Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
4. okt 2008

lopez pekna tabulka

ostatne co ste neposlali?? ☹

sorciera24
4. okt 2008

ahojte, ja som akurat poslala.... 😉

lopezka
4. okt 2008

dakujem baby, spracujem 🙂
ako sa inak mavate ? ....ja som dnes nejaka ospata a aj drahy akurat zaspal na gauci 😀
zacala som si merat BT a uvidim, ci to bude na nieco 😠

ewwe
4. okt 2008

my cakame navstevu
inak je u nas hrozna tma
ja meriat nemozem, lebo jeden den vstavam do roboty o pol 5, a na druhy mam volno a komu by sa chcelo vstávat 😀

lopezka
4. okt 2008

ewwe, no ja som si dnes este len 4.den merala.....a samozrejme som si musela dat budika, ako ked vstavam do roboty 😒 .....ale o to lepsi pocit, ze este mozem dalej spat 😀

lopezka
4. okt 2008

sorciera, si tam 😉

ewwe
4. okt 2008

no to poznam ten pocit, ked ma nieco zobudi cez volno tak niet nad ten pocit ze este mozem znova zalahnut 🙂

marlenka56
4. okt 2008

my sme tiež s manželíkom dajaký ospalí, on síce pracuej do roboty a ja pozerám rozprávku, keď si pamätáte Cesta do praveku 😉 a potom pôjdem upiecť bábovku 😵

marlenka56
4. okt 2008

som nejaká žravá dačo sladké by som zjedla, tak preto odem robiť tú bábovku 😝

marlenka56
4. okt 2008

u nás stále prší

tasnim
4. okt 2008

debata skoncila? akurat som sa chcela pridat.. potrebujem dobru naladu ;) som stara korcula..a snazilka uz skoro rok ;(

sorciera24
4. okt 2008

tu som, mala som robotku....tak ja si kukam do mikroskopu a uz tam je celkom pekne papradie,a aj podla hlienu bude asi zajtra ovulka 😉 ale poistili sme to aj dnes pre istotu 😉 ahoj tasnim....vitaj a prezrad nieco o sebe....uz aj nieco riesite?

marlenka56
4. okt 2008

tasnim vitaj a prajem skore otehulkovanie 😉 , stará korčuľa v snažilkovaní,že 1 rok, nám tiahne už na 3,5 roka 😠

sorci teším s tebou na ovulku 😉

marlenka56
4. okt 2008

akurát mám v trúbe bábovku a annánasový koláčik 😝

sorciera24
4. okt 2008

ja som robila zemlovku a jablsnik...takze sladky vikend mame.... 😀

marlenka56
4. okt 2008

aj my väčšinou síce pekávam (odkedy máme trúbu) v nedeľu (chem z toho urobiť tradíciu) bublaninu ale nemám mliečko, posledné sme vypili na raňajky, a do toho hnusného počasia sa mi nechce obliekať aj keď je Lidl blízko 😀

sorciera24
4. okt 2008

to ja som sa vcera zasobila celym kartonom....mi sme nadrzani na mlieko... 😀 😝

cukruska1920
autor
4. okt 2008

Caute baby

marlenka56
4. okt 2008

sorci aj my milujeme mliečko, a keď už dochádza hlásim manželíkovi "Hlásim vyhynutie ľudstva a nášho rodu opakujem , Hlásim vyhynutie ľudstva a nášho rodu, toto nie je cvičenie" 😀 😀 ale dnes som mu zahlásila pri raňajkách "Krajina pustne, došlo všetko mliečko, ľudstvo uhýna" musíme čím skôr kúpiť mliečko lebo neprežijeme 😉

ahoj cukrík 😉 ako sa máte vy traja?

sorciera24
4. okt 2008

😀 marlen si ma pobavila 😵 cau cukrus...kdeze si bola?

marlenka56
4. okt 2008

sorci ale takto je 😉 drahý sa smeje vždy som ňa , že mám dve budúce mliekárne fajnučke takže naše bábo nebude hladoš, a vycucká všetko 😀

cukruska1920
autor
4. okt 2008

marlen...aky traja....mam len jedno miminko 😅 teda aspon to tak vyzeralo

ahoj sorci...sme u nasich tak len tak nakukujem

marlenka56
4. okt 2008

cukrík 1. ty
2. bábatko
3. manželík = 1+1+1 = 3

tasnim
4. okt 2008

dakujem marlenka.. 3,5 roka? waw..ja uz popol roku bola psychicky dole.. manzel miluje deti tak som uz na neho utocila otazkami,ze co ak nebudeme mat nikdy a tak ci nechce rozvod.. nastastie mam mudreho muzika spytal sa ma ci mi sibe.. hehe..a asi mal pravdu..

cukruska1920
autor
4. okt 2008

marlen....jaaaj...blik 😀

sorciera24
4. okt 2008

tasnim a uz ste boli aj po doktoroch?

tasnim
4. okt 2008

ano sorciera..konecne minuly mesiac..dlho sme cakali na termin ;) totiz som v anglii..a tu robia vysetrenia az po roku snazenia...zistili nieco s ovulaciou

cukruska1920
autor
4. okt 2008

haloooo...kde ste?????

marlenka56
4. okt 2008

cukrík aspoň, že ti došlo 🙂

tasnim, presne ako ja tiež som mu davala otázky ako ty, tohoto typu a on na ňa pozrel a poveda "Vždy ťa budem milovať láska moja" 😵 a bábatko príde a keď si spomenieš na tieto otázky na mňa budeš sa za nic hambiť, kým ja budem objímať v náručí teba a naše bábo

marlenka56
4. okt 2008

cukrík ja som tu len odbieham k rúre a by mi neprihoreli koláčiky 😀