Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
16. okt 2008

mimuska uz je to beznadejne ? ja sa v tom moc nevyznam, ved vies ze meriam 1.mesiac 😠
dnes bol opat blby day ......ale auditori uz konecne skoncili 😠 ....som mrtva, uz nech je vikend, ved som chodila domov pred osmou ☹ a ty ?

mima263
16. okt 2008

ja som dnes odišla skôr z roboty, konečne som urobila čo som naplánovala. to sa mi často nestáva. a stretla som aj kamošku, kt. som dlho nevidela.
Ani ja na tie grafy nie som odborníčka. Ale na základe toho už pritlačím doktora nech robí hormonálny profiĺ.

lopezka
16. okt 2008

mimi, mne sa sice zatial teplota drzi stale na 37.....ale zacinam mat take tie pocity ako pred MS ☹ ☹ ☹
ak dojde, tiez sa uz chystam k dr.

wanduska
16. okt 2008

caute baby, padam do postele, dobru noc 🙂

lopezka
16. okt 2008

dnes som bola este aj na kontrolu po tom mojom zapale a vraj to nemam vyliecene ☹ sice ma to uz neboli a nepali, v moci to nevyzera dobre .......do puce furt volaco ☹ bud mykoza, potom zapal ..... fakt neni kedy otehu ☹

lopezka
16. okt 2008

wanduska papaa a dobru noc 😉

mima263
16. okt 2008

lopezka to nevadí, vraj je to dosť podobné 😵
Mňa by teraz potešilo keby aspoň mrcha nemeškala, neviem sa dočkať ďalšieho cyklu, tak to celé iba brzdí

mima263
16. okt 2008

a kde je náš nočný motýľ - jerry haloooooooooooo

lopezka
16. okt 2008

mimi, vies co uz nebudem taka blba ako pred mesiacom 😀 .....vtedy som si uz uuuplne myslela, ze sa zadarilo ......a prt z toho, aj ked priznakov bolo viac nez dost ☹ vyteskovat sa budem az ked uvidim kolajnicky 😀

inak presne som v tomto rovnaka ako ty.....ak dostanem MS, uz chcem, nech mam plodne dni a nech je okamzite hned aj konec cyklu, aby som videla, ci sa zadarilo 😀 😀 😀

lopezka
16. okt 2008

mimi, jerry asi testuje 😀 😅 😝

lopezka
16. okt 2008

inak dnes mi kolegyna poslala cez net film sex v meste, co bezi v kine ....videla si ho?

mima263
16. okt 2008

😀 😀 😀

- videla som a vieš čo páčil sa mi. Už som počula aj negatívne reakcie. Asi to boli ľudia kt. nepozerali seriál. Je to pekné ukončenie, určite si pozri

ewwe
16. okt 2008

aj ja chcem vidiet film, serial som zrala

mima263
16. okt 2008

Prinesiem, keď prídem ho HE 😀

ewwe
16. okt 2008

ok

tak ja idem chrapat, dobru noc kamosky 😉

lopezka
16. okt 2008

cez vikend si ho pozriem 🙂

ewwe, chces ho poslat? 😉

lopezka
16. okt 2008

aj mna uz uklada a uz som sa tusim dnes aj lucila, ale mimuska ma tu zdrzuje 😀 😅 😉

ewwe
16. okt 2008

lopez a dalo by sa??

ale asi az cez vikend asi to bude posielat dlho vsak?

mima263
16. okt 2008

lopez tak dobre, dávam Ti voľno 😀

lopezka
16. okt 2008

takze opat a zase .....ahojte a dobru noc KAMaratky snazILKY 😀

lopezka
16. okt 2008

ewwe, cez uschovnu je to o chvilku .....hod mi emailovu adresku do IP a poslem 😉

mima263
16. okt 2008

ahoj 🙂

lopezka
16. okt 2008

mimuska, si poklad 😀 co by som si bez Teba pocala ? 😀 😅 zeby POCALA ? 😉 😀 😅 😝

ewwe
16. okt 2008

tak dobru nocku 😵

mima263
16. okt 2008

páči sa mi táto kombinácia 😉 😀 😅 😝

Idem aj ja

jerryjanka
16. okt 2008

že jako ste ma ohovarali 😠

no mm bol na pc a my mame len jeden tak smola 🙄

lopezka
17. okt 2008

ahojte, ako sa dnes mate ? 😅

mima263
17. okt 2008

halo, halo, ja som výnimočne skoro doma 😀

mima263
17. okt 2008

jerry veď to nebolo ohováranie, si nám chýbala

lopezka
17. okt 2008

no konecne sa niekto ozval, sak uz sme boli na 2.strane 😠