raz nie, 😖

marlenka56
10. sep 2008

pozerávaš panelák? ja ano, idem za chvíľu pod sprchu lebo mi treba aj vlasky umyť a vyfúkať, nech som voňavučká keď tvor príde s osláv, 😉

marlenka56
10. sep 2008

ta kde ste všetky zase trpím asi samomluvou 😖 ☹

cukruska1920
autor
10. sep 2008

panelak nepozeravam ..len ordinaciu..dnes bude modre z neba na markize s rozborilom...zas si poplacem

marlenka56
10. sep 2008

jáj ta ja som paneláčka 😉

marlenka56
10. sep 2008

ja som dnes pozerala tiež smutné od danielle steel na lásku nikdy nie je neskoro, a stratený domov som tu riadne tiež plakala 😢 😔

cukruska1920
autor
10. sep 2008

ona ma krasne filmy....akoze to je este v pohode ze pritom sa place....ale ja som dnes plakala pri telenovele rano...chapes to?

marlenka56
10. sep 2008

cukrík si nejako podozrivo precitlivená 😉 😎

cukruska1920
autor
10. sep 2008

a to tam len na Miorka spievala.... 😅

jerryjanka
10. sep 2008

marlenka no to vieš curkik je tehulka tak preto 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
10. sep 2008

jerrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyy....zabijem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

jerryjanka
10. sep 2008

cukruska no prepaaaaaaaač ja len pravdu vravim vždy 😀

miska201
10. sep 2008

Ahojte kočky...
môžem sa pridať? 🙂

marlenka56
10. sep 2008

jerry ahoj po takom dlhom case .. 😎

jerry ja si to tiez myslim, ale cukríkovi to počas nášho rozhovoru nesošlo, že ona je tehulka podla mna tiez 😉

však cukrík 😵

cukruska1920
autor
10. sep 2008

baby prestante lebo zase placem....vy ma tu takto klamete a potom ked mi pride mrcha budem zase depkovat...to mi nemozete robit....ved ste kamosky 😔

marlenka56
10. sep 2008

miska201 , vitaj u nás zabyvaj sa ale nie nadlho, prajem skore // otehulkovanie 🙂

jerryjanka
10. sep 2008

miska vitaj a pridaj sa a povedz niečo o sebe

ahoj marlenka - no ja sem chodim malo ale čitam vas a mam vas rada

cukrik ma len zastieracie manevre 😀

cukruska1920
autor
10. sep 2008

ahoj miska....vitame ta a cit sa tu ako doma 🙂

marlenka56
10. sep 2008

cukrík odpusť mi a prepáčkeď som ťa ranila tým ☹
môžem byť ešte tvoja kamarátka? 😢

marlenka56
10. sep 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jerryjanka
10. sep 2008

cukruska ked my len v dobrom to myslime - ja ti to moc prajem fakt ja som sa za teba aj za mirku v nedelu modlila v kostole

marlenka56
10. sep 2008

ja ti to cukráík samozrejme z celého srdca prajem a nechem aby si bola smutná
čo mám povedať ja čo budúci rok tomu budú cca 4 roky bezúspešného snaženia 😢 😔

cukruska1920
autor
10. sep 2008

baby ja viem ze ste to mysleli dobre....ved aj ja vam to prajem z celeho srdiecka..... 😉

marlen...jasne ze si moja kamaratka 🙂

jerry....dakujem...ja sa modlim kazdy vecer aj k blahoslavenej sestre Zdenke

marlenka56
10. sep 2008

ja to prajem každej jednej z nás odtial z celeho srdca aby sme boli sťastné tehulkavé, zaslúžime si to šťastie v podobe babatiek v brušku a neskoe v naručí 😉