Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
1. okt 2008

tak s tym by som moc neuspela dva dni za sebou to iste :D
malokedy sa stane že mi to zje takže sa snažim variť malo a častejšie

marlenka56
1. okt 2008

no, moj neodolal , robila som kratko plnené syrikom a annasom, ale to vydrží na dnes a na zajtra neviem čo navarím 😒

marlenka56
1. okt 2008

kratko = kuriatko 😨 😵 😀

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ste tu?

marlenka56
1. okt 2008

trošku som tu 😉 kým príde manželík

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ahoj marlen....aku mas neviditelnu fotku 😅

marlenka56
1. okt 2008

keby som si dala skutočnú tak sa zľaknete sa babatkom 😉

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ale cosi...to urcite nie? co si dobre varila, ?

mirip
1. okt 2008

ahoj marlen 😔

marlenka56
1. okt 2008

ahoj miripka 😔

este máme kuriatko prekladané syrikom a ananásom, ale zajtra neviem co navarím 😅

cukruska1920
autor
1. okt 2008

marlen...fiha...to znie zaujimavo...ako si to robila, ?

marlenka56
1. okt 2008

ked bola nožka tak pod kožu, keď prsia tak som ich rozrezala a dala do toho, to som rožtvrtila celé kuriatko

cukruska1920
autor
1. okt 2008

mnam mnam....musim aj ja nieco take vymysliet lebo varim dokola to iste..a ako sa inak mas, ?

marlenka56
1. okt 2008

celkom dobre, len sem tam mi príde smutno

ja som tiež už nevedela čo vymysliseť bola som v lidli, a zrak mi padl na ananás, tak ma hne napadlo, že niečo z neho urobím, ja rada varím a vymýšlam, nove veci

cukruska1920
autor
1. okt 2008

no ved ja tiez....ale v piatok uz idem domov tak sa neoplati uz zajtra nieco vyvarat...asi niekam vybehneme

marlenka56
1. okt 2008

daj nejaký tip na dobrú papu 😉

marlenka56
1. okt 2008

a kde si teraz?, že v piatok ideš domov?

cukruska1920
autor
1. okt 2008

teraz sme v blave....muz tu robi tak cez tyzden sme tu a na vikend chodime k nasim

marlenka56
1. okt 2008

jáj no aspoň niečo viem o tebe bližsie? a v blave máte bytík?

cukruska1920
autor
1. okt 2008

no viac menej....je to sice len garzonka ale staci...a je tetina takze najomne je len take symbolicke

marlenka56
1. okt 2008

tak to jem fajn, potom 😉

cukruska1920
autor
1. okt 2008

no hej...len pojdeme byvat do nitry....s babom by sa to tu nedalo a okrem toho tu neni vytah a byvame na stvrtom....a okrem toho nechcem ostat bez pomoci

marlenka56
1. okt 2008

a v nitre už vo vlastnom chcete?
no veru s babom bez vyťahu, je zlé, to by si nevydržala, bolo by to dosť namáhavé 😅

cukruska1920
autor
1. okt 2008

marlen...no zatial budeme byvat u starkej...ma velky 3 izbovy byt a je sama takze bude rada a potom sa uvidi

marlenka56
1. okt 2008

keď máš takú dobrú starkú tak je to super, máte tam výťah, či nepotebujete, na akom poschodí budete?

cukruska1920
autor
1. okt 2008

hej ma vytah...a byva na prvom..tak to sa da......a aj nasi tam byvali do mojich styroch rokov...tak sa bude tradicia opakovat 😀 ...bola zlatucka ked som jej povedala ze budem mat babatko.....som jej to povedala vcera...a az plakala od radosti

marlenka56
1. okt 2008

moja, zlatá 🙂

ja tiež veľmi túžim potom aby sa moja babka s dedkom ešte dožili bábabtka, aj v mojom brušku aj ked bude na svete, lebo mna vychovali vieš, 😉

marlenka56
1. okt 2008

pretože ked ja som sa narodila tak nasi dali mňa babke do náručia v perinke, tak to chcem zachovať tradíciu 😉 a veľmi túžim po bábu v brušku a neskor aby som jej ho mohla dať do náručia, to by som bola najšťastnejšia aj ja aj moja babka 😵 bud pravnúčik alebo pravnučka

cukruska1920
autor
1. okt 2008

aj ona mna...viac menej....som jej prvorodena vnucka....sme len traja.... a ja mam uz len ju....kedze z ocinovej strany som babku ani nepoznala a dedko zomrel v maji......

marlenka56
1. okt 2008

ja som tiež prvorodená z 5-tich vychovávali ma do mojho 1,5 roka 🙂 to je z mojej mamky strany su super, sem tam ju voláme naša Babička ako tá z Boženy Němcovej, a deduš večerníček dedka, mňa niekedy sesternice volajú Barunka 🙂

z ockovej strany som im bola len na príťaž ked som sa narodila, za to moju sestru maju radi babkovci z ockovej strany, tak sme si babky podelili, z ockovej je sestrina z mamkinej moja, moju sestru ľúbi rovnako rada (aj ked ja som ich najoblubenjesia) moja sestrička to nepocitťuje a tak je to naopak