Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
12. sep 2008

cukruska, dakujem za zelanie 😉

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez,,,kedy mas dostat...?

lopezka
12. sep 2008

je mozne, ze by sa to z krvi este nezistilo ? ☹

marlenka56
12. sep 2008

lopi, preto hovorím, aby sa ti splnil ten najäčší sník 😉

cukrík a kde sú, tie jeho odpovede, hľadám, hľadám ich už dávno, asi som potom veľmi slepá ... alebo, to pre smútok a beznádej nevidím ..

joj prepáčte som taká pesimistická, naozaj prepáčte , cítim sas takaá bezmocná ako v ťažkých železných okovách .... 😢

lopezka
12. sep 2008

cukruska no ja mam mat v nedelu, tak ako ty si mala dostat 😅

marlenka56
12. sep 2008

lopi, možno budeš prekvapená a nedojde MS ale // 😉

lopezka
12. sep 2008

marlenka coze je to dnes s tebou ? ☹ chces za jeden naliat? taky nealko, ktory pomaha snazilkam ? 😀 😅 😉 tak dnes tu nalievam vsetkym, kedze mam meniny ..........na zdravie 😅

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen....viem ako sa citis.....ja som sice nasla // ale este ma caka dlha cesta plna strachu aby bolo vsetko v poriadku....ale dieta je dar Bozi tak verim ze to tak bude......a ver ze raz sa dockas aj ty a prave vtedy ked to budes najmenej cakat

lopez.....tak vies ako sa dohodneme.....testni v pondelok...a aj ja...ale s MAMATESTOM

lopezka
12. sep 2008

marlenka, ja len zistujem, ci by sa lekar mohol zmylit a z krvi to nezistit ☹ ☹ ☹

lopezka
12. sep 2008

cukruska, zda sa mi, ze Ty tomu este nejak nemozes uverit, ze budes mamina, co ? 🙂 😀
OK, tak testnem v pondelok.....ale ked ja mam este doma 2 testy Rapi Clear, ktore mam zadara 😀 😅
( ale OK, kupim Mamatest 😅 )

marlenka56
12. sep 2008

lopi, ked ma takú vidí manžel, tiež ni vždy chce naliať, asi si dnes nalejem vínka 😀

cukrík nechem aby si si nebodaj myslela, že som neprajná a nikomu neprajem
práve naopak, sa teším z každou novou tehuľkou, síce z každou novou tehuľkou príde alebo lepsie povedané, doľahne na mna moja depka

tak sa ti velmi ospravedlnujme, ked to takto vidíš, ale

ja ti naozaj Z CELEHO SRDCA PRAJEM, tak ako každej tu z nas ... ved sme kamarátky, povzbuditeľky a super kočky

takže ešte raz prepáčte vždy to na mňa takto doľahne ...

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez...ale hej..len chcem vediet ci stmavne 😀 neni moc silna inak som len 11DPO....tak asi zato... rapid nechaj v skrini...ten skus ked uz budu na mamteste //

marlenka56
12. sep 2008

cukrík Ďakujem, ti za tvoje krásne slovká, ktoré ma zahriali pri srdiečku a veru nie som daleko od plaču z tých krásnych slov, ďakujme si super, neboj dieťatko bude v poriadku zdravučke a ty sa budeš deň čo deň viac a viac zaobľovať a babatko, bude rásťa bude zdravučke ... 😵

marlenka56
12. sep 2008

no ja si idem pocvičiť ale hlavne zavrieť balkon, lebo tu mrznem v obyvke , tak sa idem zahriať na rotoped 😎

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen.....zaoblovat? to hadam nie..staci ked bude rast len brusko inak uz teraz ho mam ako v 4 mesiaci 😀

marlenka56
12. sep 2008

zaobľovať myslím, tým samozrejme, že len babtko bude rásť,m myslím brušenko

marlenka56
12. sep 2008

nie kg 😀

marlenka56
12. sep 2008

a hádam, tu aj zavítaš, teraz sa hlavne veľa preveľa šetri, aby ti v piatok doky potvrdila tehu 😵

marlenka56
12. sep 2008

a hádam, a už pomaly tie vírusiky tehu, nalepia aj na mna zbieram ich už rok od mojich kamošiek, čo sú už mamuľkami a niektoré tehuľkami 😎

marlenka56
12. sep 2008

no ja idem, aspoň trošku, nech možem povedať, že som pre nášho budúceho drobca niečo urobila 😎 😀

cukruska1920
autor
12. sep 2008

jasne ze sem budem chodit...este si to budem uzivat lebo ked bude na svete nebudem mat cas si ani prdnut 😀

marlenka56
12. sep 2008

tak s majte krásne prajem krásny predlžený víkend, a lopi, držím palce // 😵 a cukrík drž sa šetri sa 😉

cukruska1920
autor
12. sep 2008

tak papa a hlavku hore....

marlenka56
12. sep 2008

pááááá, nmajte sa krásne ak môžem , chem vám povedať mám vas tu všetky rada 😵 ak som vás tym urazila kľudne mi to napíšte

lopezka
12. sep 2008

marlenka, daj si poharik vinka a ukludni sa 😀 aj ja tebe hrozne moc drzim palce 😅

lopezka
12. sep 2008

cukruska, ok tak ja skusim teda este v pondelok, ale bude to dlhy vikend ☹ tesila som sa, ze pojdem s drahym niekde na prechadzku a tak......a je mi tak soufl, ze sa mi nikam nechce ist, som jak ziva mrtvola ☹

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez...ja som sa rozhodla ze pojdem k doktorke radsej uz utorok....keby nahodou

lopezka
12. sep 2008

cukruska a kedy si chcela ist ? ved ked si pisala, ze v piatok, myslela som, ze o tyzden 🙂 ja by som to tiez neuhanala, a nesla by som, ale uz ked som kydla na zem, pre istotu som isla, aby som nemala aj ine zdravotne tazkosti 🙄

lopezka
12. sep 2008

cukruska, vacsinou sa pise, ze az ked ti meska MS by sa malo ist k lekarovi ....ale niektore baby pisu, ze isli az ked im meskali tyzden ci dva.....to by som ja uz nevydrzala 😀 a taktiez som sa docitala, ze niektore testy svine ukazu 2 ciarky a pak nie si a MS pride ☹ 😢 samozrejme nepisem, ze je to tvoj pripad, ja len vela citam a to potom cloveku asi aj zacne sibat 😠

sorciera24
12. sep 2008

ahojte, chvilu tu nie som a uz sa deju veci... 🙂 cukrus, vidis, vrvela som, ze si ludia z dovolenky nosia zazraky 🙂 ...okrem nas.....a to ja som navrhla, ze nex sme vsetky do konca roka tehu.... 😒 len ci to aj ja splnim..... 🤐 inak ako sa mate?